За къпането..........

  • 6 696
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 577
давйте, мацки, темата има всички шансове да стане култова! Joy

# 106
  • Мнения: 23
Браво момичета / Azaf,  Molestosa, Mia 21, Алис/    bouquetсупер сте, отново казвам, радвам се че има такива като Вас, дано ставаме все повече, ама и за като гледам доста са тия дето пестят от вода, /Svetlanka85/ - Боже какви са тия хора newsm78,  доста от тях си мислят, че косата им ще окапе от ежедневното миене/какво назадничаво мислене/ мойта от 14 години я мия всекидневно и тя расте като луда, така че споко момичета, няма да останете без коси. А на RadostinaHZ, ще и кажа че не кисна по цял ден в банята, също и че имам малко дете/което сутрин не ми пречи на къпането, него от сега го уча че трябва да си взима душ сутрин и вечер/ ходя на работа, и не очаквам никаква награда, стига ми че съм чиста, свежа дезодорирана, парфюмирана, намазана с лосион за тяло, с хубава поддържана кожа и ми е приятно на самата себе си, а следователно и на околните. А на всички мърляви  и мързеливи жени #2gunfire на които им е достатъчно вечерното къпане, мога само да им кажа "Честита баня".  hahaha       

# 107
  • Мнения: 3 034
А на всички мърляви  и мързеливи жени #2gunfire на които им е достатъчно вечерното къпане, мога само да им кажа "Честита баня".  hahaha       

по-полека с епитетите само ще те помоля. или умствената хигиена не е толкова важна?  ooooh!

# 108
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Боже какви са тия хора newsm78,  доста от тях си мислят, че косата им ще окапе от ежедневното миене/какво назадничаво мислене/ мойта от 14 години я мия всекидневно и тя расте като луда, така че споко момичета, няма да останете без коси.  чувала такива митове   
Мм да и аз съм чувала такива митове ,че не било хубаво всекидневното миене на косата ,но на моята нищо не и става ,поне засега ,ще видим на старини  Mr. Green
Косата наистина поема много миризми ,една ранна сутрин колежка   ми каза ,я помириши косата ми дали мирише на манджа ,защото сега готвих  ooooh!

# 109
  • София
  • Мнения: 62 595
А на RadostinaHZ, ще и кажа че не кисна по цял ден в банята, също и че имам малко дете/което сутрин не ми пречи на къпането, него от сега го уча че трябва да си взима душ сутрин и вечер/ ходя на работа, и не очаквам никаква награда, стига ми че съм чиста, свежа дезодорирана, парфюмирана, намазана с лосион за тяло, с хубава поддържана кожа и ми е приятно на самата себе си, а следователно и на околните. А на всички мърляви  и мързеливи жени #2gunfire на които им е достатъчно вечерното къпане, мога само да им кажа "Честита баня".  hahaha       

Ти нямаш ли с какво друго да се похвалиш в този живот, че си се хванала с това къпане и парфюмиране? Сякаш слушам някоя пъпчива тийнеджърка. Добре, всички видяхме и прочетохме колко си отдадена на собствената си хигиена. Мога да те светка за някои природни продукти да използваш за хубавата си кожа, ама ще вземат да ме баннат.

# 110
  • Мнения: 127
Аз си мислех,че темата е тъпа и безсмислена.пък то какво стана,голям смях Joy
Не мога да разбера,що аджеба се дърпате за това кой колко се къпе. newsm78
Особедно сега,когато вали по-начестичко  bath
Някои дами мисля че прекаляват с грубия тон и за тяхната изтънченост някакси не им прилича.
За протокола аз се къпя вечер,сутрин само си обливам тялото набързо,щото малкия багабонтин не ще да ме чака да се плакицам половин час в банята и ако гореспоменатите дами ме сметнат за мърлява и мързелива...ми то си е техен проблем,ич не ми дреме baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт