Той е целия ми живот , а ще си тръгне.........

  • 6 778
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 199
Разбирам, че страшно много те е страх да не го загубиш, но от фактите, които си изложила до тук не виждам нищо кой знае колко притесняващо. Просто страшно си се паникъосала... тези негови действия аз бих изтълкувала така - заявява, че тя не му харесва: да може би истината е, че му харесва, но се опитва и себе си на навие, че не е така, за да не вземе да се увлече,опитва се да се предпази(говоря от личен опит) - това е грижа към теб и семейството; сменя паролата: да, заподозрял е какво може да си видяла,знае че се е поувлякъл, но може би е в пъти по-малко отколкото ти ще си помислиш(както впрочем е и станало) и иска да ти спести тази душевна драма - според мен по този начин би мислил човек, който обича жената до себе си, а ти го описваш точно така... И мисля обаче, че и най-обичащия човек в един момент може да прояви интерес към човек от противоположния пол, който в повечето случаи в началото  избива на флирт, но това съвсем не значи, че двамата са влюбени един в друг...
Така или иначе мисля, че човек имащ дете и любима жена до себе си няма току-така да си тръгне, защото се бил влюбил - това го отнасям към онези хипотетични изказвания на човек, непопадал в конкретната ситуация!
Това обаче е само за да се успокоиш вътрешно. Оттук нататък така ти сама трябва да решиш какво искаш -  да продължаваш да следиш поведението му, за да откриеш и още някой белег на увлечение или да се правиш, че не забелязваш... и ако забележиш нещо как да реагираш... защото наистина има опастност от страх и изнервеност да обърнеш каруцата - не чак да го изпуслеш да си отиде, но да си поразвалите хубавите отношения - да изчезне доверието, истинското приятелство, до известна степен и уважението един към друг.
А сега се опитай да се успокоиш - ще ти трябват хладнокръвие и много мъдрост, за да се справиш добре със ситуацията!!!
Пожелавам ти успех!!!

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 167
ридаеща, и Слава Богу утихваща - Няма рецепта, ти трябва да я потърсиш след като сама си анализираш ситуацията, защото няма друг по-добре от тебе да знае и усеща какво се случва. Който каквото и да те посъветва, може само да сподели мнение, но никой няма да живее твоя живот. Когато аз имах този проблем, ако знаеш колко и какви съвети получих и то без да съм ги търсила. Но като останеш сам, съветниците вече ги няма. ТИ САМА ТРЯБВА ДА УСЕТИШ КАК ДА СЕ ПРЕБОРИШ, ЗАЩОТО ТАЗИ БИТКА СИ Е ТВОЯ, макар, че най-общо казано прилича на почти всички други подобни.

Попаднах на това мнение, ама е близко до това, което говорим: http://cris55.blog.bg/viewpost.php?id=215185

# 62
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
А защо да му улесняваш живота като предизвикваш сама труден разговор и му предоставяш едва ли не готово решение? Остави го да се пържи в собствен сос, по някое време ще му мине и ще миряса. И още - мъжете не се развеждат, така им е удобно, правят го жените.

# 63
  • Мнения: 84
Не съм чела цялата тема.......ама как може един мъж да е ЦЕЛИЯТ ТИ ЖИВОТ? newsm78 #Crazy

# 64
  • Мнения: 604
Ридаеща имам 11 години семеен живот и подозирам как се чувсташ Hug·
Ще кажа само че ти желая да запазиш семейството си·

# 65
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Разбирам те. Последните 10 дни бяха за мене един подобен ужас. Плаках, молих, карах се, заплашвах, разболях се, чуствах, че ще умра. И какво?- ами нищо! Той си е Той, индивид с характер и собствено мнение и прави точно това, което реши. Нищо не е в състояние да промени решението му. Може би при някои разговорите помагат- има отговорности към детето, към тебе, към общия ви живот. Дано това помогне и да се осъзнае. Аз не съм от тези, които могат да убеждават, така че ти желая успех!!

# 66
  • Dobrich,Mariazell/ Österreich/
  • Мнения: 10
При мен разговорите помогнаха,а може би и осъзнаването от негова страна.Повярвай,един мъж току така няма да напусне уюта на семейното гнездо.И аз не вярвах ,ама е така.Мноооого болка и сълзи, напълно познато ми е,но трябва да се стегнеш и да мислиш позитивно.Друг е въпроса,4е ако има нещо и се размине,остава разочарование и загуба на доверие,но и с това се свиква,повярвай.За мен по важни от децата ми няма и не си струва да се самонаказвам за грешките на другите.Препоръчвам ти от темата"Изневярата заздравявала брака",на стр.13 да прочетеш мнението на Мадлен Алгафари.Успех!Дано не си права в съмненията си. Hug

# 67
  • Мнения: 600
Ридаеща, пиши ми на лични или остави имеил да ти пиша.
Имам едно решение за теб.

# 68
 marsie ,чакам  да ми пишеш на silvi_dimitr@abv.bg

# 69
  • Мнения: 45
Ридаеща, пиши ми на лични или остави имеил да ти пиша.
Имам едно решение за теб.

 Shocked хм.... сранно.  newsm78

ридаеща(ама утихваща), бъди внимателна с "готовите решения"!  Hug Каквито и да са, много вероятно е да не се за теб!  Peace

# 70
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Какво ще правя ако ме напусне ! Той е моята половинка , без него съм половин човек .Досега не сме имали повод за никакви караници и дразги.КАКВО ЩЕ ПРАВЯ ако проведем разговора  и той наистина потвърди че е влюбен и  иска да е с другата ?На мнозина  това ще ви се стори смешно, , фантазии на болен мозък , вече и това си мисля че не съм добре , но толкова се страхувам да живея без него..............Пишете ми , скарайте ми се , успокойте ме , присмейте ми се ......

Ти така си мислиш! Един съвет - недей да мислиш, че даден човек те прави това, което си. Ти си си ти, и то цял, а не половин човек. Не допускай щастието и самооценката ти да зависят от друг. Разбереш ли това, ще се справиш по-леко. Успех!  Hug

# 71
  • Мнения: 106
Щом е решил да си тръгне,ще го направи.Каквото и да правиш,няма да го задържиш.А тръгне ли си,мисля,че "Той не е целия ти живот".На сила хубост не става.

# 72
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
спри да се само съжаляваш! Само това виждам, четейки постинга ти - самосъжаление.
Я, стига! Нали знаеш, че за всяка болка има лекарство.

Общи условия

Активация на акаунт