как да го науча да заспива в кошарата

  • 1 012
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
след като са видели, че има и други опции, естествено ще се стремят към тях. синът ми от първия си ден спи в неговата си стая в неговото си легло. нито колики, нито зъби са в състояние да го доведат на нашето. като беше новородено и почти не спяхме, пак си лягахме в нашето, а той - в неговото. иначе вариантът е с много търпение да изградиш рутина преди лягане и той да свързва действията ти по това време със сън. също така е важно да е спокойна обстановката, да не е преуморен или превъзбуден, никаква телевизия или динамична музика преди това и т.н. хубаво е да му е комфортно, без ярки играчки наоколо, неутрална светлина (мека). да си сигурна че се е нахранил добре, но не е още гладен или пък преял. да не му е студено/горещо. пробвай с малко по-топла вода за вечерната баня, масаж за отпускане (имай предвид, че загрява и не го навличай след това), любима играчка/предмет. това се сещам за момента, но при толковоа много майки, които спят с бебетата, не е ненормално малките после да не искат да спят сами.

# 16
  • Мнения: 236
Ева заспива при нас на спалнята,местя я в кошарата и.През нощта се буди и пак иска да идва в нашето легло.А на мен толкова ми се спи,че не ми се слушат мрънкотения и я взимам TiredНо и на нас ни е приятно,свикнахме с нейното присъствие през нощта,а и откакто започнах работа времето,което прекарвам с нея не ми е достатъчно,та гледам да си я гушкам през нощта Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт