Колко плащате при гинеколог?

  • 26 457
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз за Амалиев съм чувала много подобни неща т.е. че взима скъпо, на една приятелка само за инжекции й взимаше всеки път по 20 лв, отделно самото лекарство тя си го купуваше.

По темата: Взимам си направление и плащам само потр. такса, 2лв за цитонамазка и 2 лв за микробиология и после май 2 лв в лабораторията.  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 685
 PeaceПълна програма --2.50лв с направление-д-рСтавракев-а последния път освен ехографа и мамография +2.50 на регистратура.

# 17
  • Мнения: 140
40 лева за преглед и ехограф - в София.В "Света София" и с направление да си пак така стъкмяват нещата ,че все трябва и ти да платиш.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
М.г. за мануален и ехографски преглед, цитонамазка - към 80-85лв.
Плюс изследванията в частна лаборатория (цито + хормонален тест)...
Към 100-ина лв. излезе всичко.
От АГ д-рката нямам никаква бележка. Дори не разбрах как определя цената, нито видях ценоразпис  Crazy Но имаше толкоз жени, чакащи за преглед при нея, че едва се доредих и аз.

# 19
  • Разград
  • Мнения: 3 110
С направление от личната-2,20 лв за преглед,включително и ехограф+цитонамазка и още 2,20 лв в микробиологичната лаборатория.

# 20
  • Мнения: 7 201
Аз винаги ходя с направление и плащам минимални суми.
Peace И аз по принцип така,но има и отд. случаи.
А пък цените,които някои споменават са шокиращи!!! Shocked Shocked

# 21
  • Мнения: 220
20 лв по принцип, 30 -с гледане на еходраф  Peace

# 22
  • Мнения: 3 216
Цитонамазка,вагинален преглед, ехографски-30 лв общо-за Пловдив става вьпрос,на частно ,без здравна каса. В лабораторията платих още 8 лв-при Чифчийска . Това,което  платила приятелката ми се вижда бая скьпо.

# 23
  • Мнения: 83
При кого ходиш в Пловдив и доволнали си?

# 24
  • Мнения: 3 216
При кого ходиш в Пловдив и доволнали си?

Мен ли питаш?

# 25
  • Мнения: 14 133
Аз винаги ходя с направление и плащам минимални суми.
И аз така. Изследването на хламидии не се поема от касата. Аз си платих в лабораторията, където си го правих.

# 26
  • София
  • Мнения: 82
Последно платих 40 лв - преглед, ехограф и цито. В тая сума мисля, че се включват и инструментите.

# 27
  • Мнения: 741
35лв за перглед,ехограф и цитонамазка

# 28
  • Мнения: 1 726
А мен един ме прекара да платя, въпреки че бях с направление. Понеже според него то било само за ехограф, след като ми погледна изследванията след една седмица каза, че му дължа пари ,това било консултация. #2gunfire

# 29
  • Мнения: 426
Аз ходя винаги с направление и никога до сега не съм плащала, даже за лабораторията.
А едно въпросче: След колко дена излизат резулнтатите от цитонамазка - ден, 2 или по-вече?

Общи условия

Активация на акаунт