За или против Евростар

  • 29 746
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 274
Много родители, които не успяват да възпитат децата си на отговорност и повечко учене започват да се жалват и да търсят "силната ръка". Е, намерили са си майстора в лицето на тази школа Иванови и очакват тя да свърши тяхната работа, но цената която плащат си я бива  Laughing
На дечицата, които са в школата само да вметна - има деца, които без да са били в школата се справят отлично - помислете върху това  Hug

# 76
Еми не смятам, че е до възпитанието дадено от родителите ни, защото вече в 90% от училищата-ПРОСТО НЕ СЕ УЧИ! Никой не го интересува.Вярно е, че на всеки от нас родителите са заети и може би нямат достатъчно време за нас, но нали затова е училището-един вид занимавка, където обаче не отиваш за да си отбиеш времето, както се прави в нормалните училища.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
По темата - преди 4 год. детето на моя близка бе записано във въпросното училище. Да, то си  беше умно ,амбициозно ,аклиматизира се бързо. На изпитите се справи блестящо , и влезе по първо желание. 
 За себе си бях решила да направя и невъзможното и да запиша детето си там. Сега , когато сме на прага на 7  клас разбирам, че това не е нужно!
 yav4e_mrav4e , много добре си го казала  Peace. Точно това ме убеди , че не е наложително детето да е в тази среда , за да бъде амбицирано и трудолюбиво!
 Ученичке ,със сигурност е до възпитанието от родителите! А време който иска - намира , както и начини за справянето с пропуските в училище. А тези 90 %" не знам как ги изчисли! newsm78

# 78
  • Мнения: 7
Няма какво да се обясняваме повече.Евростар е невероятна школа и отваря много врати. Съгласен съм,че без да сте видели за какво става въпрос,не трябва да съдите. Не се влияйте от тези коментари,защото както добрите може да са написани от един човек,така и лошите могат да бъдат написани от човек,който не му пука за това дали вашите деца ще успеят и чиято единствена цел е да контраатакува положителните мнения с едничка цел-да злепостави училището. Пробвайте се! Има изпитателен срок. Ако детето ви е съвестно и ви каже истината,ще разберете че не сте сбъркали.   Peace Спрете да се заяждате всички и бъдете обективни.Не критикувайте този правопис повече,че ме заболя главата  newsm78 .Хванахте се за една сламка и я превръщате в тояга! Помислете трезво и ми кажете друго училище,което да подготвя за изпитите след 7 клас и въобще във всички области по-добре и ми пишете,та да разбера и аз! Явно не знам,макар че съм сменил 5 училища и всички отстъпваха в много критерии на Евростар!

# 79
  • Мнения: 3 200
Не разбирам как някакви хлапета ви вкараха в този безсмислен спор.
Колкото и да им обяснявате и да се обосновавате, няма да ви разберат.
Нужно им е постоянно да убеждават себе си, че са на правилното място и дадените пари не са хвърлени на вятъра.
Оставете ги, колкото повече им обяснявате, толкова повече ги нахъсвате (може би самият гус'ин Иванов).

# 80
  • София
  • Мнения: 4 253
Що така си сменял училищата всяка година, Анонимко?  newsm12
Ако ти е минало главоболието, ще бъдеш ли така добър да ни информираш кои са тези училища формирали твойта база за сравнение! Аз после ще ти дам информация за други школи с добра и проверена подготовка за изпитите след 7. клас.

# 81
  • Мнения: 19 490
Искам да ви призова да не отговаряте на безмислените и провокативни рекламни постове, пускани явно от самата персона на Иванов или приближените му, единствено с цел да се придвижва по-напред темата.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 274
......Помислете трезво и ми кажете друго училище,което да подготвя за изпитите след 7 клас и въобще във всички области по-добре и ми пишете,та да разбера и аз! .......
Казвам ти веднага - СМГ!  Laughing Обучението там е безплатно  Wink

# 83
Az u4a v 'Evrostar' i sum sedmi klas vqrno, 4e moje da e malko strog no 6te ni nau4i, a vie maikite prosto nqmate pravo da komentirate lo6 ili dobur i tn. za6toto prosto ne ste u4ili pri nego! Naughty

# 84
pak sam az, vie ste ZLE tova e sait a ne konkur za PRAVOPIS  a puk i vie komentirate samo u4enicite na evrostar ami az akozapo4na da vi komentiram nqma da ima spirka we tupaciiiii                da znam 4e ima pravopisnii i punktuacionni gre6ki NE MI PUKAAAA

# 85
  • Мнения: 72
Как пък все гости защитават въпросната школа? Г-н Иванов, вие ли стоите зад всички тези постове? Не вярвам чак до такава степен да успявате да промивате мозъците на учениците си, че така страстно да Ви защитават.

# 86
  • Мнения: 901
pak sam az, vie ste ZLE tova e sait a ne konkur za PRAVOPIS  a puk i vie komentirate samo u4enicite na evrostar ami az akozapo4na da vi komentiram nqma da ima spirka we tupaciiiii                da znam 4e ima pravopisnii i punktuacionni gre6ki NE MI PUKAAAA

Аз отдавна не търся училище за дъщеря си, но след като прочетох този пост, никога не бих записаля детето си в "Евростар". Едва ли някой здравомислещ родител би го направил. Особено пък ако са верни предположенията, че г-н Иванов сам пуска публикациите на гостите или моли негови протежета за това.

# 87
sega u4a tam!Da znaete ne e dobra ideq da si zapisvate decata tam.Toest IVANOV e pylen pobyrkanqk i postoqnno govori gluposti za men na mama i tate.Taka e i s drugite deca.


na nikoj ne pogelavam kosmara EVROSTAR koeto spored IVANOV e sbydnata me4ta

# 88
  • Мнения: 2
Аз не съм майка, а съм момиче което учи в 7 клас. Мога да ви кажа, че ако запишете децата си в Евростар няма да згрешите, но ако са 7 клас по - добре ги запишете в школата, защото ако са в училището няма да успеят да влезнат в добра гимназия. Аз самата съм в школата и мога да ви кажа, че съм много доволна от себе си. Изкървам отлични оценки в училище и знам това което трябва да се знае за годината. Така че да знаете, че за 7 клас школа Евростар Иванови е по - добрия вариант.

# 89
  • Мнения: 19 490
Аз не съм майка, а съм момиче което учи в 7 клас. Мога да ви кажа, че ако запишете децата си в Евростар няма да згрешите, но ако са 7 клас по - добре ги запишете в школата, защото ако са в училището няма да успеят да влезнат в добра гимназия. Аз самата съм в школата и мога да ви кажа, че съм много доволна от себе си. Изкървам отлични оценки в училище и знам това което трябва да се знае за годината. Така че да знаете, че за 7 клас школа Евростар Иванови е по - добрия вариант.
Евче, за пореден път ми прави впечатление, че питомците на г-н Иванов са отчайващо неграмотни! Това правопис, препинателни знаци, словоред за нищо го нямате! Не правите добра реклама на школата така.

Общи условия

Активация на акаунт