Внимание, педофил броди по детските площадки

  • 2 651
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
И аз ще възкликна: Ужас.
Но, все пак не е ли странно да се регистрираш във форума само за да напишеш такова нещо.
Дали не е поредната пързалка.

# 16
  • Мнения: 47 981
Е, може и да е пързалка, но пък аз заставам зад думите си! Това е още една опасност, която не бива да се подценява!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Като бях малка около училище постоянно се въртеше подобен тип. Точно ексхибиционист. И този на такъв ми прилича. Но е добре, че татковците са му дръпнали един бой. Следващият път пак това да му се случи. Тя полицията по добре да не се намесва в този случаи, защото нищо няма да свърши.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз си спомням в детството си за такива типове. Един се качваше по стълбите на кооперация, чиито прозорци гледаха към вътрешния двор, и от там ни се показваше. Мисля, че го биха и изчезна. Друг подобен имаше в задния двор на училището, навърташе се зад едни огради, него го би пък учителят по физическо, другаря Колев, голям сеир стана!

# 19
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И аз ще възкликна: Ужас.
Но, все пак не е ли странно да се регистрираш във форума само за да напишеш такова нещо.
Дали не е поредната пързалка.

Ако историята е истинска - кютек е решението.Здрав при това.
Но ако е "кьор фишек" - тъпа история Thinking
И аз в детството си съм виждала достатъчно такива кретени, цаката е да не се изплашиш, а ако го стреснеш, т. нар. му ексхибиционизъм бая ще го заболи #Cussing out

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Но, все пак не е ли странно да се регистрираш във форума само за да напишеш такова нещо.
Дали не е поредната пързалка.

Какъв е смисълът на такива "пързалки", Франческа. Много си мнителна. Аз дори не съм забелязала колко мнения има този потребител.

А и факт е, че такива педофили има. Което е много лошо за нашите деца.

Виж, ако темата беше: Внимание, марсианци прилъгват децата ни с близалки!

# 21
  • Мнения: 239
Аз живея в Стрелбище, но не съм чула нищо такова.Не казвам,че не е вярно, но все щях да чуя нещо. Както и да е въпреки всичко това е ужасно.Но както казахте едва ли полицията ще направи нещо.

# 22
  • Мнения: 1 733
Какво значение има дали темата е пързалка или не? Такива изроди наистина има. Ако ви се струва, че историята, разказана от авторката, не е вярна, то просто го приемете като напомняне от какво и от кого да пазим децата си!

# 23
  • Мнения: 483
Ужас! Ужас!

Понакога,  и аз искам да бъда мъж и да удрям! След като държава, власти и т.н не ни защитава, важно е да можем да се защитаваме сами! А още по-важно е да съумеем да защитим децата ни!

# 24
  • Мнения: 386
Като четох се впечатлих колко много от нас са срещали ексхибиционисти! Аз също неколкократно като малка.  Веднъж докато приятелките ми ме дърпаха да бягаме ,спрях да чета морал на един дядка, че  е много тъп и въобще не ни плаши.

# 25
  • Мнения: 1 674
Ужас!Господи пази децата ни!

# 26
  • Мнения: 1 092
Отвратително!!!
Дано децата ми не срещат такъв тип.
В детството си съм срещала такива мъже,и само моето самообладание и гневните викове са ги подплашвали.Слава богу че не са били педофили.
Наскоро също срещнах такъв, в трамвая.Пред мен,седнала на седалка, а той прав. ooooh!Викове,викове....Потроши си краката да бяга.

# 27
  • Мнения: 45
Ужасно, да. Но педовфилията е болест, психическо отклонение. Тя трябва да се лекува, решението не е "кютек" от татковците. Жалко, че не се взимат мерки от органите и съответните заведения. Освен това, тези показващите си, не са от най-опасните. Такива е имало винаги, но те обикновено са лесни за сплашване, даже и от по-големички деца, които вдигат врява. Опасните са тези, които примамват единични деца и се гаврят с тях.  Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 372
За съжаление и с притеснение искам да споделя,че вчера уч1ителка от детската градина на сина ми сподели,че са икали и полициа за подобен изрод,който е мастробирал докато гледа децата в градината и деца от читалищете.Бил е с кола и е избягал,но регистрацията е била пернишка..

# 29
  • Мнения: 851
Егати уродите. Първо държа да отбележа, че специално педофилите не могат да се излекуват никога. Не е нужно да си мъж, за да се хвърлиш да биеш някой такъв или пък ексхибиционист. Ако видя със сигурност ще се опитам да го наритам или да му издера очите. Тия типове ги мразя най-много от всички! Дано успеем да си опазим децата!

Общи условия

Активация на акаунт