Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 741
Ми пак триколка си е ама прилича на мотор!
Утре ще снимам,че не е вътре в нас, а в стаичката на етажа! Crazy

# 16
  • Мнения: 525
Mирси.Simple Smile
Ама имам още 15 да направя. Laughing

Ей я пак се събужда и плаче. Какви са тези номера незнам.
Да не би домашната супа да я дразни..Че не беше готвена днес. Thinking

# 17
  • Мнения: 82
Димяни,аз още не смятам,че сме проходили,но ти благодаря!Много са му кашкавалени още крачетата!
Жорка,нали е държана в хладилник супата-не би следвало да има проблем!
Честит първи рожден ден на ЕММА,ДАНАИЛ и РАДОСЛАВ!Бъдете здрави,много пъргави,весели и засмени!Честит ви празник мами Гита,Елхичка и Дидка!

# 18
  • Мнения: 223
Мъничко остана и да пропусна рождениците и техните (надявам се изморени от хубави емоции горди мами).
Честит рожден ден на Ния, Гого и Надежда. Да са здрави и да растат уверени, че са се появили на най-щастливото място. На Ния феята е приготвила едно бяло първо зъбче, но се е залутала в игри. Скоро ще й го донесе.Стягайте за утре кръщенетата и прощъпулниците. Ние ще сме с вас и слънцето също.
 Хари, харесаха ми идеите за прощъпулника.
Криска, аз няма да се тревожа, че моето не прохожда, а ти, че твоето си стъпва на пръсти. Нали? Нищо не ни пречи скоро да отидем на преглед и някой уверен лекар да ни каже, че децата са здрави родени и здрави винаги.
Сладкишче, на Явор хемоглобинът не се качва, защото не яде и защото го кърмя(т.е. и от млякото няма какво да си набави). Ще пробвам тази каша на Милупа. Благодаря ти. Скоро се надявам синдромът на 8-те кила да е спомен и за Кал и за нашата пшеница.
Само да ви кажа, че Явор вече е на "те ти". Когато види на елката цифрите казва "тли"  "тети". Знаят маймуните. Ето сега Ди е получила съобщение с тайнствен, но точен текст "Д". Joy
Боянски, браво за желанието и стила
Нели, утре ще му покажа слънчоглед. Слънчогледа Слънчо гледа, Слънчо гледа слънчогледа

# 19
  • Мнения: 82
Тиги Hug  bouquet,благодаря!Но доктора и операцията няма да ни се разминат!Обичам да чета писаното от теб,имаш дарбата да утешаваш хората и да говориш/пишеш красиво!Благодаря!

# 20
  • Мнения: 223
Ама то изгряло ново слънце!!!!![/size]
Емма, моя сладка, облян от радост да е животът ти. Мама не е лелята дето ти дава манджата, а какичката, която не те изпуска от очи и бди за свободата ти! [/color]
Също толкова голяма порция радост за Данаил и Радослав! Щастливи да сте мамиииии
[/color

О, Криска Embarassed. Аз не съм разбрала, че такава тревога си имаш, но сега започвам силно да стискам палци вятърът на септември да разпръсне диагнозата или да те зарадва с перфектен, ама перфектен резултат, защото ТОЗИ МЪЖ ТЕ ПРАВИ ЩАСТЛИВА и трябва да е здрав.
 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 00:55 от Тиги-Мигъл

# 21
  • Мнения: 514
Добър вечер!

Много е хубаво направена темата!Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

Криска --Искам да сте спокойни с Тиги!Бях чела някъде ,че децата най-стабилно започват да прохождат и стоят около 1год. и 3 месеца!
Всяко дете си е индивидуално! Peace Peace Peace

BateJoro --Поздравления за въображението и старанието!  bouquet  bouquet

Морска--Честито Ви возило! PeaceДано е претоплен малкия и утре всичко да е наред и кръщенето да мине като по вода! Peace Peace Peace
Ще чакаме снимки................ bowuu

Да чиститя:
Честит Първи Рожден Ден на Емма,Данаил и Радослав!Да растът здрави ,щастливи и слънцето да блести в очите им!


Лека нощ Ви пожелавам и утре само слънце да има, за да минат прощъпулници и кръщенета!

# 22
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Емма, Данаил и Радослав!

Честито 11то месече на Кирил и Пламен-Виктор!

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честит Рожден Ден на Емма, Данаил и Радослав!
Честит Рожден ден на Рошлето, Надежда и Георги на патерица (ама така е като чак сега се вреждам за компа  Rolling Eyes)

Да са много здрави лъчезарни и благословени  Hug


Сирена Йована така в началото стъпваше само на пръсти. Но после забелязах, че ако я водя само за едната ръка стъпва на цяло краче, а ако я водя за двете, тогава стъпва на пръсти. Започнах само за едната ръчичка да я водя. Първоначално вървеше настрани, както като се държи за мебелите, но за около три седмици, се научи.  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 880
Честит рожден ден на Емма,  Данаил и Радослав!Да са живи, здрави и да растат весели и щастливи деца!



Пожелавам на всички приятен и без облачен ден  bouquet.

# 25
  • Мнения: 389
Честит Рожден Ден на Емма, Данаил и Радослав!

# 26
  • Мнения: 1 554
добро утро

Теди още спи Simple Smile

Честит рожден ден на малката Емма-бадема да е много здрава и палава на каки4ката която я наглежда дупе да и е яко Laughing Hug

4естит 1ви рожден ден и на Данаил и Радослав  bouquet

# 27
  • Мнения: 243
  bouquetЧестит Рожден Ден на милите ни деца Емма, Данаил и Радослав   bouquet
Бъдете здрави и послушни, а другото ще го наредим някакси  Wink

И ние тази нощ не можахме да се наспим  Tired Не ми е ревал , ама в 4.30 като яде и като се ококори  Shocked и няма заспиване  ooooh!

Димяни що ти ще правиш питката  newsm78 Май голяма майсторка ще излезеш, а  Crazy
Вчера цял ден ги чаках твойте хора и дойдоха чак в 17.30, но поне бързо свършиха работа  Peace
Весело да си изкарате на прощапулника, стискам палци слънцето да се покаже  Praynig Peace И чакаме после снимков матРиал  Mr. Green

Вале фенистила определено е за алергии  Peace Аз бих дала и малко сиропче Кларитин  Peace Как е днес Теди - пооправиха ли се обривите  Hug
БатеЖоро големи красоти си сътворила  Heart Eyes Ти ли измисли стихчето  newsm78 Аз не мога да измисля какво да напиша  Rolling Eyes

Гледам за мотори и колелета си говорите - като бях в Русе видях едно УНИКАЛНО колело - прилича на мотор - Harley Davidson, само дето въртиш педалите - Уникално яко!!! Трябва да се поразровя в нета да видя има ли ги някъде и колко пара искат за тях  Rolling Eyes Ако някой се сеща за какво говоря - да свирка  Peace

# 28
  • Мнения: 222
Честит Рожден ден на Емма, Данаил и Радослав! Много весели, бегрижни и слънчеви дни пожелавам!


Морска-
весел празник с кръщенето на Теди! Силно се надявам обривите му да безобидни!
Криска- Hug Hug Hug


Персиян-Матей-тотално ще ме побърка вече. Суче по 6, 7 пъти на денонощие. Ако не му дам, плаче, тръшка се, прави такива циркове, нямам думи. Нощно време се буди по няколко пъти, като единия път седи буден по час и половина, и не иска да спи. Вече изобщо не се издържа. Един месец стана това положене.

# 29
  • Мнения: 660
Честит Рожден ден на Еммата-Бадемата.... Честита годинка на Данаил и Радослав.... Да са здрави,другото от майките им... Wink
Ко стана с обривите бре Валето,дано всичко е ок и кръщенето да мине както си го замислила Peace
Пиванова кофти,и тоя моя от как се е родил само 3 нощи е спал без да се събуди до сутринта.Тая нощ ни разказа играта обаче,трудно го приспах и после се почна през половин час събуждане,въртене и така до сутринта,скъса ми нервите направо....Ама кво да го правя и от 4 дена е много лош,бие се,крещи,абе незнам направо се отчайвам ако всички лъвове са така....

Общи условия

Активация на акаунт