Рицарки на Бялото кантарче 28.07.2008 - 03.08.2008

  • 10 518
  • 327
  •   1
Отговори
# 285
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Те това е уреда http://www.fitvibe.com/
А лекарството - Родожил

Камъче , радвам се операцията е успешна . Сега  Praynig за бързо и безпроблемно възстановяване .

И аз водопия . И ям салата  от - домат, краставица , печен пипер , сирене , печен патладжан , яйце , зехтин и пуешка шунка  Mr. Green Много, ама вкусно .

Утре , ако не ми мине котка път , ще се видя с една видна Рицарка . Тя още не знае  Mr. Green Тръпнете и вие  Mr. Green

# 286
  • София
  • Мнения: 1 642
Тани, радвам се, че операцията е минала добре   bouquet
Обърни си сериозно внимание на ухото, защото и аз го знам от УНГ доктори, че перфорация на тъпанчето може да се получи от силно възпаление.

Днес си взех особена обедна почивка. Първо хапнах чушките в офиса и се разходих в парка до нас - много приятно беше, после срещнах един сладолед и го мушнах в стомаха  Embarassed Ама на фона на водопиенето и малкото други калории това не е проблем, ще го наместим сладоледчето някъде.  Пък ако мръдне в грешна посока утре кантара ще взимаме мерки.

Изчез, щот требе да бегам!

# 287
  • Мнения: 13 800
Привет!
Дойдох да ви почета, че иначе много ям нещо. Пък тук - питки с кашкавал Shocked Joy

Таня, радвам се, че операцията на баща ти е минала добре. Леко възстановяване и дано всичко е Peace

Кво ще правим на 08.08.08? Ще се женим Mr. Green Мерси, стига ми толкоз Naughty

Родожил и аз съм пила за венците, макар че повечето зъбодоктори го отричат.
Имайте предвид, че доста дразни и уврежда стомаха. не го ползвайте като антицелулитно Mr. Green

Росе, ти пък какъв целулит имаш Shocked
Как върви Пилатеса? Една девойка питаше във форума за него, мислех да те препратя там, но сега не Naughty Отговорих й, дадох й линкове, от нейна страна ни вопъл, ни стон. Поне едно мерси да беше рекла Crossing Arms
Тоз уред много не го схванах newsm78 Пише, че чрез вибрации. Подобрявал и кръвообръщението. А пък вибрациите са противопоказни при много заболявания - разширени вени, напр.  newsm78

# 288
  • Мнения: 4 447
Няма да се женим, Пиле! Laughing И на мен ми стига толкоз. Laughing Стига ли ни верно? Ти кога имаше време да го мислиш пък това. Сега като се замисля, хората си подновяват клетвите понякога, ей така за да се съберат с приятели и роднини, и най-вече да си покажат, че още се обичат.  И аз съм се замисляла за подобно тържество, но по-скоро за църковен брак, щото нямаме. Ама, все нямаме време и все го отлагаме. Пък и , то инициативата май е моя, никой друг не се натиска Rolling Eyes, така, че няма да стане. Може пък на 09.09.09  Thinking
За режимност говоря, не за сватба. Но то вие сте си режимни вече, аз да взема да си пусна тема отделна ...

# 289
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!

Стискам палци таниния тати да се възстанови бързо Praynig.

Андриан крачи все по-уверено, снощи му взехме райд-он кола - Мечо Пух-пожарна, ама засега не ще да седне отгоре, а само отворя и затваря капака. Глупаче Laughing.
А досега пазарувахме с баткото за училище - тетрадки, пастели, линии, четки, сметало, раница  Crazy - дойде си с раницата на гръб, а аз вървя подире му и подсмърчам - ми той голям човек вече, пък все едно вчера беше бебе. Сладки сълзи са това Heart Eyes...

бЕгам, че ревем - ще се спи Laughing.

# 290
  • Мнения: 13 800
Къде стеееее?

Ще емигрирам Crossing Arms Хората бягат в чужбина по политически, икономически или любовни причини, аз ще драсна навън по климатически. Да ни се не видяло и климата, и чудото #2gunfire Търся страна с температурен диапазон 0-25 градуса. Предложения Flutter

# 291
  • Мнения: 1 479
ехоо , прятелки!
Първо  - радвам се на успешната операция на татито на Тани - всичко ще е наред!
Второ - вече съм луда калинка сто пъти ми се обаждаха от бача, даже седя с дрехите и чакам да се обадят дали ще трябва да ходя или не - ох, давах инструкци по телефона и уж се наредили нещата,направо съм си на тръни!
Трето - щели да слагат двоен под в апаратната и трябвало всичко да се разкачи и изнесе!
Ако успея утре сутрин да замина ще е добре!
С диетата съм добре и с килата също , е искам по-бързо да топя , ама толкоз
Това е за сега!
Гушки и целувки и дано устискаме да не ме вкнат до утре сутринта! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 4 447
Еви, пожелавам ти една щура и безтелефонна почивка! Заслужила си я. Влез в морето с телефома, без да искаш, случайно. Може също така да си забравиш зарядното - супер е! Hug

# 293
  • Мнения: 2 492
Роси ама ние все едно сме се наговорили , само дето ти си ме изпреварила .
Утре ще си запиша час за този уред , от две седмици го чета и изучавам - правел чудеса .
5 лв е едно посещение в Борeкс .
Разкажи малко , моля те !

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 20:44 от Nepukistka

# 294
  • Мнения: 2 492
Тази нощ не съм спала - не съм вече аз за такива маратони по заведенията .
Държа си на осемте часа сън , защото иначе приличам на бухал .  Stop

В работата имам нещо за , което би трябвало да почерпя , но искам първо да е сигурно .
Предчувствам много злобни коментари и завист .  Mr. Green

Продължавам с протеините , но наистина взе да ми писва .  Twisted Evil
Как издържат с месеци тези хора на това месо ?!?

Нашите са на морето , сутринта им звъня - пият си кафенцето на терасата на хотела с изглед към морето - аз вися в офиса , на обяд им звъня - седяли в заведение до плажа - чакали си палачинките , пиели фрешчета - аз седя на пейка в парка и умирам от жега и нагъвам пилешка пържола  ... няма никаква справедливост .  Crossing Arms

# 295
  • Мнения: 13 800
 Joy Joy Joy

Решението е лесно - недей да им звъниш Peace Остави ги да се пържат на жегата, безводието и комарите Mr. Green И мръсно море заради липса на пречиствателни станции! Ауууу, гадост Sick А и ще надебелеят, а ти ще отслабнеш Sunglasses

Предполагам говориш за Борекс, а не боракс (леле мале Mr. Green)
Като ги посетиш, да разкажеш с подробности. Макар че и това сигурно не е лесно, като гледам на диплянките какви пози заемат Rolling Eyes
Разпитай подходящ ли е при разширени вени!

# 296
  • Мнения: 2 492
Пиле това е от протеините ... почва да дава отражение .  Laughing

Майка ми със слънце не можеш да я уплашиш , сигурно е позиционирала баща ми до шезлонга да й вее с ветрило .  Rolling Eyes
Шегувам се , ама не съвсем .  Wink
За надебеляването - от както ги помня баща ми е осемдесет и нещо , майка ми е шейсет и нещо и не мърдат бе - ни луната им влияе , ни нищо .  newsm78
Да кажем , че са били слаби , защото за тях не е оставало много храна преди , то и сега не остава много .
Нищо , че съм на диета , ям в промишлени количества .
На младини пазех без проблем диети от сорта , пет маслини , 100 гр пиле на скара - сега ги чета , цъкам възмутено какви са тези мъчения и си боцкам от салатката / обикновенно над половин килограм /  Mr. Green

Даже имам и случка по въпроса за това какви количества ям пък слабея .
Правя си аз салатка  , количествено , както обикновенно   Blush.
Идват съквартирантите и викат - нямаше нужда да правиш салата за всички  .
Аз - това е само за мен .  Twisted Evil
И те -  Shocked


За уреда се смяхме онзи ден до припадък и почти се задавих с вода  .
Опитвах се да обясня , че за пет лева те тресат яко и слабееш .
При което се обажда едно от момчетата неподготвено и ми казва докато аз си отпивам от водичката - няма нужда от пет лева , аз без пари ще те разтърся  Thinking .
Мъже ...  Crossing Arms





# 297
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пуки  Joy Joy Joy

Танче, много се радвам за вас и стискам палци възстановяването да е наред.....

Аз нямам нищо за отчитане, поне не качвам..... Радвам се за всички, които са  с минуси.
 Пожелавам ви хубаво изкарване на седмицата    Hug

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 10:19 от Арбанашка кокона

# 298
  • Мнения: 2 492
Добро утро !

Четвърти ден на протеини , а съм свалила само трите кг - първия ден .
При това те бяха вода и храна в стомаха от предните два дена пиршества .  Twisted Evil
Явно е заради рулцата от раци - никаква мръвка няма в тях , защо така се заблуждавам само .
Днес ги ям последен ден , утре ще експериментирам с пиле , мляко и трици .
И никаква кола лайт повече .
Аз където не пия газирано , изведнъж пропих тази гадост .
Сутринта си закусих подобаващо .  Blush

Тричава палачинка :
яйце
овесени трици 3 л / 25 гр /
кисело мляко 1 лъжица
рулца от раци - 250 гр
айрян - от една кофичка кисело мляко

знам , прасенце съм и това е - къде го побрах всичко това .  ooooh!

Родих се с тази палачинка , аз нали съм си любител на хлябът - сега се заблуждавам , че това е хлебче .

# 299
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро, ненагледни!

Къде стеве, еййййййй  #Cussing out алоуууууууууу, какво сте се изпокрили една страница за един ден, алоууууууууууууу  #Cussing out (мой вторите у-та ми дойдоха в повече)

Днес е петък и аз съм щастлив. Кантарев отчете същото като вчера, ама пък е петък и аз съм щастлив. Имам много работа която е със срок днес, ама пък е петък и аз съм щастлив. И защо съм щастлив - защото утре е събота - ден за спанееееееее  Mr. Green

Само с яденето да се удържа.

Росе, Пуки наистина кажете за урбеда и разширените вени и мен ме интересува, щото на последното море си открих две , дето са си направо разширено, много гадно тю. И сега не знам какво да ги правя, пък. Ама е петък и аз съм щастлив  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт