Лексикон на красотата

  • 4 224
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 431
ЛЕКСИКОН НА КРАСОТАТА

1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? -- Не бих.

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и какво направихте с тях? -- ИЗЯДОХ й едно червило  Laughing

3. Какво червило си купихте за първи път? -- Кафяво-червеникаво, изобщо не ми отиваше.  Sad

4. Кой ви е учил да се гримирате? -- Никой.

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? -- Средно-дълга. Никой не ми е правил особени прически.

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи? -- Даааааа! Предпочитам душ.

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? -- Чаровна със сигурност. Защото имам детско излъчване

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано с вашата визия? -- Не.

9. Каква козметика "колекционирате"? -- Обожавам всякакви мазила за тяло  Heart Eyes

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? -- Бих се зарадвала неимоверно много на парфюим Simple Smile Обидни подаръци не мога да се сетя.

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? -- Да, разбира се!

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън? А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там? -- Ядосвам се, когато си забравя огледалце или четка. Останалите липсващи продукти ги преживявам.

13. Как се грижите за вашата коса? -- Полагам най-основни грижи.

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? -- Не.

15. Коя според вас е най-известната марка козметика? -- Ейвън  Shocked Shocked

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? -- Да.

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? -- Да...

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване? --  newsm78

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? -- Очила и книжка.

20. Любимата ви маска за лице е..... -- домашно забъркана хума; на Билка с мавруд

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота? А позитивно - разкрасяващо? -- В момента не мога да се сетя.

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати? -- Никога не съм била.  Embarassed

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена, докато бяхте бременна? -- Не съм мама. Simple Smile

24. Как бяхте облечени на последния купон? -- Рокличка в сиво и на сладки цветя, голяма чанта и ниски чехли.

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция, каква би била тя и кога? -- Невъзможно ми е да кажа в момента...

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се погледнете в огледалото? -- Не.

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци, за да са по-красиви или заради конкуренцията? - от всичко по малко, според нуждата...

29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка, епилатор, лазерна (фото) епилация, друго?
Кола + епилатор.

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг?
Никак не обичам да ме снимат, така че по-скоро второто.  Embarassed

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 364

1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? Никое

2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях?  Много малка, омазах се с червило Simple Smile

3. Какво червило си купихте за първи път? Кафяво на "Карол"
Ник
4. Кой ви е учил да се гримирате? Никой, малко съвети от мама, а и аз не се гримирам много.

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? Да, до кръста, мама ми правеше всевъзможни хубави прически Simple Smile

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи? Откакто съм майка се научих да правя нещата бързо. Душ.

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? Да, защото имам богат вътрешен живот.

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия? Обичаен сутрешен тоалет.

9. Каква козметика "колекционирате"? Никаква, купувам само това, което ми е необходимо.

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? Парфюмът, който обожавам - "Алиен". Не съм се замисляла, защото не съм получавала такъв.

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? Да.

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън?
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там? Телефон, мокри и сухи кърпички, портмоне с мпари и документи. А се ядосвам, когато винаги си забравям огледалото.  Crazy

13. Как се грижите за вашата коса? Шампоан, балсам или маска, нищо по-специално.

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? Не.

15. Коя според вас е най-известната марка козметика? Може би "Лореал" Thinking

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? Да.

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? Зависи как изглежда с нея.

18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване? Парфюмът, който споменах по-горе.

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? Хавлия.

20. Любимата ви маска за лице е..... Хума.

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо? Няма такива или поне не съм забелязала.

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати? Николко.

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна? Да, всички ми го казваха, а и така се чувствах.

24. Как бяхте облечени на последният купон? Беше много отдавна и не помня.

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога? Като остарея, ако имам проблеми със зъбите - ще коригирам тях. Както и късогледството си.

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото? Не.

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци,
за да са по-красиви или заради конкуренцията? Зависи от случая.

29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго? Епилатор и бръсначка.
 

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? Приятел.

Беше ми много приятно попълването.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 166
1. Кое име на козметична марка бихте избрали за ваш псевдоним? Не бих избрала име на козметична марка за псевдоним.
2. Колко малки бяхте, когато за първи път открихте, че мама има гримове и
какво направихте с тях? Много малка, първия ми такъв спомен е вкусът на едно червило, явно съм ги похапвала, преди да разбера за какво се използват Simple Smile.

3. Какво червило си купихте за първи път? Светло перлено розово, когато бях в седми клас беше много модерно Sunglasses Laughing

4. Кой ви е учил да се гримирате? Сама се научих, с много тренировки Simple Smile

5. Като малки имали ли сте дълга коса? Кой ви правеше прическите? Мама ме подстригваше на ''камбанка'' (нещо ала Мирей Матийо Laughing) малко по -късно бях на черта с бритонче.

6. Обичате ли да се къпете дълго? Вана? Душ? Джакузи? Къпя се доста разточително, но вана не обичам, предпочитам душ.

7. Мислите ли, че сте красиви, чаровни, магнетични? Защо? Мисля, че женското самочувствие се формира от мъжкото внимание, в този смисъл - да, мисля че съм привлекателна. Blush

8. Има ли нещо, което правите веднага щом станете от сън, свързано
с вашата визия? След ставане веднага взимам душ.

9. Каква козметика "колекционирате"? Не колекционирам нищо.

10. Кой е козметичният подарък, който най-много обичате да получавате? А кой мислите за обиден? Най -много обичам да ми подаряват парфюми Crazy, а за обидния подарък - не знам, сигурно мъъничък сутиен в комбинация с огрооомни бикини Laughing Laughing

11. Правят ли високите токчета жената по-секси и по-привлекателна? Да.

12. Кое е нещото, което винаги има в чантата ви, когато сте навън? Личната ми карта.
А какво винаги липсва в нея, и всеки път се ядосвате, че не е там? Понякога липсват мокри кърпички и се ядосвам.

13. Как се грижите за вашата коса? Като не я боядисвам и я мия с подходящ шампоан, нищо повече.

14. Склонни ли сте да си дадете последните пари за някое гримче, мазилце, червилце? Склонна съм, да.

15. Коя според вас е най-известната марка козметика? От масовите - Лореал, от по - скъпите - Диор и Шанел.

16. Позволявате ли си да излезете без крем, без грим, без пусната коса? Без грим най -редовно, без крем - не, винаги съм с пусната коса.

17. Прави ли късата пола жената обект на нежелани желания? Ако краката и са хубави ще получи и желано, и нежелано внимание Wink
18. Какво ви е подарявала вашата половинка, допринесло за вашето разкрасяване? Страхотни пътешествия - много разхубавяват! Simple Smile

19. Освен слънцезащитен лосион на плажа, друго какво има в чантата? Хавлия.

20. Любимата ви маска за лице е..... Не ползвам маски.

21. Има ли ядене, което влияе негативно на вашата красота?
А позитивно - разкрасяващо? Твърде солените ястия ми влияят зле, киселото мляко ми се отразява чудесно.

22. Колко пъти сте били на диета? Каква? Резултати? Доста пъти, особено като ученичка все си втълпявах, че трябва да съм оооще по -слаба. Всеки път съм постигала желания резултат и така до следващия път Crazy. Сега просто се храня умерено.

23. Чувствахте ли се по-красива, по-чаровна и по-одухотворена,
докато бяхте бременна? Все още не съм майка, надявам се, че ще се чувствам по описания начин Simple Smile.

24. Как бяхте облечени на последният купон? С пъстра туника и дънки.

25. Ако имахте възможност само за една пластична корекция,
каква би била тя и кога? За сега не бих коригирала нищо.

26. Сутрин, когато още не сте измили очи страх ли ви е да се
погледнете в огледалото? Не.

27. Гримът за жените е: За да прикрият недостатъци,
за да са по-красиви или заради конкуренцията? За първите две взети заедно, които от своя страна са И за да сразят конкуренцията - ако изобщо има такава Sunglasses Laughing

29. Вашият избор е: Кола маска, депилатоар, бръсначка,
епилатор, лазерна (фото) епилация, друго? Епилатор.

30. За вас камерата и фотоапаратът са пръв приятел или враг? Зависи - понякога много се харесвам на снимки, друг път изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт