Хммм не знам как да озаглавя темата, ама пак е за свекърва...

  • 4 627
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18
Rhiana, от всичко прочетено дотук ще ти кажа, че грешиш че не си оставяш детенце да го гледа и друг освен ти. Аз въпреки, че съм майка на двама големи сина и на дъщеря на 6 г.допуснах същата грешка с малката и сега съжалявам. Ще обясня защо, ами защото сега тя не желае да остава при бабите си без нас, а това е загуба, още повече, че те я обичат и искат да е с тях, но няма начин. Помисли добре, все пак майките ни и свекървите ни не са извънземни те също са гледали деца и биха се справили също толкова добре, колкото и ние. И още нещо, самата аз вече съм свекърва, а през октомври ще съм и баба и се питам как ли бих се чувствала, ако снаха ми ми няма доверие за бебенце???

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Дъщеря ми от същата възраст остава да спи при майка ми. Всяка събота и неделя е в тях, откакто я отбих на почти 9 месеца. Никакви притеснения нямам.
При свекърва ми обаче това дете просто не иска да спи. Няколко пъти пробвахме, все ми я връщаха ревяща посред нощите  Confused За три години е спала два пъти при тази си баба, просто защото нямаше друга алтернатива. И не знам колко е спала, де и дали не е ревала цяла нощ  Cry
За през деня я оставям да я гледа, колкото поиска. ОставяХ. Откакто я подстрига без мое знание... Не е виждала детето повече от месец.

# 62
  • Мнения: 2 803
Преди можехме да я залъжем да спи при майка ми, но при свекървата никога! Сега е на 8 г. и не иска да спи другаде освен в нейната си стая, в нейния си свят. А когато мръднем на почивка помъкваме целия антураж с играчки, които да и напомнят за кътчето и. От опит знам, че децата търсят и обичат срещата с познатото, това с което са свикнали. Свързано е с детските страхове. Затова и бабите не бива да се сърдят.

Общи условия

Активация на акаунт