За или против Евростар

  • 29 756
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 91
Извинявам се много, но на сайта на училището не открих никакви такси. Ще ви бада много благодарна, ако някой може да спомене актуалната годишна такса, има ли транспорт училището? Допълнителни учебни пособия отделно ли се плащат или влизат в годишната такса? Какви допълнителни разходи се явяват през учебната годинаи на каква стойност са те?

Предварително благодаря за отговора

# 31
  • София
  • Мнения: 13 206
Извинявам се много, но на сайта на училището не открих никакви такси. Ще ви бада много благодарна, ако някой може да спомене актуалната годишна такса, има ли транспорт училището? Допълнителни учебни пособия отделно ли се плащат или влизат в годишната такса? Какви допълнителни разходи се явяват през учебната годинаи на каква стойност са те?

Предварително благодаря за отговора

А на сайта телефон няма ли? Да ги попиташ там. Или темата съвсем откровено смята да се превърне в рекламна на въпросното училище?

# 32
  • Мнения: 91

Моля някой при желание да ми отговори с лична бележка, щом това пречи на форума.


Предварително благодаря

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206

Моля някой при желание да ми отговори с лична бележка, щом това пречи на форума.


Предварително благодаря


Виж Правилата на форума! Grinning

# 34
Здравейте! Аз бях ученичка в Евростар от шести клас и с Крисинка се преместихме по средата на седми, просто защото видяхме, че там по никакъв начин не можем да се подготвим за изпитите newsm78. В седми клас училището беше коренно различно в сравнение с шести - всички учители, които от години работят там напуснаха, а те бяха хората, които всъщност крепяха репутацията на Евростар. В замяна на тях получихме калпаво обучение по география, химия, физика, история... уж на чужди езици - глупости - учителката ни по химия ни беше дала несъществуваща дума на английски като превод на някакъв химичен термин Joy . И това е един от многото примери за дупки в обучението там. Може би другата година ще е по - различно, но се съмнявам, че някой учител вече може да се хване на лъжите и лицемерието на Иванов. В Евростар оценките и отношението се крепят на комерсиализма Money  на ДиректорЪТ. Ако даваш пари или помагаш на училището - значи си светец bowuu , а ако не - оправяй си се сам... Ако не искате да слушате как детето ви е "посерко", а Вие "Неновица" Tired ; безкрайни лекции, за това как трябва да възпитавате сина си или дъщеря си; възхвали как дъщерята на Иванов е в Германия, как е изкарала всичките си изпити с отличие и как тя е пример и трябва всички да са на нейното ниво, а не като отрочето Ви - отрепка  Naughty , значи Евростар - школата за ''шампиони"  Sick не е за Вас и Вашето дете.  Wink Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 634
В подкрепа на думите на  Никата - учителката по химия от Евростар дойде в нашето училище в 7-ми клас. Наистина невероятен преподавател! Подготви децата за Олимпиадата по химия, три деца изкараха много добри резултати на 2-ри кръг /сина ми беше на 11-то място в София/ и това им отвори вратата за НПМГ - без изпит по химия, признават се оценки от Олимпиадата над 5,00 .
На моя въпрос към сина ми откъде тази любов към химията, отговор: Ми Г-жа Дойчинова те кара да заобичаш предмета!  bouquet

Разбрах, че и други преподаватели са напуснали, сега Никата го потвърждава ...



# 36
  • Мнения: 2 992
Написала съм не малко положителни мнения за Евростар и в тази тема, а и в други, но се чувствам задължена да подкрепя по-горните мнения, че Иванов изпусна добрите си учители и не се ли вразуми, децата, учещи там не ги чака нищо добро. Тази година всичките ми познати, на които децата учеха там са разочаровани. Текучество на учители и лоши резултати на приемните изпити. А аз се чувствам отговорна, че им препоръчах Иванов.
Преди две години не беше така и затова вярвам на всичко написано от родители, които пишат за "някога". Дано Иванов се вразуми и промени политиката си. Съгласна съм, че омайва децата и ги кара да учат, но без добри учители това не е достатъчно.
Госпожа Дойчинова е чуден учител, децата я обожаваха. И ние преди време благодарение на нея се класирахме на втори кръг въпреки че аз бях категорично против детето да се явява на олимпиада по химия и след първия задължителен час то излезе, но за един час бе дало достатъчно вярна и изчерпателна информация. Имаха също тлкова прекрасни учители по БЕЛ и Математика, но не е останал нито един от тях.
И Господин Иванов, ако четете този форум, за Ваше и на училището добро е да имате пак такива преподаватели, които изградиха имиджа на "Евростар"

В темата "Клуб родители ЧУ" се обсъждат таксите на частните училища и не виждам причина обявяването на таксата на Иванов да е рекламна. Преди две години беше 5200 лева /по спомен/ +около 600 транспорт, а допълнителните помагала се заплащаха.

# 37
  • София
  • Мнения: 13 206

В темата "Клуб родители ЧУ" се обсъждат таксите на частните училища и не виждам причина обявяването на таксата на Иванов да е рекламна. Преди две години беше 5200 лева /по спомен/ +около 600 транспорт, а допълнителните помагала се заплащаха.

Да! Не би било проблем стига да не е навалицата от гости...  Laughing

# 38
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
В подкрепа на думите на  Никата - учителката по химия от Евростар дойде в нашето училище в 7-ми клас. Наистина невероятен преподавател! Подготви децата за Олимпиадата по химия, три деца изкараха много добри резултати на 2-ри кръг /сина ми беше на 11-то място в София/ и това им отвори вратата за НПМГ - без изпит по химия, признават се оценки от Олимпиадата над 5,00 .
На моя въпрос към сина ми откъде тази любов към химията, отговор: Ми Г-жа Дойчинова те кара да заобичаш предмета!  bouquet
Разбрах, че и други преподаватели са напуснали, сега Никата го потвърждава ...
Може по същество Никата да е права, но се чудя наистина догодина в кой клас ще е.
С тази лексика в поста й, май е позакъсала с класовете Wink

# 39
  • Мнения: 91
rosss най-сърдечни благодарности относно информацията за таксата на Иванов.

Поздрави

Himbeer

# 40
  • Мнения: 10
foxysilver, мисля, че точно това е важно - информацията по същество.

# 41
mnogo se izvinqvam za latineca-nqmam bulgarski.
As sam u4enik ot 7-mi klas i spored men u4ilishteto e super,no ne e mqsto za hora-KOITO NE ZNAQT KAKVO ISKAT.NAISTINA u4ime mnogo burzo,no na vseki bi mu bilo trudno da svikne v na4aloto-zatova ima DOGONVASHTA grupa.U4ilishteto e raznebiteno i tn.-DA istina e,no nie sme tam da u4im,a i ivanovi preboqdisaha,remontiraha i mn drugi neshta napraviha po u4ilishteto. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning #2gunfire Joy

# 42
''Извинявам се много, но на сайта на училището не открих никакви такси. Ще ви бада много благодарна, ако някой може да спомене актуалната годишна такса, има ли транспорт училището? Допълнителни учебни пособия отделно ли се плащат или влизат в годишната такса? Какви допълнителни разходи се явяват през учебната годинаи на каква стойност са те?

Предварително благодаря за отговора''
 newsm78 mislq 2850lv na srok
na kraq na 1-vi srok se sklu4va nov dogovor s ivanov
otdelno za kompasite -PONE 100-200lv bqha si4kite
i po nemski i angliiski okolo 100lv bqha i te
no tova sa moi grubi smetki
Dano sam vi pomognala

# 43
# 44
  • Мнения: 19 501
Много гости, много нещо  newsm78....и всичките доволни

Общи условия

Активация на акаунт