Отчет на набор 2003 - 29

  • 10 179
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Мамче, не го мисли толкова.. HugНали са казали хората-"да не дава господ да ти се случи това,което ти мисли майка ти.."Щуротиите дебнат навсякъде,така че.. Praynig
Гледай малко да си починеш и да се заредиш с много положителна енергия!

# 226
  • Мнения: 141
И Иво е на село с баба и дядо с преспиване,това му е първото отделяне от мен за през ноща чудя се дали няма да ми го докарат посред нощ newsm78

# 227
  • Мнения: 822
Ние още не сме се престрашили да се делим, но и това ще стане някой ден  Simple Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 15 247
Двамата приятели на Иво от градината са при бабите. Изобщо не го знам какво ще прави без тях в понеделник.  ooooh!
Което стана повод да му запея за кой ли път песента за гостуването при баба и дядо без мама за 1 седмица. Защото 5-годишните момчета вече..... бла-бла-бла.
И за мое учудване-Иво се съгласи. Само че дали е само на думи-ще видим. За сравнение-предишният път като заговорих по този въпрос, заплака много горчиво. Няма да е тази седмица, защото майка ми и баща ми ще пътуват, но следващата-може и да минат от тук и да го вземат. Ще видим. Имат чудесна къща на село с всички условия за престой на деца, племенницата ми ще е там, сестра ми и зет ми ще ходят при тях вечер-необгрижен няма да остане. Но и че рев ще има-от сега ми се къса сърцето.
Но май на мъжа ми по-му се къса, защото той пък не ще да го даваме. Ама не му скача на него детето по главата рано сутрин, следобяд и докато заспи и през уикенда. Че и през отпуската. Аааа, и аз искам почивка!  Crossing Arms До сега съм не съм спала под един покрив с Иво само 2 нощи-2х1-когато бях в командировки. При цялото ми щастие от майчинството и всепоглъщащата ми любов към единственото ми дете-искам да се усетя свободен човек. Само за малко.  Embarassed  Crazy

# 229
  • Мнения: 14 133
И аз съм се "откъсвала" от Сашо само за поняколко вечери поради няколко командировки.  Wink
Уви, Сашо няма къде да отиде извън Русе, поне за негово разнообразие, не толкова за мое спокойствие.  Sad

# 230
  • Мнения: 2 125
Уф....
...и на мен ми е криво, та ще се счупя. За уикенда ходихме при малкия да си го видим, ама за два дена само се раздразнихме.
Вчера, докато си пътувахме обратно за София в автобуса, малкия се обади ревящ (ударил се бил и му станало мъчно за нас) и като плаче и вика: "Мамо, искам да ме гушнеееш  Cry..."...и като плаче ли плаче...
Скъса ми се всичко. Не се делим за първи път, но не знам защо тази година ми е много мъчно и много ми липсва това малко диване Sad
Другия уикенд пак хващаме пътя....
Тъпо ми започва работната седмица  Confused Tired

# 231
  • София
  • Мнения: 3 421
Уф, само моето ли е такова "дебилче" - нито ни се обажда по телефона, нито се сеща за нас. Добре си му е там при баба и дядо - много е ангажиран, горкият, няма никакво време.

Тази сутрин мама ми се оплака по телефона, че не могат да излязат, защото човекът иска къс потник. Ами казах да му извади един омалял и така ...нашият е излязъл с къс потник. Друг е въпросът, че сигурно е изглеждал като Гаврош така, ама...
Кога ще спре с тези капризи за дрехи не знам.

# 232
  • София
  • Мнения: 7 673
Етиа, и моят ни няма за нищо  Crossing Arms Стига да се чувства добре, приема това да бъде и с баба и дядо, и в детската и т.н  Flutter
Това за потника ми хареса  Joy

# 233
  • Мнения: 14 133
Етиа, и Сашо продължава с капризите за дрехи.  ooooh!
Всеки ден може да ходи само с тениска и слипче със спайдърмен, ако го оставя.  hahaha
Хората ще си помислят, че и той като едно Гаврошче няма други дрехи.   Rolling Eyes
 

# 234
  • София
  • Мнения: 15 247
Иво няма особени претенции към дрехите.
Каквото му дам-това облича. Много рядко казва, че иска нещо друго и обикновено се съгласявам с него.
Имахме преди година и нещо един период (от няколко месеца), в който в къщи ходеше само по пижама.  ooooh! Не даваше да му облека друго. В момента, в който влезеше в къщи, искаше да го преоблека. Тогава купих 5-6 пижами-да има да се преобличаме.  Crazy

Днес в градината се върна от ваканция едно момченце. Било при баба и дядо. Още един пирон забих-веднага казах на Иво как .... ето... всички деца ходят на гости на бабите и дядовците си ..... и как и Иво ще отиде другата седмица. За радост на госпожата, която чу разговора и остана видимо доволна.  Confused Хубаво било като има свободни баби и дядовци. Хич даже не щях да й обяснявам, че го пращам при нашите не защото много искам, а защото вече ми идват малко в повече въпросите от типа "Иво кога ще отсъства през август?" вместо, примерно, "Иво ще отсъства ли през август?". И други подобни.....

# 235
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз оставих Василена да се облича по неин вкус. Който не и липсва, в интерес на истината. "Оставих" го казах, за да си запазя авторитета. Иначе си е чисто поражение - не ми стигат доводите, за да успея да я убедя да облече нещо друго, а не това, което тя е решила. Единственото ми затруднение понякога е това, че ако полата е зелена, гащичките също трябва да са зелени. Е, минават и бели със зелен кант, примерно ooooh!

# 236
  • Мнения: 6 461
Тошко не е претенциозен.
Каквото му приготвя да облича,няма проблем.
Когато му купуваме дрехи в повечето случай той си ги харесва. Grinning

За сметка на това пък малкия ми е адски претенциозен Crazy
Дрехите му ги избирам аз когато ги купуваме,
но в къщи преди излизане ...направо е ужас ...
това иска ...това пък ,не ...това ..да  Laughing
Дори и желае да седи в къщи с новите катове за излизане Wink

# 237
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Въобще не ми е капризно гарджето. Но предполагам че един ден ще ми го върне тъпкано.

Доста пъти сме били разделени  Sad и вече сме свикнали на телефонна л'бов.

От днес  Алекс е на градина а аз на работа  Sad. Искааааам още отпуска.

# 238
  • Мнения: 7 201
Тошко не е претенциозен.
Каквото му приготвя да облича,няма проблем.
Когато му купуваме дрехи в повечето случай той си ги харесва. Grinning

Peace И Дани е така.
Чуваме се всеки ден по телефона.Харесва му в планината с баба и дядо си.Берат ягоди и боровинки,ловят риба....ееех защо нямам отпуска??? Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 343
Берат ягоди и боровинки,ловят риба....ееех защо нямам отпуска??? Rolling Eyes[/color]

Ееееех каква идилия само. Крис само понякога е капризен, особено що се отнася за блузка с цип- не желае да я види. Когато искам да му сложа гел на косата, особено ако излизаме някъде вечер, той категорично отказва и казва"Искам да съм грозен!" #Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт