83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!

  • 14 222
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 610
тц, казват, че от нисковъглехидратната диета се оглупява. аз искам научно да го докажа....
Иначе много ми е стреса, свекърва ми тотално изкрейзва и на фона на цялата картинка скоро ще си ми подарят от ония специалните бели ризи  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 558
...
П.с. Хотелите се казват Messehotel Medici и Аir Hotel Wartburg

според гугл меп двата хотела се намират на 2 преки от територията на летището...може и пеша да стигнете  Wink ,таксито струвало 8,50? според инфо от сайта на хотела на мен тоя район там не ми е познат, гледам,че минава метро наблизо U 79,с него е най-бързо и удобно да стигнете центъра (спирка Heinrich-Heine-Allee) и пеша да пообиколите, да минете през Königsallee (търговската улица,с доста лъскави бутици, и не само де..), да пийнете немска бира в стария град, да видите Рейн...

аз тука тролеи не съм виждала

# 272
  • Мнения: 1 610
Ай стига с моя тролей, наближава нова тема да не го пльокнете в заглавието сега.Смейте ми се, ще дойде и моя ден!
Пепе,кажи поне къде са тролеите ,да не ровя википедията.  Ще ида да се повозя малко да ми мине мерака  Laughing

# 273
  • Мнения: 11 315
А бе, репортаж от Волайнова и Пешева няма ли да има? Амаха, пиха бира снощи заедно да поливат, а ние тук само се осмукваме. Crossing Arms
У наше село няма да са тролеите, има само баан. Ама децата мрат да се возят с него и само ми мрънкат да сме ходели с него да ядем сладолед до голямото село. Обаче аз чакам Сердика, че да не си говоря самичка Crazy А и сестрата на Зора като дойде, ставаме голям отбор  Party
Днес не ми е ден. Лазя по пода, щото кръвното ми е 80/50. Хората ме вардят да не го вдигна, пък то го търся из килера.  Tired А времето е чоглаво, ръми и не става даже за разходка. Извадих пак летните якета Twisted Evil
Отиваме на басейн, че да се стопля

# 274
  • Мнения: 7 605
На куц крак  Embarassed 4естит рожден ден, Сърфи   bouquet  Много zдраве и любоФФ   bouquet

Край Дюселдорф ноЩувах в Новотела, имат бус до летиЩето  Peace

# 275
  • Мнения: 276
Благодаря ви момичета, все ще се оправя някакси  Hug поне са доста близко до летището все пак то ми е приоритет да не изтърва полета Grinning Надявам се и да не вали да се разходим с малкия Peace

# 276
  • Мнения: 3 521
Добрутро,

Много много благодаря за честитките момичета,

Рожденият ден мина много бързо - сутринта Гюнтер и детето ми бяха приготвили "ГебуртстагС тиш"> торти, свещи, салюти, дружно пеене на "Честит рожден ден" на български по пижами(не ме питайте от къде са намерили текста и кога са се упражнявали Mr. Green), след това имахме кратка закуска със зект при свекърите и се заехме с опъване на червените килими за посрещането на френската делегация. Още преди да стъпят на нашата улица, вятърът довя лек аромат на чорапи - фамилия Пешке пристигаше със сирената на половин Франция. Замезихме леко, метнахме дребитата по креватите и гръмнахме следобедното шампанско. Вечерта случихме на абсолютно средиземноморски температури и почти такова меню, после разходихме надутите тумбаци из нашите калдаръми и се довършихме на балкона. С много приказки и червено вино закръглихме до 1ч. и нещо ...Дечурлигата си паснаха супер и след едночасово опознаване си стиснаха ръцете и, общо взето, се пуснаха в неделя по обяд, когато трябваше да се изпращаме. Събраха очите на половин Лауф с хилежи и танцуване, мъкнаха си пържените картофи на детската площадка, търсиха ни само за да им поръчаме някое и друго шорле и така. Изобщо бяха най-прекрасните дребита на света - ако от всяка маса, от която им се усмихваха и махаха ни бяха черпили по чаша вода, считайте, още на първите 150 м. щяхме да се опикаем.
А бе, хубав ден беше. Като за празник Laughing.
Няколко снимки има тук- останалите са на камерата на шматката и ще трябва тя да ги качи.

Оставям ви, че дребното нещо трака из кухнята ooooh!

# 277
  • Мнения: 7 605
УАУ Сърфи, какви са тия обувки?  #Crazy   А малките миШки са невероятни  Heart Eyes 

При нас днес е доста хладно  Sad и обла4но  Sad

# 278
  • Мнения: 3 521
УАУ Сърфи, какви са тия обувки? 

Модерни. Като на чалгарка Mr. Green. Wink

# 279
  • Мнения: 434
Добрутро, изпихте ли си вече кафето, нахранихте ли наследниците, сменихте ли пампите?
Моето домочадие още спи, отивам след малко с тръбата да свиря сбор.

Споделям, че имах вчера в кутията си една приятна музикална изненада от Вечка - благодаря, приятелко, от името на Хана  bouquet. Качеството е кристално, песничките - чудесни!

Ние се забавихме малко с нашите дискове, отне известно време, докато успеем да ги копираме. Надявам се днес-утре да се справим.

Сърфи, радвам се, че сте изкарали толкова хубаво! Догодина пак и още по-!

# 280
  • Мнения: 1 584
Добо утро и от мен,

аз си изпих кафето Wink Дребната беше супер неспокойна тая нощ и съм като вампир сега Sad



Обаче на мен Бог да ми е на помощ ако и малката е такава луда глава Crazy Crazy Crazy

# 281
  • Мнения: 3 521
moin moin

Изпих кафето и отивам на среща с женския док - от преди 3 месеца си чукнах термин и днес за една бройка да го проспя. Mr. Green
Хайде до скиф.

# 282
  • Мнения: 293
Аз моето все още го пия  kaffeetrmker_2
Майра барикадирай цялата стая с възглавници пък децата нека на воля играят  Wink
Сърфо благородно ти завидях  Blush много обичам рожденните дни, а когато са с толкова хубаво прекарване направо си подпявам песничката на крокодила Гена та та та та та
Айде отивам на разходка със свекито  newsm49

# 283
  • Мнения: 3 521
Хайде ойларипи и на тролеите - нова тема > http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319800.new#new

Общи условия

Активация на акаунт