79та арабска приказна ,слънчева и гостоприемна тема

  • 29 823
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 8
          Абра, мислех да ти звънна, но вече стана доста късничко да те притеснявам. Сега прочетох. Страшно много съжалявам, че отново са отказали! А ти с такова желание разказваше и с лъчезарна усмивка говореше........много съжалявам Cry
         Лиленце, бяхме в Бургас, по-точно -Крайморие.Доколкото разбрах, това е като квартал на Бургас или вина зона. Малко е, като селце, компактно. Многа уютно. Всяка къщичка, разбирайте три-четири етажна и кокетна, е малко хотелче всъщност, с дворчета, с много зеленина. Многа е спокойно и приятно за почивка с деца.Не се притесняваш, че ще ги изгубиш в тълпата, Заведения много и безпроблемно закусваш, обядваш и вечеряш в тях. Храната е чудесна и не е скъпа. Плажът беше на около 150-200 метра от хотела ни. вече трета година ходим там и съм много доволна. Разхождахме се и до Созопол, Несебър и Черноморец - не мога да ги позная тези курорти - хора много, постоянно се строи, плажът намалява, за сметка на заведениеята.............въобще - не ми хареса особенно. В смисъл за почивка с малки дечица търся нещо спокойно и подходящоо за тях. Да сме живи и здрави - догодина с удоволствие бих оотиишла отново. Simple Smile

# 286
galii добре се завърнала  Hug ами аз го очаквах тоя отказ ама пак бях много разочарована

Water Lili благодаря ти предварително  Hug

Кате Акхиал, стискам палци за утре.  Heart Eyes

Отивам да полегна че след рождения ден на баба съм като разбита, лека нощ на всички.  bouquet

# 287
  • Мнения: 110
Латея, аз пък го приех с веселие този твой пост - ами форум е, всеки си пише, виж после колко пъти си исках кифлички и сладкиши и ти виртуално и самоотвержено ме черпеше, за да не губя форма! За твоят пост се сетих - писах защо, понеже съвпадна по време с мароканското хранене. Какво да ме правиш като свързвам и диетата с храна! Хайде не се сърди и ето от мен по едно сладоледче:  Hug

   

# 288
  • Мнения: 465
Не се сърдя, нито има за какво. Само исках да отбележа, че не е било с лошо намерение, че питах за диетата, а от чисто любопитство.
Мерси за сладоледа   bouquet 
Няма да спамя повече, че темата е съвсем към края си.

Лека и спокойна вечер на всички арабелки   bouquet  bouquet  bouquet

# 289
  • Мнения: 689
Абра-утре ще звънна на мъжо WinkТо пък може да е за добро-Турция е чудесно място!
В Емирствата днес вилня пясъчна буря...и е едно влажно и горещо...утре трябваше да излизам,но май ще отложа TiredТурция ще му се стори рай на твоето хабиби Simple Smile

Латеа-ние,по-пълните жени с красиви извивки,ти завиждаме благородно за килограмчетата Grinning
Подържай си ги,но не с глад NaughtyАз знам,че когато си слаба и качиш 3-4кг веднага ти личи и те депресира...но бели къхъри са това Wink
  Правих меденки по твоята рецепта:мерси  bouquetАко споделиш глазурата,ще съм ти благодарна!

Катя Марок-ти си веги по рождение,това го приемам.Ама тези,които не ядат месо,за да отслабват или за да не се убиват животни-тези са ми странни ThinkingКолкото и да ми разправят за хормони и ракове-ям и това е Mr. Green.
Спомням си на едно сафари налетях на вегетариянската храна и един бедуин ме изгони-не приличам на веги аз Naughty,кръвожадно-месоядна съм...
  Девойките по цял ден носят мои дрехи,най-вече нощнички и шалове,качват ги на закачалки и ги редят на столовете около масата Crazy
Сара постоянно ми носи ластички и ме кара да и ги връзвам...ходи да се огледа и веднага ги скубе... Купих им от тези дъски,дето пишеш на сив фон и триеш-2 дена се занимаваха,та си преписах някои рецепти от готварския...иначе види ли ме с химикалка Сара:рев,рев-докато се предам Crazy




 

# 290
  • Мнения: 100
Здравейте арабелки-хубавелки!

Шехерезадке-Като си в настроение пусни нещо и за Мексико моля Grinning

Peace Peace Peace И аз имам приятел в Канкун  Party Къдеее ли не по света, ама най - много са в Египет  Mr. Green Joy

Абе за тия диети, аз по онова време постнах също една диета - ми въобще не го свързах със вечерята, на която, обаче, ПРИСЪСТВАХ и се отчетох подобаващо - с пълна чиния, че и 2 десерта  Laughing  hahaha Ама тея пък десерти тооолкова сладкиии... После защо арабките са с такива килограми.... На мен приятелите ми от Египет викат Моца хахха (така казват на слаба жена) А аз не само не се имам за такава, ами се мъча тука... даже от вторник минавам на безвъглехидратната. Има ли желаещи да си правим компания?? За стимул...  newsm78

Ееее Наира, много хубава ти е песничката - преди време Лили Hug ми я беше пуснала във форума. Даже веднага я изработих във 3gp формат и я сложих в телефончето - да си слушкам, че и гледкам...  Heart Eyes

Лили, слънцето ми, радвам се, че си тук   remybussi
ОК, ще направя нова тема, ама само ако помагаш!!
Ти знаеш как!!

Гали, и аз чувах за това Крайморие. Било спокойно там.
Аз от многото канене май в Плевен ще си седя...  Confused

Не бързайте сега да пишете тук - кака ви ще прави тема!! Ако има друг желаещ - бързо да казва!!

# 291
  • Мнения: 2 804
Кате , много постно туй сладоледче !
Ето ви едно и от мен

# 292
  • Мнения: 100
Кой е пръв на сладоледа - кой - в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт