ССК'08 гр. Русе

  • 5 707
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 735
Утре ще кача снимките от похода.
Търпение!
 Hug

# 121
  • Мнения: 4 406
снимките! снимките!
много благодаря!

# 122
  • Мнения: 1 735
http://www.youtube.com/watch?v=aNsz72sloYs
Ето и репортажа от местната телевизия "Север".

(Тук са ми дали точно изречението, където се обърках - много тъпо).  Confused

# 123
  • Мнения: 4 406
само ти знаеш, че си сбъркала  Laughing

# 124
  • София
  • Мнения: 3 390
Ауууу, страхотни сме! Blush
Ама то много хубаво станало шествието, сега като гледам!Браво на всички нас!
Снимките, репортажа...накефих се максимално просто!Инфинити, благодаря за снимките!
Мирелка, и аз нямам търпение за следващи срещи и инициативи!Давайте...мислете и споделете, ако ви хрумне нещо!
И тук искам и аз да изкажа възхищението си от Мирелката и другите момичета, които помогнаха за организацията!Много се радвам, че надуших нещата навреме и успях да се слея с вас при осъществяването на идеите ви! Hug

# 125
  • Мнения: 4 406
а визитите в АГ ще продължат ли?

# 126
  • русе
  • Мнения: 335
Бюти, нищо не е случайно, да знаеш Simple Smile !
Буми, имам намерение да се преборя за веднъж седмично в АГ-то. В понеделник ще се опитам да се срещна с д-р Вичев отново, да направя равносметка и да го помоля да благослови визитите и занапред.
Ето и личното ми отразяване на финала: http://zdravejzdrave.com/?p=222

# 127
  • Мнения: 1 065
И аз искам да ви кажа колко ми беше приятно сред вас  Grinning. Поздравления за чудесната организация!   bouquet Страхотно слънчеви момичета сте.

# 128
  • Мнения: 510
И аз искам да ви кажа колко ми беше приятно сред вас  Grinning. Поздравления за чудесната организация!   bouquet Страхотно слънчеви момичета сте.
Споделям това мнение!
Адмирации за Мирелката, Буми, Инфинти
.0.2 и0. 20 Ох, Светльоооооооооооооо

# 129
  • Мнения: 1 735
Мирелка, браво за Вичев. Този пробив в АГ-то беше революция!
Искаш ли в понеделник да дойда с теб?
Ако благослови визитите и занапред, ще бъде кърмене!  Wink

Искам да споделя личните си впечатления от лекцията на Ирена и Георги Хаджиеви.
Изключително приятни и ерудирани хора, много интересно и интригуващо поднесена информация, а това че останаха да им задават въпроси след лекциите беше много ценнен момент, жалко че тогава повечето жени си бяха тръгнали. Но малкото които останаха, спечелиха полезно инфо.

chiges, мерси! Много ти се накефих на фланелките, чантата и блесналия поглед. А това, че си дошла от Тутракан специално за тази лекция е страхотно! Много поздрави на тутраканските метали(ако още има такива; навремето имаше много).   superuu

chillysun, мерси! Буми и Мирелката започнаха цялата работа, а Бюти и аз се включихме малко по-късно, но мисля навреме.

Има още снимки от Утро и от един независим фотограф. Тия дни ще гледам да ги взема и ще ги кача на същото място - просто проверявайте системно.

# 130
  • Мнения: 510
....... Тия дни ще гледам да ги взема и ще ги кача на същото място - просто проверявайте системно.
Къде?  newsm78

# 131
  • Мнения: 1 735
Тук: http://bg-reality.com/gallery2

Едит: сложих си линка и в подписа.   Hug

Последна редакция: пн, 11 авг 2008, 16:24 от infinity

# 132
  • Мнения: 510
Благодаря!   bouquet

# 133
  • Мнения: 1 735
Днес качих още снимки от Кърмаческия поход. Снимките са от Момчил Михайлов(Момо) - независим фотограф.
Адресът на галерията е в подписа ми.
Приятно гледане.   bouquet

# 134
  • русе
  • Мнения: 335
Добър вечер, момичета!
Имаме благословия за посещения в АГ-то. Д-р Хубчев направо се зарадва, че ще отменяме персонала в работата му Simple Smile Интересно му беше на какви начала работим, има ли медицински лица сред нас и кой ни плаща Simple Smile ! Симпатичен млад мъж. За разлика от преди, вече всички ми се радват, като ме видят, усмихват  ми се и ме заговарят. Интересно ще ми е да се засека с д-р Радкова, дали ме помни и дали ще ни пречи, да се надяваме не и за двете Simple SmileРазбрахме се за веднъж седмично, в удобно време, което ще изясним  допълнително. Така ще обхванем голяма част от жените, които раждат. Трябва да си направим здравни книжки. Предполагам, че Инфинити ще се зарадва Simple Smile, Бюти (ако имаш време), с Бумеранг вече говорих, с ЖКатя също -двете са съгласни принципно. Ако има още някоя майка, която успешно е кърмила децата си или все още кърми, готова е да сподели опита си, има време и желание и все още не се е разконспирирала-да се обади. Ще ви кажа какви точно изследвания са нужни. В общи линии- спин, хепатит, васерман, гърлен, анален, носен секрет, флуорограма. Подробности по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт