Отчет на набор 2003 - 29

  • 10 173
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 26
От доста време мога да кажа ,че Ели сама се храни ,мие си зъбките и  се изплаква от сапуна.За събличането и обличането по принцип сама се справя но сутрин в повечето случаи аз я обличам ,че тя докато се облече децата в градината ще станат от следобедния сън Joy Joy Joy
Мнооого обича детето да готви и като седнем с нея /или с баба си/таратор правим за около 45-50мин  chef

# 271
  • Мнения: 343
Аз не бих казала, че Криси е от изцяло самостоятелните. Може да се облича сам - но ако го правя аз е по-добре, мие си зъбите сам, изплаква си тялото от сапуна, помага ми / мноооого рядко/ с прахосмукачката и праха - най-вече да пръска с препарата из стаята. Mr. Green , но с храненето сме много зле. Ужасно сме злояди и ако не го нахраня няма да яде изобщо.
Криси също обича да ми помага в готвенето и правенето на салати.

# 272
  • Мнения: 14 133
Сашо добре похапва. Понякога дори прави втора вечеря в 22,00часа.  hahaha
Иначе "готви", като си маже филийки с разни неща и троши сирене на салатките.  hahaha

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 15:09 от chibi

# 273
  • Мнения: 14 133
Привет!!! Къде сте наборчета?  Wink
Сашо вчера прояви желание да ми изпее нова научена песничка в градината.  hahaha
Много рядко го обхваща подобен ентусиазъм.  Joy И по време на ритуала на приспиване, т.е. дълго бърборене, ми "изнесе концерт".  bowuu

# 274
  • Мнения: 2 125
Привет,

Всичко може да прави сам моя синковец, но ако го оставя ще ходи гол, бос, гладен и мърляв.

Така, че аз върша всичко.

Утре отпрашваме към моренцето за 3-4 дни (само толкова отпуска ми дадоха Twisted Evil) и ще се включа другата седмица...
Поздрави на всички и да сте здрави Hug

# 275
  • Мнения: 141
Иво може да си мие зъбите сам,къпе се с баща си ,или с дядо си,но се мие сам под чешмата на душа.За обличане може да се облече сам,но всичко да му е приготвено инаге ще облече всичко на опаки Joyмного обича да чисти с прахусмукачката и да бърше прозорци(по точно да пръска препарат) LaughingЗа храненето се храни сам ама е многооо злояд Mr. Green
Окончателно реших да сменявам зъболекарката,даже последния път в прав текст ми заяви да не го водим повече защото ревал ShockedЕ това е добър начин да си набираш клиенти,вече съм уговорила всичките си приятели да не ходят при нея и да не водят децата си(ама съм гадна)

# 276
  • Мнения: 14 133
Окончателно реших да сменявам зъболекарката,даже последния път в прав текст ми заяви да не го водим повече защото ревал ShockedЕ това е добър начин да си набираш клиенти,вече съм уговорила всичките си приятели да не ходят при нея и да не водят децата си(ама съм гадна)
smile3501 Никой не й виновен, че няма подход към децата.  Naughty
Стелина, приятно изкарване на моренцето.  Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 4 967
И Косьо е в отбора на злоядите - може да преживя с часове... Понякога като има нещо любимо става по-бързо. От два дни - някаква пилешка супа имахме - ме кара да го храня - не можел сам да яде месо. А чуе ли за месо... Sick. Обича го само ако е пържолка или колбаси. Иначе в манджи труднооооо...
За обличането - отдавна сам се облича. Понякога обаче си облича наобратно панталоните или гащите. Зъбите сам си мие, но аз проверявам след това, че много държа хубаво да са почистени. Зъбките са му прекрасни - пу-пу! Аз го къпя и му мия пишката, трябва всичко да е идеално измито и му нямам доверие все още. А за чистенето - много ми помага, прибира играчките, мие пода.  Пращам го да пазарува в един магазин през няколко къщи от нашата.
Утре пътуваме към морето. Много е щастлив. А след малко е на рожден ден на братовчед му - става на 6. Щяло да има клоун! Направо е в еуфория! Утре за съжаление ще изпусне рождения ден на най-добрия си приятел. Получихме покана, но аз не съм му казвала, за да не страда.
Оставяме ви за 10 дни! Да няма болни, ей! Ще се наказваме!
П.П. Хайде пишете, че да ви пусна новата темичка да има къде да пишете докато ме няма. Wink А после може и по-кротко с писането. Joy

# 278
  • Русе
  • Мнения: 7 796
П.П. Хайде пишете, че да ви пусна новата темичка да има къде да пишете докато ме няма. Wink А после може и по-кротко с писането. Joy

Пиша:
Алекс днес е на РД на братовчед си. Много е щастлив че не е на градина и ще ходят на "барче" ( детски център), да празнуват.

Слънчево време и спокойно море на отпускарите

# 279
  • Мнения: 14 133
П.П. Хайде пишете, че да ви пусна новата темичка да има къде да пишете докато ме няма. Wink А после може и по-кротко с писането. Joy

Пиша:

hahaha И аз, и аз
Betty и на вас приятно изкарване на моренцето!!!!  Heart Eyes  bouquet

# 280
  • Мнения: 7 201
П.П. Хайде пишете, че да ви пусна новата темичка да има къде да пишете докато ме няма. Wink А после може и по-кротко с писането. Joy
Пиша:
Peace И аз.Дани утре се прибира от почивката.Нямам търпение да си го гушна и нацелувам! Heart Eyes
Стелина-хубава почивка ви желая! Peace
Чиби-браво на Сашо за концерта!  bouquet

# 281
  • София
  • Мнения: 460
Свилен може да се облича сам, но с много подканяне, може да се храни сам, но това може да продължи с часове, затова предпочитам да го нахраня. Във ваната също обича да си играе дълго време, днес подтикната от разговора за къпането го накарах сам да си измие главата, справи се добре детето, пишката я мием заедно, но с много уговорки.
За зъбките и зъболекарите - за съжаление неговите зъби са много зле, имахме 8 кариеса и от месец и половина ходим на зъболекар, вече сме накрая, остана да направим пломби на 2 зъбчета. Много се радвам, че попаднахме на чудесна зъболекарка, за разлика от предишните години, когато го водих при трима зъболекари и никъде не се получи.
И ние чакаме с нетърпение дните до почивката, в събота и неделя отиваме в село Чифлик, Троянско на басейн, а другата неделя живот и здраве на море за 14 дни.
Хубава почивка на всички! Simple Smile

# 282
  • Мнения: 343
Приятно изкарване на всички отпускари. За съжаление на нас засега не ни се очертава почивка. Мен в офиса няма кой да ме замести - поне засега. А на Криси толкова му се ходи на море  Weary .Когато пита баща си "Тате, кога и ние ще ходим на море?" баща му в шеговит тон му отговаря "На зима тате, на зима"  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 141
А Иво не иска да ходи на море smile3518егати детето,той май не знае кокво е това море Embarassed и за това не ще

# 284
  • Мнения: 14 133
Приятно изкарване на всички отпускари. За съжаление на нас засега не ни се очертава почивка. Мен в офиса няма кой да ме замести - поне засега. А на Криси толкова му се ходи на море  Weary .Когато пита баща си "Тате, кога и ние ще ходим на море?" баща му в шеговит тон му отговаря "На зима тате, на зима"  Mr. Green
Милия Криси!!!!  Sad И при нас е същата ситуация.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт