За или против Евростар

  • 29 742
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
За учещите там.Таксата е напълно нормална за професионалистите,които преподават там.Криза сме също така и макар на 15 разбирам от тези неща достатъчно за да не се съмнявам в чесността на Иванови  Naughty чел съм договора многократно,защото като всеки българин,гледам да не бъда прецакан  Wink

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 4 253
Пред платените публикации и боговете мълчат.  Wink
П.П. Съветвам те да носиш мненията си на Иванов преди да публикуваш за да ги редактира, пък може и да те компенсира с намалена такса.

# 63
  • Мнения: 21 455
   Абе, мълчат, мълчат, ама като видят колко е стара публикацията вземат та се разхилят.  Joy

# 64
  • Мнения: 2 843
Ако unnamed действително е ученик (и вероятно е, щом пише така, въпреки че в 9. клас езиковата култура би трябвало да е по-висока), бих пренебрегнала правописа и пунктуацията (въпреки че са ми, така да се каже, специалност) и даже бих се възхитила на искрената му, наивистична защита... Само че кого защитава той? Във всичките разкази за това училище доминира фигурата на Иванов - мащабна, тежка, натрапчива, авторитарна. Не чух нищо конкретно за преподавателите, за системата на обучение; явно те са нещо незначително пред "строгия, но справедлив" образ на вездесъщия Иванов. Не понасям диктата, авторитарността, сливането на хората с институциите, напомня ми за друго време, ретро ми е.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 044
Няма да се занимаваме повече с правописа.  Peace Всички ползваме скайп и фейсбук  Wink , но няма клавиатура без О или У. Зарежи, не е важно, няма да издребняваме.

Сега, ти си малък, но сигурно си чувал истории за преди 10.11. Обикновено са примесени с доза носталгия, защото все пак тогава ние сме били тийнейджъри, а това са страхотни години.  Hug Та нещата , които описваш, не са нови, не са и забравени стари методи.  Както се казва, от там , където ти отиваш, ние се връщаме. Повярвай, видели сме го, участвали сме в пиесата и не ни хареса! Има и други методи, които дават по-добри резултати. Назиданието пред строя и наричането на децата непрокопсаници са абсолютно неприемливи! Поне аз не бих позволила това за моето дете. Навремето сме нямали избор, но сега имаме и това е най-хубавото. Нашите приятели биваха назидавани, наказвани, обиждани и т.н. и съм категорична, че не е начинът да мотивираш някого. Според мен.  Peace

# 66
  • Мнения: 7
Аз пиша в този форум,защото прочетох много неща,които не са истина,а не защото Иванов ми е предложил нещо. Той надали знае,че коментирам тук! Ако искате повече информация за учителите,не съм аз човека,когото да питате. Аз не познавам всички учители,но за тези,които ми преподават,казах вече,че преподават с хъс и желание и са много добри. Аз съм учил и в държавни училища и мога да направя разликата. Има хора в този форум,чиято цел е единствено и само да пишат негативни коментари за Евростар без дори да знаят за какво става въпрос. Аз говоря истината. Ако училището не беше добро щях да уча някъде другаде!!  Naughty Няма смисъл да пиша,щом хората се заяждат за всяка дума и търсят всякакъв начин да оплюват училището!!!  Thinking Аз наистина съм 9 клас и вече се повтаряте с тези материални изгоди за Иванов! Публикувах статията,за да се осведомят хора,които не знаят за какво става въпрос.

# 67
Здравейте! Аз също уча в 9клас на училище Евростар и съм съученичка на unnamed ! До преди малко четох всички обидни и не основателни коментари и мнения от ваша страна. Не смятам, че е коректно да изразявате каквото и да  било недоволство и неодобрение към това училище, защото съм убедена,  че повечето от вас не са го виждали и на снимка! Чул-недочул всеки коментира!? За тези от вас, чийто деца са учили в Евростар, би трябвало да се радвате за тях,но уви! Бих искала да ви променя мнението, но не бих могла, просто защото сте си поставили за цел да поощрявате децата си и ако е  възможно да им налеете знания! За мен методите на Иванови са достатъчно добри, дори и да са натоварващи, но ако не се работи по този начин никога не може да се постигне ниво "Знам". От личен опит мога да  кажа, че ако не беше училище Евростар и въобще семейство Иванови, не бих могла да постигна сегашният си успех след вече 4-та поредна година. Смятам, че самият начин на обучение ти дава мотивация за успех, дори и да те мързи толкова, колкото и самият ти не можеш да осъзнаеш. Кара те да се замислиш, да вникнеш и да намериш хубавата страна на това така обсъждано "невъзможно и немислимо натоварване"! Но всичко това зависи много и от самото дете!
Относно оплюването на unnamed, прекалено дребнаво! Всички много добре знаете, че когато се пише на компютър не се внимава достатъчно, а пък да не говорим за  форуми. Затова смятам, че е повече от не основателно да се заяждате за запетай или за някоя и друга буква-заменена най-верочтно в бързината! Naughty

# 68
  • Мнения: 1
As v momenta sam u4enik pri Ivanov i moga da saqavq 4e tam ne e taka kakto se pishe po nqkoi forumi v koito 80% ot neshtata sa preoveli4eni. Istinata e 4e tam se pasi red i dis4iplina.Trqbvaa vseki pat da ispalnil sara4anata domashna rabota.U4itelite ti obqsnqvat vsi4ko koeto ne rasbirash i ima vasmojnost da ostanesh dopalnitelno sled u4ilishte sa da ti se obqasni otnovo tova koeto ne si rasbral.Pri Ivanov se pravi vsi4ko vasmojno da rasberej uroka i da go nau4ish oshte v 4as i tova e basmojno blagodarenie na tishinata v 4asovete.  Pri Ivanov ne e sa vseki.      Samo tosi koito iska da uspee i da vlese v elita u4i  pri IVANOV!!!

# 69
  • Мнения: 1
Добре, доколкото чета коментарите или поне повечето ми става ясно че за болшинството методите са или ''ретро'', или прекалено твърди. Но в днешни дни е повече от ясно накъде води прекалено милото отношение-младите хора се пропушват и пропиват. Мога да ви кажа, че колкото и да са груби(силно казано според мен) методите в ''Евростар'', те поне действат. Който, където иска да си праща детето, но местата, където да се учи, останаха много малко. Всеки си избира, но щом нещо не ви допада, то не означава, че не работи.

# 70
  • Мнения: 21 455
Аз също уча в 9клас на училище Евростар и съм съученичка на unnamed ! До преди малко четох всички обидни и не основателни коментари и мнения от ваша страна. Не смятам, че е коректно да изразявате каквото и да  било недоволство и неодобрение към това училище, защото съм убедена,  че повечето от вас не са го виждали и на снимка! Чул-недочул всеки коментира!? За тези от вас, чийто деца са учили в Евростар, би трябвало да се радвате за тях,но уви! Бих искала да ви променя мнението, но не бих могла, просто защото сте си поставили за цел да поощрявате децата си и ако е  възможно да им налеете знания! За мен методите на Иванови са достатъчно добри, дори и да са натоварващи, но ако не се работи по този начин никога не може да се постигне ниво "Знам". От личен опит мога да  кажа, че ако не беше училище Евростар и въобще семейство Иванови, не бих могла да постигна сегашният си успех след вече 4-та поредна година. Смятам, че самият начин на обучение ти дава мотивация за успех, дори и да те мързи толкова, колкото и самият ти не можеш да осъзнаеш. Кара те да се замислиш, да вникнеш и да намериш хубавата страна на това така обсъждано "невъзможно и немислимо натоварване"! Но всичко това зависи много и от самото дете!
Относно оплюването на unnamed, прекалено дребнаво! Всички много добре знаете, че когато се пише на компютър не се внимава достатъчно, а пък да не говорим за  форуми. Затова смятам, че е повече от не основателно да се заяждате за запетай или за някоя и друга буква-заменена най-верочтно в бързината! Naughty
   Ами тогава да се заядем за други неща.  Joy " Неоснователен" е една дума, няма дума в българския език, която в множествено число да завършва на Й, съобщителните изречения завършват с точка...
   Щом намирате коментирането на знанията, получени във въпросното школо за заяждане - добре. Аз пък ще кажа, че с вашите постове ( ако евентуално са написани от повече от един човек, в което силно се съмнявам) вие казвате на хората, които проявяват интерес към това училище много повече, отколкото която и да платена публикация. Ако трябва да си плащам, за да научат детето ми, че се пише " запетаЙ", как мислите? Дали бих го направила?

# 71
  • София
  • Мнения: 4 253
"За мен методите на Иванови са достатъчно добри, дори и да са натоварващи, но ако не се работи по този начин никога не може да се постигне ниво "Знам"

Мило момиче, а ти какъв опит и познания имаш с други училища или школи за да твърдиш горното.
Аз примерно твърдя, че знания и успехи могат да се постигнат и на други места с други методи - това от личен опит. А като майка бих се притеснила за детето си, ако се изказва толкова надъхано.

# 72
  • Мнения: 19 487
Вижте, повече от ясно е, че всички постове на гости и регистрирани потребители с по едно-две мнения са писани от един човек или са поръчкови и не говорят добре за писмената култура на авторите им. По-добре не продължавайте, защото вредите на имиджа на училището, който и без това май не е много добър, щом се прибягва до такива методи. Пак ви казвам, ако английския и немския език го знаете като българския, няма да просперирате много мили ученици, възхитени от личността на господин Иванов.

# 73
Ето пак..не мога да разбера на какъв език трябва да ви се обясни, че не се внимава.НЕ ПИША ЕСЕ,СЪЧИНЕНИЕ или каквото искате друго...просто ви се чудя на акъла! хаха ами как да ти кажа дали имам опит  Laughing ДА имам..учила съм в не едно нормално държавно училище и съм ходила и в школата като за начало и повярвайте ми мога да кажа-определено!!! Незнам защо въобще сте я повдигнали тази тема...Иванов бил такъв и такъв..хмм ами мисля, че не в нашите постове има нещо целенасочено, а по-скоро във вашите драги КРИТИЦИ(разбирачи)  newsm78
Упорито се опитвате да оплюете училището..ами най-лесно е да кажеш това не става..иди, виж, погледни го от всички страни и после ела и кажи мнение! Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 4 044
Девойче, ти май не разбираш! Няма значение какво пишеш-дали есе, научна публикация или смс! Или пишеш с грешки, или не. Няма средно положение. Няма как да напиша"уценка", защото не я знам тази дума, разбираш ли? Шокиращо е някой да ми обяснява колко уникално добре ги подготвят в училището, а да има нужда от специална концентрация, за да не допуска елементарни грешки. И не става дума за погрешен клавиш, нито за запетаи или членуване. Как ви оценяват по английски? Защо не ви оценяват така и по български? Или всъщност ви оценяват?  Tired

Общи условия

Активация на акаунт