Защо мъжете вече не са мъже

  • 9 591
  • 211
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 649
За мен Борис е отговорил много ясно и точно!

# 151
  • Мнения: 4 586
Сексът е по дифолт бе.
Включвам го в това една жена да се почувства обичана.
Може ли да се чувства обичана, ако е недоклатена?

# 152
  • Мнения: 2 448
Как може някой да си помисли, че в тема, в която два пъти в заглавието е спомената думата мъж, няма да се говори за секс.  Joy

# 153
  • Мнения: 3 164
радвам се, че си лягам до мъж, а не до някой който и той самият не знае мъж ли е , жена ли е Wink
Ако е въпроса да те напъпли под юргана, такива истински мъже сме много.

Winkе , и това си трябва, но не само.....още много се иска за да си истински мъж Mr. Green

# 154
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това е основата, върху която се гради всичко. Все пак партньорите в живота затова са такива - да си помагат, да се обичат и да се подкрепят. Другото са второстепенни работи.

А секса къде го забрави. Според някои изследвания здравото семейство се крепи основно на здравия кръст на мъжа.

Не съм, бе, Борка! Как можа да си помислиш, ще го забравя?!  ooooh! Ама разлика от повечето мъже повечето жени не делим отношенията само на "любов" и само на "секс". При нас нещата трябва да са свързани, поне при повечето от нас, де.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 430
Това е основата, върху която се гради всичко. Все пак партньорите в живота затова са такива - да си помагат, да се обичат и да се подкрепят. Другото са второстепенни работи.

А секса къде го забрави. Според някои изследвания здравото семейство се крепи основно на здравия кръст на мъжа.
По този повод се сетих за нещо Mr. Green"Защо жените не могат без мъже?"
         .................да сте виждали вибратор да поправя телевизор Mr. Green

# 156
  • Мнения: 251
 Защо мъжете на са мъже в къщи , а са мъже на вън?! Не ми казвайте , че жената в къщи не му дава достатъчно секс и т.н. Най-добрата ми приятелка е много  сексуална личност, плюс много добра домакиня, весел човек и много изрядна,модерна и много  секси жена. Като излизаме  двете, мъжете доста  се захласват по нея.Така че тя  ако  поиска, може да завърти главата на когото си  пожелае. Но тя не го прави, обича съпруга си. Сексуално нещата в къщи вървят чудесно, то си личи. Споделяла ми е какви сексуални игрички играят с мъжа и. Embarassed  Виждам,  как съпруга и я обожава. Въпреки това, този  мухльо си е намерил любовница!
Защо всеки втори мъж  си има любовница? Това престиж ли е?  Twisted Evil

# 157
  • София
  • Мнения: 62 595
Глупост и себедоказване.

# 158
  • Мнения: 251
Човека не е глупав!

# 159
  • France
  • Мнения: 726
Статията, предполагам, е писана от някаква
турболесбийка, от неуважена девственица,
от зарязана любовница или от стара мома.
Поне в стила да имаше гъдел...

Подкрепям.

# 160
  • Мнения: 0
Какво въобще обсъждате, Бабилия е казала всичко още на втория отговор!!!!
!!!!

Пък и жените напоследък забравят, че са слабия пол и се правят на мъже. По-голямо лицемерие и комплекс здраве му кажи.
А мъжете още от  древността са създадени да се грижат за съществата до тях, като им го отнемеш какво им остава освен едното чукане.


Тия приказки, че не можел да глади и да готви  и бил мамино синче са пълни глупости. Тоя мъж да не би баба ви да ви го е избирала, къде сте спали??? Или сте били глупави? Еми тогава ще си носите последствията и ще търпите и ще гладите.   Човек трудно се променя и е наивно да мислите, че точно вие ще го научите да се откъсне от майка си  или другите изброени недостатъци.. Има колкото си искате мъже и каквито си искате , стига да сте достатъчно умни да ги прецените правилно. Поздрави!

# 161
  • Мнения: 25 765

Пък и жените напоследък забравят, че са слабия пол и се правят на мъже. По-голямо лицемерие и комплекс здраве му кажи.

Абе, да ти кажа, това им е най-малкият проблем на жените, че се правели на мъже. Кой е движил света през вековете, мислиш, докато мъжете са си играели на войни? Поне за това сега можем да сме благодарни на новите технологии, че с едно натискане на копчето ни спестяват поредната стогодишна война, в която мъжете ни да си играят на войници на живо...  Whistling
Виж, стремежът на жената да се прави на надуваема секс-кукла, това ме втриса мен и ми светва червената лампичка.
Предпочитам да се превърна в мъж, но жив, отколкото в кукла и то надуваема.

# 162
  • София
  • Мнения: 3 099
Спорът мъже-жени (или жени-мъже) е по-древен от най-древната професия. Знаете, че пълно щастие няма. Красив, висок, богат, умен, грижовен, домакин, готвач и в леглото трепач е само милото на русата, която дава интервю в пресата (русите се сменят, медиите - също, но характеристиките се запазват)!

# 163
  • Мнения: 25 765
А, стига бе, наистина ли?  Crazy
 Ми да се изруся тогава?  Thinking
Само не ми казвай, че съм безнадежден случай!  Stop #Cussing out

# 164
  • София
  • Мнения: 3 099
Надежда си, Сийо! Олимпийска! Ти се бАрни в русо, па и медии ще уредим... И други от форума ще помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт