Имплантация с болка ,но без зацапване???

  • 46 365
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 609
А аз мисля, че при жени с по - нисък праг на болка би могло да се усети нещо.

# 16
  • Мнения: 1 243
Не е задължително да има зацапване по време на имплантация.
И аз така мисля Peace

# 17
  • Мнения: 22 935
Усетих пробождане в яйчниците,което по-късно свързах с имплантацията,не съм имала зацапване.Може би просто болката тогава е съвпадала с евентуалните дни на имплантация,но не е имала нищо общо.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
Имплантацията не се усеща. Зародиш се имплантира...не канго да разбива дупки Crazy
Joy
Аз лично не усетих нищо,но за всеки е различно.

# 19
  • Мнения: 3 621
Зародиша се имплантира в матката, а вие усещате пробождане в яйчниците  newsm78 колкото и да са свързани, това са си два отделни органа, което потвърждава мнението на повечето, че имплантацията няма как да се усети
Имплантацията не се усеща. Зародиш се имплантира...не канго да разбива дупки Crazy
Joy
Joy

# 20
  • Мнения: 202
И при двете си бременности не съм усетила имплантирането по никакъв начин-нямало е нито болка, нито зацапване Peace

# 21
  • Мнения: 121
immortel съжалявам, че ще те разочаровам, но както при някои жени се усеща имплантирането, така при мен се усеща овулацията - аз съм живия пример за твоята "звучна овулация". Всичко започна с началото на деня когато отидох да пишкам и тогава цял ден имах болка ниско долу и заклюбението на моята умна глава беше, че снощи сме прекалили явно със секса или прекалено дълко съм се стискала преди да отида до тоалетна и тези болки са от пикочния мехур и предлагам на приятелят ми да прескочим един два дни че имам силни болки. И така всеки месец тези болки се повтаряха, а ние заради умната ми глава точно в този период се въздържах ме от секс, докато не отидох на фоликометрия през пролетта за два месеца. На десетия ден имах фоликул 19, а на другия отново ужасните повтарящи се болки и на другия ден пак фоликуметрия с жълто тяло. Идеше ми да закреща защото сме прескачали всички тези овулации, защото не съм знаела че тези болки са всъщност овуто ми. Та така става номера при мен чакам си болките, а когато се случи да нямам - то цикълът ми е ановолаторен. Сега не пропускаме болките , но и секса е страшно болезнен в този период все едно ме кормят. Така че всяко предположение, което си мислиш за апсурдно Thinking все при някого е реалност.

# 22
  • Мнения: 247
Момичета имам едно питане на някой случвало ли му се е ?Снощи преди да легна,като отидох до тоалетната видех едно петънце като от ръжда с големина на нокът.Днес като пусках пералня видях ,че петънцето е изсветляло дали е възможно да е имплантация.

# 23
Снощи преди да легна,като отидох до тоалетната видех едно петънце като от ръжда с големина на нокът...дали е възможно да е имплантация.
Да възможно е - кой ден от цикъла тие?

Това не го разбрах какво общо има???
Днес като пусках пералня видях ,че петънцето е изсветляло

# 24
  • Мнения: 247
Дойде ми на 12.09 днес ми е 20 ден от началото на цикъла ,но аз съм с нередовен от 29 до 34 дни. Снощи си помислих и аз за имплантация, но днес като видях ,че е изсветляло  не знам какво да си мисля.

# 25
  • Мнения: 121
искам бебе Praynig

# 26
  • Мнения: 121
не е ли рано за имплантация newsm78

Общи условия

Активация на акаунт