какви храни приготвят в детските кухни?

  • 1 873
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Без подобни обобщения, моля!  Peace


Ок Embarassed

Говоря конкретно за кухните, които предлагат порции, по-големи от предвиденото, а именно 200 гр. 1-во и 200 гр. 2-во.
За десерта - кухнята в Люлин 9 (2005 г.)

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
при нас менюто е разделено на 3 групи, най-голямата е от 9м. и в нея са манджичките, суоата е еднаква за всички групи пилешка, телешка или постна, а пюрето за 1 и 2гр. е на основата на грис за едните царевичен за другите пшеничен и кисела

# 17
  • Мнения: 413
ох, каквито и храни да се приготвят....моя син още на първото хранене от детската кухня в България получи разтройство и целият ми отпуск ми беше ад, само разтройство лекувах...и то от какво? от първото бурканче за обяд - Пилешко с картофи...кой знае как е приготвено и дали въобще пилешкото е почистено, дали картофите са били измити???? още се питам....
  Купоните, които не използвах ги подарих на комшийката - женица пенсионерка...

# 18
  • Мнения: 486
Използвам темата , за да не пускам нова.Имам въпросче.Вземам детска кухня Ози, малката го харесва и я яде, но аз до скоро й готвех сега ми се трува , че зеленчуците в храната са едва забележими.Моля, ви споделете как е в другите кухни има ли зеленчуци или само следи от такива ?
Благодаря   за отговорите
bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 15 222
В кухнята, от която аз взимах храна за Иво, зеленчуците присъстваха подчертано осезателно. Точно толкова, колкото в домашно приготвената храна.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 857

Аз определено се интересувам от мнението ти за коя частна става въпрос, защото смятам да почна да взимам от едната, но не съм решила още от коя! Hug А в държавната до нас готвят пилешко и телешко, уж било вкусно спаред майките, ама ми се струва еднообразно!
ORHIDEA аз от септември ще взимам храна за сина ми от тази кухня. Отзивите са от добри по-добри, а и съм много добре запозната с начина им на приготвяне на храната.

Общи условия

Активация на акаунт