Заповядайте да видите първия български клип за кърмене!

  • 18 622
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И аз намирам клипа за невероятен,страшно много ми въздейства и се просълзих от умиление.Радвам се,че благодарение на бг-мамма се наслаждавам на прекрасните моменти да кърмя сина си и дано този клип да докосне все повече бъдещи и настоящи майки.
Адмирации към участничките в клипа и техните съкровища,хората,които стоят зад него или по някакъв начин са спомогнали за неговото създаване. smile3501 smile3525

# 76
  • Мнения: 1 674
Невероятен е! Прекрасно е замислен! Браво   bouquet   bouquet   bouquet
Peace  bouquet Peace

# 77
  • Мнения: 3 929
Браво! Чудесен клип. Много бих искала да гледам и пълната версия. Нямам думи да опиша, как се разтопих от умиление.
 smile3525

# 78
  • Мнения: 2 401
Много е нежно клипчето! Поздравления за участниците в него! newsm10

# 79
  • Мнения: 307
Браво. Клипа е страхотен. Много ми хареса...а какво ли ще е като видя целия. Насълзих се, настръхнах и се почувствах горда че кърмя.  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 96
Супер е - поздравления! Hug Peace

# 81
  • Мнения: 352
Филмчето е просто прекрасно! Толкова нежност,любов и красота са събрани на едно място!  Heart Eyes
Браво на всички!   bouquet

# 82
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Клипа е страхотен ! Разплаках се !   
Поздравления на взелите участие  и организаторите !  bouquet

# 83
  • Мнения: 134
Ох, момичета, аз съм в един интернет клуб и не е много подходящо място за ронене на сълзи, ама да се надявам, че не ме видяха много хора...
Толкова е естествено и красиво... Надявам, че че и ние с бебонка изглеждаме така отстрани...
Благодаря ви за емоцията!  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 6 688
..............
Който иска, и "бурка" да си сложи, не знам за съществуването на  такава дума в българския.  Joy
Само за да Ви ограмотя - бурка е фереджето с решетка пред очите, което талибаните в Афганистан налагат на жените да носят, когато взимат властта там. Тази дума се използва в българския език, или поне в книгите, които аз съм чела, явно, Вие не сте попаднал/а на тях. Simple Smile
Извинете ме за спама, предлагам да сложим точка.

# 85
..............
Който иска, и "бурка" да си сложи, не знам за съществуването на  такава дума в българския.  Joy
Само за да Ви ограмотя - бурка е фереджето с решетка пред очите, което талибаните в Афганистан налагат на жените да носят, когато взимат властта там. Тази дума се използва в българския език, или поне в книгите, които аз съм чела, явно, Вие не сте попаднал/а на тях. Simple Smile
Извинете ме за спама, предлагам да сложим точка.

Няма нужда да ме ограмотявш и не се заяждай! Дали разбирам идеята - разбирам я по друг, по-красив начин. Ако искаш, се съблечи гола пред парламента в подкрепа на кърменето - все ми е едно!

# 86
  • Мнения: 1 733
Браво, момичета, страхотен клип!
Мисля си, че това е тема, в която да споделим впечатленията си от клипа. Не сме в клюкарника, не мисля, че трябва да се превръща в поредното бойно поле!

# 87
  • Мнения: 37
smile3501 smile3501 smile3501
ммммммДаааа! Чудесен е клипа, на мен ми хареса, много даже!

Горда съм дори, че 2 от майчетата са от Ноемврийките.

Момичета страхотни сте, вие, Да всички до една.  newsm10
Който не харесва, значи не разбира, НЕ - шегувам се,
всеки има право на избор, за мен клипчето бе мило и сладко,
голи бебешорски дупета, майчината гръд, даваща сила и живот,
А бялото - символ на чистота и нежност.

# 88
  • Мнения: 199
Гледах го няколко пъти, настръхнах и очите ми се напълниха със сълзи на умиление... толкова много нежност. Браво момичета!

# 89
  • Мнения: 133
Невероятно е! smile3501
Поздравления на участвалите   bouquet  bouquet  bouquet
Думите не стигат да се опише чувството,което те обзема докато гледаш тази красота!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт