Какви сме според Фройд ?

  • 8 845
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
1. дом
2. живот
3. път
4. секс
5. скандал
6. танц
Само не разбрах какво ми е отношението към секса , сле дкато съм писала директно секс на 4т.

# 76
# 77
  • Мнения: X
Ако бях писала само асоциациите при вида на геометричните фигури, нямаше да са ми такива стряскащи резултатите. Но тъй като идеята беше да се говори за чувства, аз избрах неутрални такива, а негативните предполагам са възникнали от глупавата идея да се насилвам да чувствам нещо,гледайки обекти,които ни най-малко не ме трогват.

# 78
  • Мнения: 3 271
Хм, като чета отговорите, моите се покриват с тези и на други от вас. И като се замисля, има логика да е така. Права линия на горе за повечето ще е възход, праволинейност, прогрес, перфектно за работа, нали? Окръжността е идеалната фигура, затворена, съвършена, мда, много хора сме казали така. Правоъгълника е скучен, ограничен, затворен. 2 стрелки в обратни посоки, какво друго може да е освен раздвоение, противоречие, неяснота, мда, повечето сме объркани и несигурни в живота си Simple Smile Последната може да е много неяни, хаотични неща, много добро описание на моментно състояние, нали Simple Smile Черната точка, разбира се е много неясна, тъмна и т.н., как може да е нещо приятно и леко една черна точка. Първо мислех, че теста е интеесен, като изчетох какк отговорите се покриват или въртят около моите и се замислих над това и да, тенденциозен е Simple Smile
Ето и моите, понеже това беше темата Simple Smile
 Отговори:

Фиг.1 - Разкрива вашите приятели, това, което сте вие за тях и те за вас, отношението ви със приятелите и това, което можете да очаквате от тях.(ред)

Фиг.2 - Свързва се със семейството и брака. Как вие гледате на тях.(иделност)

Фиг.3 - Отразява отношението ви към кариерата, какво място заема тя в живота ви и какво ви дава.(праволинейност)

Фиг.4 - Свързна е със секса. Как приемате секса подсъзнателно, как гледате на него и какво значение му отдавате.(тъмно)

Фиг.5 - Разкрива най-важната черта на характера ви, която взема превес в поведението ви и отношението ви към света.(противоречие)

Фиг.6 - Свързана е с моментното ви състояние, индиректно извикано от моментните желания, стремежи или проблеми.(посоки)

# 79
  • Мнения: 4 585
Или пък при вида на черна точка да изпитвам удоволствие или оргазъм Joy
Нали. Поне да беше черен триъгълник.

# 80
  • Мнения: 1 400
 Joy
Голяма веселба!
Интересното е, че без да съм гледала отговорите съм познала какво аджеба е имал бате ни Фройдчо наум. Ето например за кръгчето си писах - брак. За двупосочната стрелка- надежда. Интересно защо обаче точката дето уж символизирала секса ми е мъка? newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
Дори не е сигурно, че Фройд има нещо общо с този тест.

# 82
  • Мнения: X
Или пък при вида на черна точка да изпитвам удоволствие или оргазъм Joy
Нали. Поне да беше черен триъгълник.
поне елипса да беше...

# 83
  • Мнения: X
В този тип тестове сексът изкача баш където не го търсиш.
Онзи с мастилените петна е луда работа. Толкова честно отговарях и ме изкараха баш такава,каквато съвсем не съм. Дори и най-близките ми го отрекоха.
Ми и аз ще си направя тест с мастилени или кафени петна пък Crossing Arms Такива ще ги сътворя,че и Фройд и Юнг ще ми завидят и ще се обърнат в гроба Mr. Green

# 84
1. килия
2. апетит
3. пързалям се
4. в морето дупка
5. а сега накъде
6. днес съм палава

Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78

# 85
  • Мнения: 1 400
Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78
Че нямаш запълванка... Mr. Green

# 86
  • Мнения: 3 164
Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78
Че нямаш запълванка... Mr. Green
Joy Mr. Green

# 87
  • Мнения: X
Мале, как сега да го тълкувам това със секса, като съм отговорила "в морето дупка" newsm78
Че нямаш запълванка... Mr. Green
Joy Mr. Green
айде,изкарахте момичето нимфоманка Laughing

# 88
  • Мнения: 180
Това се оказа много забавно Simple Smile Ето моите:

1. скука
2. яснота
3. възможност
4. депресия
5. избор
6. раздвоеност

# 89
  • Мнения: 2 673
Мале Shockedза мен секса е смърт...\ама не разбрах от кеф или от пренапрежение\ Mr. Green

това за дупката в морето го тълкувам, като "дълбоките ями в секса", в които някои съфорумки се гмуркат Mr. Green немат запълване

Общи условия

Активация на акаунт