Отговори
# 45
  • Мнения: 4 753
Малко информация, нищо повече...  http://zdravensait.hit.bg/disbakterioza.htm   Peace

# 46
  • Мнения: 265
Кръвен тест не сме правили, незнам защо  newsm78 , откриха ни Клепсиелата в гърления секрет! Peace
Как,не ви ли изследваха кръвните показатели-левкоцити,СУЕ,хемоглобин?Те са много важни показатели за инфекция в организма,на базата само на едно изолиране на бактерия от гърлото не се прилага веднага антибиотично лечение,както ти си писала-имала е гнойна ангина преди това,възмажно е оганизма и да не се е възстановил напълно и тази бактерия просто да съществува в гърлото ,без да е патогенна и с течение на времето да изчезне.А има и локални антибиотични спрейове,с които може да се третира.Щом като прави гнойни ангини,може и сливиците да са за вадене.Може би не знам цялата ви история и за това да пиша по този начин,извини ме,но аз имах доста проблеми с гърлени инфекции и тем подобни бактерии леченията ми с антибиотици усложниха само проблема ми още повече.Успех  Hug и пиши как се развиват нещата!

# 47
  • Мнения: 506
New line Това и смятам да направя, но сигурно ще ги почнем, след като приключим с АБ-а, днес ни е 5 ден. , остават още толкова! Praynig
Михаела Гъбичните инфекции са винаги по малкото зло, за Кандидата знам най-елементарното ефикасно средство за премахване - Сода бикарбонат!Пробвай, не ти трябват лекарства за кандидата! Но(не дай боже)ако става въпрос за бактерия, не оставяй да надвие детето, ами я лекувай! Hug
dibijo Слънцеееееееееее   Laughing , мале тази малка пикла Йо колко е пораснала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и каква ти е къдрава...Благодаря за пожеланията! Hug
stelt77 Благодаря ти много за инфото! Hug
Как,не ви ли изследваха кръвните показатели-левкоцити,СУЕ,хемоглобин?Те са много важни показатели за инфекция в организма,на базата само на едно изолиране на бактерия от гърлото не се прилага веднага антибиотично лечение,както ти си писала-имала е гнойна ангина преди това,възмажно е оганизма и да не се е възстановил напълно и тази бактерия просто да съществува в гърлото ,без да е патогенна и с течение на времето да изчезне.А има и локални антибиотични спрейове,с които може да се третира.Щом като прави гнойни ангини,може и сливиците да са за вадене.Може би не знам цялата ви история и за това да пиша по този начин,извини ме,но аз имах доста проблеми с гърлени инфекции и тем подобни бактерии леченията ми с антибиотици усложниха само проблема ми още повече.Успех  Hug и пиши как се развиват нещата!
За кръвния тест  Shocked не ги знаех тези неща, то кой да ми каже! ooooh! А гнойната ни ангина беше вирусна, ако си спомнях април месец имаше епидемия на гнойна.. и на пневмония, а малката е на ясла! Проблем с третата сливица имаме, огромна и сочна! Лечението ни сега се води от същата д-ка към която се обърнах и преди за третата сливица! Сега се е посвила и по прибрала, но проблема с Клепсиелата е вече явен! Последиците от произвеждането на хестамин (от Клапсиелата) ни е образувало вече хронични проблеми и алергии! Трябва да унищожим първо нея и ако продължават проблемите, да направим кръвен тест за алергиите! Peace
За сега няма да спираме с АБ, защото съществува и това - ако се прекъсне лечението с АБ, бактерията автоматично изгражда имунитет към цялата група АБ! ooooh! Не ми се рискува просто! Confused
пп. надявам се темата да е полезна на който има такива проблеми, не ми се иска да е само оплакване! Blush Благодаря на всички за съветите, ако разбирам нещо ново ще пиша!   bouquet Hug
[/b]

# 48
  • Мнения: 506
Лечението ни от кандидата върви вече нормално, но след като заменихме първия АБ " Цифеликсин Фокс" (или нещо подобно), защото не ни понасяше с Амикацин! Остават ни още(дано) три дена! Praynig
 
пп. После ще му мислим за Кандидата, сигурно ще е съвсем цъфнала! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт