Добър хотел в Шарм Ел Шейх-Египет?

  • 14 374
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 135
Направо вече се обърках и не знам какво да избера.
Толкова много хотели.
Колебая се между Melia Sinay, Savoy и 20 тината които прегледах.
Това, което обърква в Египет е, че постоянно си менят стандарта и емоционалността, явно, е основна причина за добро или лошо обслужване.
 #Crazy
Моля помогнете с отзиви. Хотел за добра почивка, с хубава градина, спокойствие, чисти стаи и прилична храна?
 Praynig

# 46
  • Мнения: 3 215
Жива, успокой топката! Отиваш на почивка, не на военна мисия. Там ще си една седмица, няма да векуваш. В темата, която ти посочих в последния си пост, има отзиви от доста хотели от хората, които ходиха там тази пролет.Погледни ги.
От сайта, който си посочила, оставам с впечатление, че това е от хотелите в Ел Хадаба и Рас Ум Ел Сид. Хотелите в Наама Бей (центъра) имат плаж,на който се влиза във водата от пясъка,но пък там няма корали. Понтоните са именно заради това - защото има корали и няма как да ходиш по тях (и не е желателно,де, защото се чупят)

# 47
  • София
  • Мнения: 135
И мъжа ми каза същото  Laughing
Но аз съм си такава, искам да избера нещо хубаво, с Божията помощ и с ваша.
Гледах доста за Melia, reinessance, Savita.
Клоня към Мелия и Ренесанс, но чакам отзивите на Миши за престоя им там.
Извинете ме, ако съм ви притеснила.

# 48
  • Мнения: 3 215
Ами Миши писа преди това за Мелиа,а и в другата тема съм сложила линк към нейните впечатления отпреди.
Савита също е ок. Не разбрах какво рпедпочитате да правите - да мързелувате в хотела или да сте активни вечер в центъра.Защото така можеш да сведеш хотелите до по-малко на брой.А и гледай какъв плаж имат,ако не искаш понтон...

# 49
  • София
  • Мнения: 135
Аз прегледах линковете, които ми пратихте по-рано. Каквото можах изчетох за Шарм, после се размива темата и прелива пак към Хургада, поне на мен така ми се стори Ще пусна търсачката за мнението на Миши.
Ние сме настроени за хубава мързелива почивка и спокойствие. Обичаме истинските плажове и море, но и топъл басейн няма да откажем  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт