Режимът на д-р Ори Хофмеклер 4

  • 24 814
  • 471
  •   1
Отговори
# 465
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер Hug!

PEPANP , при мен линка си работи, оттам свалих пилатес, има и тае бо - даже няколко торента има с тае-бо, като натисна на тях ми дава колко файла има и си свалям.Не знам защо при теб се появяват йеронглифи newsm78.То има няколко папки, които не са филмчета/ ох и аз как се изразявам, ама не знам как да го кажа по- ясно/, пробвай да свалиш тези , които са с повече килобайти/ дори не съм сигурна така ли се казва newsm78, това са филмчетата, тези малките може да са текстови файлове за това да ти излизат на някъкъв неразбираем език.Ако не става при теб, мога да сваля и да ти пратя по скайп  bouquet.

mery_79 , хареса ли ти това филмче? На мен ми изглежда приятна комедийка, но ще изчакам мнението ти, преди да го дръпна Crazy.

evich , надявам се режима да ти хареса, лесен е за изпълнение и на работното място Hug. Порових се в Гугъл и по-долу ще пиша за това Heart Eyes.

Та така, оказа се , че режима на д-р Ори е доста обсъждан в интернет пространството Joy. За моя радост имаше много добри отзиви за него, както и не толкова добри , но те бяха малко. Първо ми се иска да се спра на отрицателните отзиви - за някои хора този режим не е подходящ/ по- долу ще посоча за кои/, а други го тълкуват доста погрешно.Най-общо мога да определя три групи хора, изказали се отрицателно за режима:

1-ва група-момичета , които са си мислили, че са на режима, още преди да са чули за него - въпросните дами са карали цял ден на кафе и вечер са омитали хладилника, няма да споменавам, че не е имало каквато и да била последователност, което в случая не е толкова важно - по-важното е, че тези момичета не са приемали никаква храна през деня, което не е само неправилно, но и вредно за здравето.За мен е разбираемо защо вместо да отслабнат са качили, за тях явно не е - през деня трябва да се приема храна, плодовете и зеленчуците, които хапваме през деня, стимулират метаболизма ни и ни поддържат енергични през деня, защото са богати на витамини, минерали и влакнини.Това е обяснено на въпросните момичета от други, по- добре запознати с режима от тях, така че ще спя спокойно Heart Eyes.

2-ра група - това са мъже и жени, които ежедневно се занимават с " тежки " спортове - културизъм, боди билдинг и т.н. Те не одобряват режима, защото според тях с него ще загубят маса/ това което искаме ние/, а те искат да градят маса, за да може после да я превърнат в мускули.Та за тях този режим не е подходящ, те се хранят предимно с протеини и мазнини, с които качват тегло, което после превръщат в мускули. Ако между нас има културистки, сега е момента да се откажат от този режим Joy.

3-та група - тук спадат мъже и жени, които не обичат плодове и които трябва да се насилват да ги ядат, тъй като се препоръчват през деня. Този режим не е за тях, има и други режими, които изключват плодовете и те се ориентират към тях, като изцяло избягват въглехидратите, за да могат да свалят. Към тази група спадат и тези, които са били на режими, при които се яде месо и зеленчуци "на корем" - те се притесняват , че няма да могат да издържат на плодове и зеленчуци цял ден и предпочитат да си хапват стабилно, но без въглехидрати.

Това е най - общо, групите са три, но отрицателните мнения бяха 6-7, групирах ги, за да не разказвам всеки случай по отделно. Около 90 % от мненията бяха положителни- някои от момичетата са постигнали забележителни резултати - 10 кг. за малко повече от месец, но са били много стриктни . За мен лично това е малко бързо сваляне, най- здравословно е да се свалят по 4-5 кг. на месец, иначе организма се стресира.

Ровенето в нета не само ме успокои, но и ме възнагради с истински находки - някои от момичетата на режима са превели части от книгата, някои от тях ги има в първа страница на нашата тема, други -не, ще стане много дълга тази първа страница, ако напиша всичко, но ще гледам в следващата тема поне линкове да дам. Оказа се, че ги има и преведени рецептите, ето линка да си харесате някоя манджичка Joy:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=dietes&Number=194 … ollapsed&sb=5

Признавам, че не успях да изчета всичко, доста писано има за д-р Ори, и нашата тема я има, ще станем световно известни Joy.Тези дни ще прочета и другото изписано за режима, не мога аз така да тъна в незнание Joy.

Ами това е, четете по диагонал, ако ви се вижда дългичко, няма да се сърдя.В заключение да кажа, че наистина много хвалят режима като един здравословен и приятен начин да се разделиш с излишните килограми, което напълно съвпада с моето мнение по въпроса.Хора, които посещават фитнес зали 3-4 пъти седмично са много доволни от режима, тренират точно преди вечерята/ по съвет на д-р Ори/ и се чувстват изпълнени с енергия.

Стига толкова, че пак се отнесох Crazy.

Пожелавам ви лека нощ smile3524 и приятен уикенд Hug!

                               

# 466
  • Мнения: 286
Момичета много окъснях и само ще пусна снимките от Рилският манастир,които обещах а утре повече от мен
Рилският Манастир

# 467
  • Мнения: 1 479
Добро утро ,момичета!
Пия кафе с нищо и си мисря за вас!
Много благодаря на Аелис за инфото, и аз ще поровя и ще споделя с вас!
Снощи вечерях риба тон и малко херинга и салата домати и краставици, но може би трябваше повече да хапна, защото бях бая гладна през нощта! Всъщност целия ден ядох малко, но ще се коригирам!

# 468
  • Мнения: 487
Добро утро момичета поднасям кафенцето малко късно,заповядайте



Аелис голям пост голямо чудо,нооо полезен хубаво е да се знаят тези неща,а това за трениращите като мен  Crazy е много правилно,защото знам,че след тренировка,като хапнеш всички калории се изгарят,затова и моята вечеря е след това
jinjer много хубави снимки аз никага не съм ходила на рилсия манастир,но ще направя нещо по въпроса  Simple Smile
Довечера съм на сватба,и сега ще ви оставям да пооправя малко,тоалетите да приготвя  bowuuevich PEPANP mery Jerry anetka Лиличка Hug  love001
ако съм пропуснала някой да ме извини,после ако мога ще пиша пак,лек ден от мен

# 469
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет и от мен Hug!

jinjer_78 , след малко ще разгледам снимките на спокойствие, че сега е лудница вкъщи - въвеждам малко ред и сядам на компа Crazy.

evich , на вечеря наистина може и повечко да хапнеш, вечерята може да продължава и 3 часа, така че ако огладнееш 2 часа след като си хапнала може пак да хапнеш, но тъй като салатата и протеина си ги приела, хубаво е да хапнеш сурови ядки, маслини или въглехидрат - например картоф, ориз, пълнозърнест хляб, мляко с овесени трици.

Цветомира , благодаря ти за кафето Hug. Вярно е , че дългичък ми се получи поста, ама обичам за съм подробна Joy. Снощи четох още, и положителни и отрицателни мнения, но те попадат в 3-те групи , за които съм писала. А какви окуражителни постове прочетох, не е истина - някои момичета наистина са постигнали много с д-р Ори Heart Eyes.

Кратка съм, че много работа ме чака, и нова тема искам да отворя , дано успея Heart EyesКато е готова , ще ви поканя официално Joy.

Чао за сега Hug  bouquet Hug.

# 470
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Заповядайте в новата тема Hug!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326318.new#new

# 471

Общи условия

Активация на акаунт