Режимът на д-р Ори Хофмеклер 4

  • 24 811
  • 471
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 257
Ето ме и мен!
Тази сутрин бях малко над 55 кг,което значи ,че от лунната съм свалила цял кг.Ама нали на морето бях наддала малко, та сега съм горе- долу като преди да тръгна.
днес и аз несъм режимна- каката искаше палачинки за закуска и аз изядох 3 Embarassed, довечера съм на рожден ден на дядо ми- става на 87 години!
Jinjer , Аелис надявам се дечицата вече да са по- добре Hug
Това е от мен- до утре!

# 31
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet

А, моят син се е оправил - нали е мъж вече  Joy
забелязали ли сте мъжете какви са шубелии от болести. Моят мъж като съм настинала пие от моите лекарства да не се разболее.
Днес ходих да потичам в Спортната академия и мога да кажа, че е много приятно, а и ми е много близо.
Днес май не съм режимна, пих 2 бири и мъжа ми купи една голяма за тук  Embarassed.

Е приятна почивка Hug

# 32
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Привет!
Моят мъж е на диета и за 10 дни - свали 4 килограма
закусва овесени ядки финни с кисело мляко и малко подсладител,
обяд и вечеря - пилешко филе и домати, ако му се хапва към 16 - ябълка.
Винаги така сваля по 15 - 20 кг за 2-3 месеца(с мин 2 часа спорт - ежедневно), но сега не може да спортува, оперираха му коляното, качи доста трябва да свали - 25..... и малко по-бавно сваля.
Аз днес съм на таратор и диня, режимна с прегрешение - доядох на детенце варените царевици - 2 пъти!
Аелис, аз не се меря, просто гледам да съм на режим да не кача, затова и не съм супер стриктна 42-44 номер панталон (бълг номерация) ме устройва!
С главоболие съм - утре ще отида не лекар, затова ще си лягам!
Лека нощ! smile3524

# 33
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер newsm03!

PEPANP , да е жив и здрав дядо ти  bouquet.Като прочетох, че си писала за палачинки, много ми се приядоха и се опитах да придумам скъпия да ми направи  food002 - има 2-3 неща, които винаги прави той, едно от тях са палачинките smile3534. Само че ги отложихме за утре, защото тази вечер пълни патладжани и много ще му стане готвенето smile3506.Честито минусче от лунуването newsm18.

Jerry F , радвам се , че синът ти е по-добре newsm10. А за мъжете и болестите - като децата са , че и по- зле - вдигне 37.1 градуса температура и вече ще умира bash.

b_ivanova Боби , много бързо сваля мъжът ти, браво на него smile3501. А защо се налага отново да сваля - може би имаш предвид, че преди е свалил 15-20 кг. и после пак ги е качил, и сега сваля наново?Иначе с това , което хапва май всеки ще свали newsm78. Ох, сега прочетох, че е претърпял операция на коляното, може би за това е качил newsm78. Колкото до размера - и аз бих се радвала да се намъкна в 42-44, сега съм 46, а онзи ден ,като търсих дънки, се оказа , че ми стават 31 номер ooooh!. То на мен структурата ми е такава, малко като на Дженифър Лопес rotfImao.Дано главоболието ти е преминало вече smile3521.

Малката днес не е вдигала температура, но още й е криво, мрънка и се лигави, ама по-добре така, отколкото да е топличка и само да вика "Мамо, искам да спинкам" - тя това изречение го използва само като е много уморена или с температура Sad.

Това е от мен за днес.

Пожелавам ви лека нощ smile3524.

                                           

# 34
  • Мнения: 535
Ити , радвам се да те видя в нашите редици  Hug
Джери , давай на лични  Peace
Пепа, радвам ти се, че успяваш да лунуваш  Flutter Аз като видях, че все се пада  петък или  събота и направо я отписах луната  Joy Аз дори и режимна не съм в тия дни - като се започне от петък вечерта, та до неделя вечерта отива  Embarassed
Тази седмица съм решила да съм по-стриктна - да видим  Outta Joint
Аелис, и моите впечатления от Осцилококцинума са такива - за профилактика е ок, обаче за лечение не става  Naughty
Да не чувам вече за болни дечица  Naughty А и моето да се оправя, че ми писна вече с болести да се разправям  Crossing Arms

# 35
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро newsm03!

Поднасям кафето, кроасанчето го оставете за вечеря smile3503:

                                         

di_ , и на мен ми е много трудно да съм режимна събота и неделя ooooh!.Пожелавам ти стриктна седмица newsm10.

Аз се връщам от педиатърката, заведох Катето да я види, че нали в сряда се каним да ходим на море  grinning039. Добре е малката, ще продължи с АБ още малко.Аз тези дни изпрах де що видя, че не знам какво ще ми дотрябва, като почна да приготвям багажа.

Това е от мен за сега, ще водя децата на разходка, че следобед съм на работа и ще ги гледа свекито Heart Eyes.

Пожелавам ви приятен ден Hug hug Hug.

                                             

# 36
  • Мнения: 257
Привет и от мен!
Di, аз понеже напоследък не съм много постоянна с режима, затова гледам поне да лунувам, че да балансирам. Ако не мога да изкарам само на течности, хапвам плод. Иначе и на мен в почивните дни ми е най- трудно, защот мъжът ми си е в къщи и ме разяжда Joy.
Аелис, мерси за пожеланията ! Hug Както се предполага, снощи падна голямо ядене- то не е за разправяни.Баба ми прави такива маси, и сипва по много, а финала беше моята любима баклава, от която изядох 2 големи парчета. Embarassed Тази сутрин пак си хапнах.   Heart Eyes   
Надявам се Катето да се оправи до сряда, защото с болно дете, особено ако не си в къщи е доста... стряскащо и неотпускарски. Къде ще почивате и за колко дни? / аз пак да не пропусна нещо Joy/
Боби, браво на мъжът ти, явно си давате заедно кураж smile3521
Хайде хубав ден от мен!

# 37
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер newsm03!

PEPANP,ще почиваме на Каваците/ това е на около 2 километра от Созопол/. Майка ми и баща ми ходят там всяка година и все ни канят да отидем с тях, но ние все някъде другаде ходим smile3506. Тази година решихме да им угодим и да отидем с тях smile3503.

Не съм режимна днес, но вече съм отпускарски настроена - днес следобед беше последното ми дежурство и вече официално съм в отпуск newsm44.

Катето е добре, утре баща ми ще ни вземе и ще преспим у тях в Пловдив, а в сряда рано сутринта потегляме за морето.

Това е от мен за днес.

Пожелавам ви лека нощ Hug hug Hug.

                                             

# 38
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро newsm03!

Сутрешно кафе 4470:

                                         

Малката ме събуди рано-рано, чакам и другите да станат, за да почна да приготвям багажа Grinning.

Чао  за сега Hug  bouquet Hug.

# 39
  • Мнения: 257
Аелис, приятна почивка с много положителни емоции! Hug И времето го дават да е хубаво, така че се наслаждавай на отпуската максимално, а ние ще те чакаме! Wink
Днес и аз не съм режимна- направих на малката овесени ядки, и ядох и аз. Сега чакам и голямата да закуси и тръгваме на разходка.
Хубав и слънчев ден!

# 40
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet

PEPANP нали вече се оправяте и да сте здравички.
Аелис приятно и весело изкарване.
Аз сега правя една резервация за св. Константин и Елена за три дни септември. То друга година понякога и не стигам до морето, а тази година 4 пъти.
Аз съм стриктна днес и вчера с диетата, че неделя се изложих  Embarassed
и до после

# 41
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
PEPANP ,Jerry F, благодаря ви за пожеланията Hug.

Jerry F , ние миналата година бяхма на св. Константин и Елена, много е хубаво там, прекарахме си чудесно smile3521.

Баща ми ще дойде да ни вземе към 18 ч., ще приспим в Пловдив и утре рано потегляме.Довечера, стига компютъра на брат ми да е в ред, пак ще ви пиша smile3523.

Момичета, разчитам на вас да поддържате темичката - поднасяйте си кафе сутрин/ някой да ме замести с поставянето на картинки, че е по- весело с тях Joy/.На морето едва ли ще намеря от къде да ви пиша, но като се върна, ще ви писне да ме четете Heart Eyes.

Това е от мен за сега.

Чао Hug.

# 42
  • Мнения: 257
Аелис, не се притеснявай, ще поддържаме огъня newsm10
Jerry, браво на теб! Аз един път ходих и ще ми държи влага бая дълго време/ с тези номера на малкото диване/. След 2 седмици каката ще ходи само с баща си за 4-5 дена- да си починат от мен Joy, а ние с дребното оставяме тук.
Хайде до скоро!

# 43
  • Мнения: 4 406
Аелис  ние си оставяме тук и ще поддържаме добре темичката ни.

PEPANP  нали са за това - да ни ядосват. Аз съм била голямо чудо - само да се смрачи и цяла нощ рев.
Резервирах си хотела за св. Константин и Елена, то аз съм на една конференция ама не пречи да си изкараме четири дни там.
Аз си правя зелено чайче


пише - Green Tea Weight Loss

 Пожелавам го на всички   bouquet

# 44
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Dobur ve4er Hug!

Izvinete za latinicata, no brat mi nqma predstava kak da si vkliu4a kirilicata Sad. Nie sme v Plovdiv,hapnahme salata i pihme rakiq Joy. 6te putuvame rano sutrinta, okolo 4 4asa, taka 4e ve4e sme na vulna more Heart Eyes:

Ami tova e ot men za dnes.

Pojelavam vi leka no6t, 6te pi6a sled okolo 10 dni  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт