Мама на момче или момиче, през АВГУСТ след количката ще тича

  • 14 021
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Мамита никоя ли няма на Малчева ГСМ или ICQ или Скайп ? newsm78 Взе да ме притеснява мацката, дано всичко е наред  Praynig
Същата работа и с Кинли  newsm78 Интрига пое ангажимента да се чува с нея, така че моля сподели, за да не я притесняваме всички със СМС-и  Peace
Току виж сме станали форумски лели на още две бебенца, а не знаем  newsm78

Само да допълня, че Деси се чувства добре, леко я наболвало , но ще мине  Wink

# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
ЧЕСТИТО НА МАМА ДЕСИ ЗА МАЛКАТА ТЕОДОРА!!!!   НАЙ-ПОСЛЕ ОЩЕ ЕДНО МОМИЧЕНЦЕ В ОТБОРА, ЧЕ САМО МОМЧЕТА ПРАВЕХА КОМПАНИЯ НА МАЛКАТА КАЛИНА ДО СЕГА.

Аз да ви се похваля, вече имам спалня. В събота почвам да пера детските дрешки, чаршафи и т.н.  newsm44 newsm44 newsm68 Иначе аз съм в болнични, но още си ходя на работа. Добре съм и май ще изкарам до края на юли. smile3523


А и вече съм в деветия месец, е разгеле, от кога го чакам. Ама имам чувството че ще си го изчакам целия.

# 17
  • Мнения: 31
Ето ме връщам се от предродилната си консултация няма да ме режат ще си раждам така.Каза че бебчето ни е нормално не е много голямо и ще се справя.Каза че спрат ли да ти отичат краката след 20дни си готова.Та ще се поносим с моя малък мъж още малко.Като направя 38 седмици пълни ще пусна баща му в деиствие Mr. Green
И едно почистване и се надявам да излезе диваненцито.Страх не страх ще раждам какво да правя.Така като не знам кога по добре ми е.Ако родилите мами се отделят ще ми е много тъжно.Ние като сме за накрая самички ли да стоим smile3518.Никаде няма да ходите че ще пада рев без вас тук ще си пишем кои какво му доиде.

Еи сега ще дрънна една студена биричка Ураааааааа... Crazy

# 18
  • Мнения: 229
момичета само да ви попитам вие ще спирате ли магнезия преди термин?
аз казах на докито че си го пия и той нито ми каза да го спра, нито нищо
от 3 дни не пих и ето почнаха контракциите от сутринта ..без болка естествено .
а ако си го пия пак, дали ще понамалеят ..щото си мисля че от подготве накрая ще станат истински, пък аз имам 9 дни докрая  Mr. Green
та много се чудя да си го пия ли докрая  newsm78 newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 202
Бобито-и на двете са ни казали общо взето днес едно и също, та в този смисъл и двете ще си гнездим още 3 седмици Mr. Green

# 20
  • Мнения: 11
Иха наистина голямо писане е паднало докато ме нямаше Simple Smile и две нови бебета.
Ха да са чесити бебоците на Верчето и на Деси, а те самите да се възстановяват бързо, че да могат да бършат аканите дупета. Късмет желая и на Малчева, дано всичко е наред, да са добре с бебето.

Мама Дона, мерси за инфото. Днес се видях с д-р Григорова, но раждането ще го води д-р Арабаджикова. Много ми хареса на пръв поглед. Препоръча ми я д-р Семерджиева, която също е в отпуск. Нямах много време да мисля честно казано, защото след вчерашните каскади на бебока, тумбака ми рязко се смъкна надолу и се уплаших, че от много избиране на доктори и болници най-накрая ще родя някъде между тях. Затова днес се организирах и вече даже платих ВИП пакета. За съжаление едва ли ще се засечем, терминът ми е 08.08. и вероятно няма да устискам дотогава. Не че аз съм виждала ВИП стаите, но във Вторник сигулно ще ходя на запис на тонове и ще помоля да ми ги покажат, днес просто всичко беше на "тагадък".
Каприс не се притеснявай мила не си само ти скоро! Вече съвсем не остана време. Аз понеже се обърках кое по напред и днес отидох на педикюр. Поне като си гледам ходилата във ваната да ми става приятно  Mr. Green
Ох още много неща исках да  напиша ама ще прегледам по-подробно темата, че дръпнах едно диагонално четене и пак ще се включа.

# 21
  • Мнения: 26
Ейййййй с тая бира значи......

Девойките дето са карали ш...я ентеровирус да споделят ако ударя една биричка шЪ ли ми стане нещо или не шЪ?
Ама бързо, щото съм я приготвила и почтииии отворила

# 22
  • Мнения: 2 376
Това се казва мечовиден израстък (ксифоид) Mr. Green
А тимусът е жлеза, която се намира малко под гърлото - някой учен ще напише разработка за твоето бебе, ако е успяло да се добере дотам  Mr. Green

http://en.wikipedia.org/wiki/Thymus

Иначе те разбирам напълно, и на мен ми стърчат петички току под десните ребра, току някъде в околността.
Аз все си мислех, че тимуса е зад тая кост,  newsm78 е доста по-високо де, аниуей, все е гадно. Май е понапълняла и вече и е тясничко.
А сега видях линка. Е точно там пред него има енда кост. И точно отдолу оп, издутина (подвижна).

# 23
  • Мнения: 202
Асе-мисля, че каквото и да ти кажат за бирата, вече си взела решение, така, че наздраве newsm53 beer3

# 24
  • Мнения: 11
По повод бирата .....Ена приятелка на първата си женска консултация попаднала на доктор, СПОРЕД КОЙТО ДО ЕДНА ДВЕ ЧАШИ ВИНО НА ДЕН И ЕДНА ДВЕ БИРИ НЕ ВРЕДЯЛИ. МОЖЕЛО И ВЕДНЪЖ ДВА ПЪТИ В СЕДМИЦАТА ПО ЕДНО ДВЕ АПЕРИТИВЧЕТА (ТВЪРД АЛКОХОЛ). Тя милата, понеже рядко пие  с толкова алкохол направо ще си ходи пияна през цялото време.
Но това настрани, аз също пия понякога по една две бири (400-600 мл.) и не смятам, че има нещо лошо.

# 25
  • Мнения: 2 376
[b ]Асе[/b], не му мисли! smile3559

Аз днес правя един проект за работата, че бях обещала и все отлагах, но като гледам какво става  #Crazy .. та го обърнах на офис... ама то така и така ми звънят колегите да ме питат "Как съм" и "Знам ли" и работната атмосфера идва от самосебе си.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 16:04 от Britt

# 26
  • Мнения: 207
Браво на вас  Joy
Стоя си аз в старата тема и си чааааааааакам  ,ама какво чакам  hahaha
Да кажа и аз за бирата - алкохол не пия въобще  Naughty Ама наздраве все пак  beer

# 27
  • Мнения: 502
Честито бебе Никола на Верчето! Да расте здрав и силен, умен и талантлив!

Честито бебе Теодора на Деси! Да расте здрава, чаровна, умна и красива!


Мисля, че не трябва да бързаме с разделянето на 2 теми за родили и неродили. Миналия път бях с термин 27-ми и знам какво е да "родиш" 100 пъти с всички други и накрая да си почти сама в темата. А пък тук има доста неопитни момичета, за които разговорите около новородените изобщо няма да са излишни!

Също не бързайте и с пускане на нови теми преди 15 страница. Нека да уважаваме труда на този, който е пуснал старата, а пък нова всеки може да отвори, когато дойде времето.  Peace

Бирата е полезна и помага на лактацията, но тук за целта се пие бяла или малцова И безалкохолна. С касите.  Laughing


Стискам палци на всички, които са се запътили да раждат днес!

# 28
  • Мнения: 92

Повече никакво пускане предварително на тема преди да сме завършили старата,че гледай какво става!
Права си Peace и аз го писах ,но вече няма значение Peace

ssieber   аз не мога да разбера сега на теб ражда ли ти се или не JoyСпирай ги,нека станат и истински контракциите Mr. Green 9 дни до термин и се чудиш ooooh!

# 29
Честито на Деси за малката Теодора!!!!. newsm51
Камето,мила бързо да се оправяш ,стискам палци.Много се радвам,че малката принцеса е преминала успешно теста . newsm10
Асе  cheers,не знам на някой да му е станало нещо лошо от една биричка,та и от две hahaha.Сега като записахте за  beer2 и аз искам,направо ще полудея докато си дойде милия  от работа и ми донесе.
И аз съм на мнение ,че трябва да изчакаме да мине август и всички да си гушнем бебоцоте, чак след това  да се местим в родени през 2008.

Общи условия

Активация на акаунт