смешни гафове в кухнята...

  • 5 740
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • в провинцията
  • Мнения: 249
От мен един пресен гаф, от вчера  Embarassed Правих пиле на фурна и според рецептата трябваше да го намажа със смес от сол, черен пипер, червен пипер, зехтин и мед. Аз обаче реших да махна черния пипер, че детето не го обича и в резултат цялото пиле сладнеше  Sick

# 31
  • Мнения: 6 017
А най редовния номер на милото е да си пъхне мръсните чорапи в  хладилника по инерция вместо в пералнята  hahaha Joy
Лелеее това е лошо  Confused

# 32
  • varna
  • Мнения: 676
Решавам да си направя едно еспресо онзи ден на вилатаКарам майка ми да донесе минерална вода за машината,да не хваща варовик.Пълним я до горе,става кафето,отпивам аз и...отврат.Странен вкус.Решавам,че е от кафето,макар да съм си правила и преди от него(лаваца).Повтаряме процедурата,пак същата помия.Започна едно пулене и чудене, и накрая разбрахме,че вместо вода сме сипали(незнайно откъде се появи в бутилка от минерална вода),РАКИЯ.Щях да умре,такава глътка бях отпила.При положение,че съм ракиджийка,това кафе беше......отврат.После промивахме машината,но не успяхме да премахнем миризмата на алкохол.Принудихме се да вземем нова. doh smile3511

# 33
  • varna
  • Мнения: 676
Сега като чета другите публикации,виждам,че номера с ракията е много актуален. newsm10

# 34
  • Мнения: 6 017
Май много хора бъркат водата с ракия.  Laughing
Брат ми като малък ми беше поискал една чаша вода и аз му сипвам студена. По едно време го гледам се дави. Така се паникьосах- беше се нагълтал с ракия. Ама от къде да зная пък, че е било ракия.  Confused

# 35
  • Мнения: 118
 Simple SmileМного сладка темичка  bouquet  Отиваме на излет с приятели и съответно се веселим до зори,а сутринта всички станали и пият кафе.АЗ като всеизвестна поспалана ставам последна и питам какво кафе пият.Дадоха ми единственото останало пакет4е 3 в 1,но се оказа че стоплената на мизерния газов котлон вода е свършила и аз реших да го изпия с минерална вода...Да ама вместо водата съм награбила шише от вода пълно с домашна ракия...и като му ударих една яка глътка  направо #Crazy голям смях падна!

# 36
  • varna
  • Мнения: 676
Мая,добре дошла в отбора на ракиджийките. newsm10 thumbsup

# 37
  • Мнения: 364
Аз реших да правя едни сладки в които се слагаше бяло вино но вместо вино шибнах  юнашки  повечко ракия /домашна/ е направо станаха отврат от тогава не съм ги правила ooooh!  Наскоро реших да правя пържоли на тиган с гъбки идоматен сос ама свеки решила че в бирените бутилки освен домати да сложи сироп от сини сливи smile3555 Confounded   направо отврат ама милото апна

# 38
  • varna
  • Мнения: 676
Аз реших да правя едни сладки в които се слагаше бяло вино но вместо вино шибнах  юнашки  повечко ракия /домашна/ е направо станаха отврат от тогава не съм ги правила ooooh!  Наскоро реших да правя пържоли на тиган с гъбки идоматен сос ама свеки решила че в бирените бутилки освен домати да сложи сироп от сини сливи smile3555 Confounded   направо отврат ама милото апна


Стрехнинче не беше ли сложила свеки.Шегувам се. Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 364
Абе  не съм мислила по въпроса

# 40
  • Мнения: 364
сещам се за още един гаф поканила съм приателки на кафе всичко добре ама вместо захар слагам сол а само аз пия кафето с захар Sick е след тази случка почнах да го пия без захар Naughty

# 41
  • Мнения: 118
 Simple SmileСега се сетих и още нещо от самото начало на емигрантския ми живот.Говорех много малко иврит,а с четенето и писането бях  Confused.Започнах работа в една огромна къща-помагах на жената в домакинството.Един ден тя ми се обади и ме помоли да сготвя нещо,щото ще закаснее и аз ужасно се притесних-друг свят,друга култура,напълно различна кухня от нашата. ooooh!Отварям хладилника-вътре се търкаля една зелка,2-3 домата и някакви непознати за мен кутийки и пакетчета и решавам-ще готвя зеле с домати без месо(нямах време да размразявам).До тук добре,но като взех да слагам подправки изпаднах в ужас.И до днес не мога да си обясня как улучих точно бурканчето с...канела EmbarassedНито го опитах,нито го помирисах ,хакнах го в зелето и чак като се разнесе сладникавата миризма разбрах какви съм ги свършила ooooh! На другия ден жената с половин уста ми каза че не е било лошо зелето ама било със странен вкус CrazyСигурно и до сега си мисли че ние в Бг готвим зеле с канела Laughing

# 42
  • varna
  • Мнения: 676
Аз съм яла едни арменски сармички с канела.Убийствени са.Канела не обичам,но те бяха страхотни.Така че,знаеш ли,може и зелето да не е било чак толкова лошо. Party

# 43
  • Мнения: 118
Аз съм яла едни арменски сармички с канела.Убийствени са.Канела не обичам,но те бяха страхотни.Така че,знаеш ли,може и зелето да не е било чак толкова лошо. Party
LaughingМиии,не знам ThinkingХич даже не го и опитах Laughing

# 44
  • varna
  • Мнения: 676
Хайде,хайде,не го мисли много.Канелата е полезна за....стомаха.Така че,направила си едно добро. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт