Маша за коса. Ефект: страхотни вълни

  • 185 524
  • 833
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 435
А аз много обичам да се занимавам с коси.



Ама тя твойта е за вафлички,не е за вълни.

# 106
  • Мнения: 17
вижте какво открих
това е част от 
какво мислите дали е добра ....... цената е добра 59 лева

# 107
  • София
  • Мнения: 4 778

Зависи каква мощност има ама ми се струва, че много ще гори косата

# 108
  • Мнения: 1 334
Имам такава преса,но на Remington и е повече от страхотна Peace Всяка маша гори косата,няма как Wink

# 109
Цитат
вижте какво открих
 това е част от 
От къде я набара тази преса?

# 110
  • София
  • Мнения: 901
Имам такава преса,но на Remington и е повече от страхотна Peace Всяка маша гори косата,няма как Wink

Аз съм голяма фенка на Remington  Heart Eyes Можеш ли да кажеш от къде и за колко я взе и дали е само за къдрици или има и други приставки  Embarassed  bouquet

# 111
  • Мнения: 1 334
Аз съм голяма фенка на Remington  Heart Eyes Можеш ли да кажеш от къде и за колко я взе и дали е само за къдрици или има и други приставки  Embarassed  bouquet
Взех я чрез познат на по-достъпна цена-90 лв струваше.Има 3 приставки:широката с големите улеи,на спирала и обикновена тънка Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 4 778
Имам такава преса,но на Remington и е повече от страхотна Peace Всяка маша гори косата,няма как Wink

ясно ми е, че всяка гори косата, но тази ми изглежда от тези най-обикновените метални. Поне да е керамична  Tired

# 113
  • Мнения: 17
Цитат
вижте какво открих
 това е част от 
От къде я набара тази преса?
в сайта на магазин Зора
http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&p … =3465&hotels=
Модел: HM 3011

-Керамична технология
-Къдри, изправя, начупва
-9 аксесоара
-Светлинен индикатор
-Гаранция 24 месеца

# 114
  • Мнения: 1 685
 PeaceХа-точно това е модела,който гледах в Кауфланд-някъде напред бя споменала за това-но пак е вариант,про който се нагрява само едната плоскост-като Филипс-а 10 в 1 Tired

# 115
  • Мнения: 168
А с какво покритие е , че не видях . Вече имам горчив опит с пресите, добре че гена на косата ми е добър, и бързо се въстанови. То наистина трябва да се ползват с мярка ,ама много бързо се пристрастявам.  Embarassed

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 17:10 от petq min80

# 116
  • Мнения: 4 371
Момичета, които имате пресата, ще покажете ли снимки как изглеждат къдриците направени в домашни условия?

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 277
Момичета, които имате пресата, ще покажете ли снимки как изглеждат къдриците направени в домашни условия?
Аз утре ще ходя до пощенския клон да  проверя дали ми е пристигнала машата от Ebay  и ако е там веднага ще се направя и ще пусна снимки Hug

# 118
  • Мнения: 4 371
Дано е пристигнала, стискам палци, че БГ пощи са доста мудни!

# 119
  • Мнения: 2 742
Хайде де няма ли снимки

Общи условия

Активация на акаунт