Мога ли да давам сок от диня ?

  • 2 301
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
Маминка това с марличката ми хареса като идея ама ако можеш да ми кажеш как да се сдобия с такава джаджа като твоята да не се занимавам с марли.

Makrust,
ей това е джаджата Wink  - Fresh Food Feeder се нарича ->http://store.babycenter.com/product/baby_basics_sale/feeding_basics_sale/3925,

аз я бях поръчала на едни познати, които си идваха от Америка, за съжаление обаче доставка до България не правят.
Цената й тогава беше $4.95, таксата мисля че беше включена в тази сума, сега даже е намалено Simple Smile

Сега ми хрумна, че ако ти харесва можеш да посетиш мамите от Родители в чужбина, (сега лятото доста хора си идват в БГ) и да помолиш някоя да ти го поръча, по интернет става поръчката и да ти го донесе - предполагам няма да имат нищо против Wink

# 16
  • Мнения: 6 206
Ей, това е много хубава джаджа, ама що да занимавам момичетата, мога и аз да си я направя.
биби, моят също не яде диня, пробвала съм тъпо и упорито, пасирана, на сок, не я ще и това е. Сега ще направя такъв уред и пак ще давам.

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Маминка много ти благодаря за инфото. Жалко че едва сега стана дума защото вече поръчах по едни познати дето си идват разни неща и сега ми е неудобно пак да им се обаждам:(((( А пък не ми се ангажират непознати мами. Ще мина и без нея.

Общи условия

Активация на акаунт