Разделно хранене-част 26

  • 20 368
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 371
Привет мили мои ! Heart Eyes Hug Heart Eyes Най- после долазих до компа , мислех само да почета , но толкова ми липсвахте , че не мога да се сдържа Hug! Вчера изпратих моите приятели  CryТези две седмици , в които бяхя тук , си припомнихме годините , в които сме живяли заедно - весело и много задружно и сега вече ми липсват Sad!Въпреки , че от толкова ходене  нагоре - надолу , малко се поуморих , добре , че още съм в отпуска , че иначе  #Crazy
Алексче ,  Heart Eyes съжалявам , че си се сблъскала с некоректни и непочтени хора - за най - голямо съжаление много се навъдиха #Cussing out! Дано по- скоро откриете подходяща квартира  Peace!
Лени ,  Heart Eyesвърнахте ли се вече? Дано сте си починали добре , че започва учебната година  Peace! Лъчи вълнува ли се , че ще става ученик? Боби сигурно няма търпение да се запознае с новите си съученици - и на двамата желая успешен старт Praynig!
Кюбит ,  Hug герой си ти  Peace!Стискам палци и те целувам - всичко ще е ок , ще видиш Praynig!
Мимче ,  Hugизвини ме , че още не съм пратила филма , но ще се взема в ръце и ще го направя веднага Embarassed!
Петенце , честити ви ходещи крачета ! Ще пада често , така е , но по - важно е , след това да стане и продължи напред Peace! Както и за всички нас , между другото Wink!
Софи , притесни ни , ей! Много се радвам , че си добре и си отпочинала!
Ками , как върви ремонтът ? Сигурно става много хубаво Peace!
Мише , приказен е този край на България - толкова ми хареса , че скоро мисля пак да ида Wink
Йонито , страхотни снимки  Peace! Като ги кача и аз ще покажа няколко от времето , прекарано с моите хора  Peace!
Мади , как изкарахте почивката ? Неса сигурно е била много доволна  Peace!
Мине ,  Hugстига плодувала , съвсем ще се скриеш , бе жена!
Добре дошли на всички нови момичета   bouquet! При нас е весело , както виждате , така че съм сигурна , че лесно ще свикнете с РХ Peace
Милинки , очите ми се затварят , ще отивам да лягам  smile3524Много цунки на всички , обичам ви ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 3 371
...И за да съм съвсем честна - никак , ама никак не бях разделна тези дни  ooooh! Embarassed ooooh!! От днес , обаче - стига ! NaughtyПочвам як режим Peace!

# 302
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ку-ку! Simple Smile Здравейте   bouquet
Гледам, че при Кюбит няма нищо ново, но страшно много се надявам да имаме прекрасни новини Wink
Този моя малкия тази вечер ме изнервира максимално. Легнал е от 9 и час и нещо вика - за мляко, за вода, за каша, сега искал и супа #Cussing out На всичко отгоре искал и да си кисне краката #Crazy Мъжът пък си купи масажна  ваничка за крака - да му се масажирали точките на стъпалата и да му минавал кръста Crazy Преди няколко дни морското прасе се правило на каскадьор и паднало с кафеза, таз сега и него го пазя да не избеснее пак.Изперкал народ от всички страни!
Ако някои хора не ги хване мързел, в събота ще боядисваме банята.Днес харесах една маслинено-зелена боя Simple Smile Не беше особено възторжено посрещната Mr. Green
Уф, трябва да ставам да направя манджа за утре и да си оправя косата.
Лека нощ на всички и много целувки!

# 303
  • Мнения: 2 724
Добро утро Hug
Започвате една по една да се появявате, хайманички такива  love001...
Мина, разделно- плодова  Дюканке, ти май измисли нов режим на хранене, а  Wink?
Добре ти се отразява, обичам те Heart Eyes!
Госпожо Heart Eyes, най -после и ти се появи ...
Знам как е с гости, с които не си се виждала много време ,въпреки умората е страхотно ,нали?
Мим4е, и ние си имаме масажна ваничка, при нас беше всяко чудо за три дена, сега събира прах в килера.
А Даме да го постегнеш, че май ти се е качил на главата.
Какво боядисвате на банята, не е ли с плочки ?
Кюбит ,всички сме така, понякога разделни, понякога не Grinning.
Мади ,къде бяхте на море?
Ками ,снощи ви сънувах с Калоян, бяхте ми на гости .
И моите родители бяха в съня ми и много се радваха на детето .
От доста време не бях сънувала баща си, на мен нищо не продума, само ми се усмихваше ,но закачаше Калоян.
Лени, върна ли се ,нали ще споделиш впечатления ,като те знам колко добра фотографка си, ще чакам да видя и фотосесия Heart Eyes...
Няма да изреждам имена, че все пропускам някого ,но на всички желая един страхотен ден Hug Hug Hug!


# 304
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,мацки Heart Eyes

Мимче,паднах от смях с твоите мъже и домашни любимци hahaha
Да ти е жив и здрав малкия човек,и моя е същия.Все вечер,когато трябва да спи,се присеща за мляко,за ядене и за какво ли не Crazy.Ама при нас това е постоянно и съм му свикнала Laughing

Госпожата,става хубаво в апартамента,ама само във фантазиите ми Rolling Eyes.Чакаме да ни дадт ключа/което се оказа доста трудно нещо,непонятно защо newsm78/,за да вкараме майсторите.Ще стане,ама кой знае кога Crossing Arms

Алексче,много мило ми стана,че си ни сънувала Heart Eyes
Целувки за теб Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Напоследък няма кафенце Tired LaughingСега трябва да ходя да си правя сама Joy Joy Joy

Прегръщам ви и отивам да ви спретна новата тема вече Heart Eyes

# 305
  • София
  • Мнения: 3 787
Хайде,бягайте в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт