КОЛКО ГРАДУСА Е ВОДАТА КАТО КЪПЕТЕ БЕБЕТАТА????

  • 19 820
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 131
Никога не съм измервала каква температура е водата. Като беше малък преценявах като си натопя лакътя. Гледам да не е гореща, нито хладка.

# 46
  • Мнения: 3 092
Никога не съм си имала идея колко градуса е била водата , но по начало все с леко хладка съм я къпела .
Термометъра за вана така си и седи , неизползван ....

# 47
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Мойта дъщеря още от новородена пищеше нистово от вода с температура 37градуса. Тогава я къпех с 35 /до спомена, че е зимно бебе/  Когато стана лято беше на около 7-8месеца и отново почна да мрънка и свалих градусите на 33. Сега на 2,9 я къпя с 29-30 и се чувства добре.
Ако не реве и не протестира според мен няма проблем да продължаваш да къпеш с 37. Успех  Hug

# 48
  • Мнения: 5 940
Не съм мерила никога градуси. Синът ми никак не е топлолюбив и предполагам температурата е около 30-32 градуса, не повече.

# 49
  • Мнения: 600
аз се къпя с гореща вода, която моето дете не издържа. плачеше при къпане, докато не разбрах, че иска по-студена вода. ако аз се къпя със студена като нея, ми тракат зъбите. така че всичко е индивидуално - щом не плаче и е здрава, значи й е добре. хубаво е все пак през лятото да е по-хладничка водата, пък и за кожата не е добре. все пак 37 въобще не е много newsm78

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Леко да ми е топличка на мен. Аз също не мога да се къпя с хлядка вода. За градуси не знам.


Peace

Общи условия

Активация на акаунт