В Разград майки,татковци с децата се разхождат сред цветята!

  • 8 941
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичетааааааа,
говорих с доктора.В сряда сме в София,веднага ще ни приемат и действаме по въпроса.
Стъпка по стъпка напредваме.

# 286
  • Мнения: 3 219
Браво, дано всичко мине безпроблемно и безболезнено за Макси.
Гичева, как е Павла  Confused, гледам  те, че си в темата. И двете ми деца са вдигали над 40 градуса , знам какво е, но наистина трябва да запази човек самообладание.

# 287
  • Мнения: 50
Здравейте, мерси за кафето. Ние сме по-добре тази сутрин, след обяд в 2 сме на лекар. Нощта горе долу беше спокойна, не е вдигала много висока температура.

maia, много хубаво, че спите през нощта. И Павла не беше от много поспаливите.

max_mama, браво, радвам се, ще стискаме палци.

приятен ден, момичета  Hug.

# 288
  • Мнения: 50
Как я смъкваш като е над 40, аз имам чувството, че ще припадна ако видя над 40  Confused.

# 289
  • Мнения: 3 219
Как я смъкваш като е над 40, аз имам чувството, че ще припадна ако видя над 40  Confused.

уФ, не питай,40.3 съм виждала два пъти #Crazy, направо щях да откача. Последния път на Дани му бяха посинели устните и ръцете чак, толкова ни изплаши Cry.  Добре, че ррядко ми боледува, но явно е податлив на високи температури, все над 39.5-40 градуса вдига, и то от нищото буквално, после я сваля и всякаш никога не е имал. Давам Хексалгин, Нурофен и пълня ваничка с хладка вода -около 37 градуса. Също му охлаждам слепоочията със студена вода плюс оцет.

# 290
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ама има и друго,моят мъж най-сетне си избра кола,Опел Астра Седан.Платил е капаро и в петък,най-късно в понелелник,колата ще е при нас.Нещата много добре се нареждат,пу-пу,ще има и с какво да пътуваме.

# 291
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Благодаря за кафетата!
Мая, радвам се, че вашата мома е поспаланка. Аз досега от моя Ники такова нещо не съм видяла.
max-mama, честито за колата! Дано и Макси се оправи бързо.
gicheva, Павла да оздравява по-бързо и болестите да останат зад гърба й.

# 292
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен днес!
Ние излязохме да се поразходим рано тази сутрин, но много жега стана и в 11 се прибрахме,та да сготвем!Още дребния се мотае и не е легнал да спи,и аз седнах да се разпиша,че може и нова тема да пусните,та да се разпиша за последно в старата.
В 15:30 съм на фризьор-при Марияна ходя от известно време,и да видим днес какво ще ме прави,че съм ужастна в главата направо.
Следобед ако излезем ще сме в парка,с някои от вас ще се видим.
Лек следобед от мен!



П.П.Отдавна не съм черпила,но сега ще:и

# 293
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Кати,благодарско за почерпката(ще ударя наистина една бира).Ние днес не сме излизали,може би довечера.
Аз от 3 месеца ходя при Марияна,по точно при Светлана,мнооооого съм доволна,старае се момичето и се справя,де.

# 294
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте отново!  Hug
gicheva, дано Павла скоро се оправи!  Praynig
max-mama, стискам палци всичко с Макси да завърши успешно. Честито и за колата.   bouquet
Като казах кола ние си взехме миналата седмица Рено Сценик 99г. и май трябва и аз да почерпя. Ама мисля да е нещо нестандартно! Хайде хапвайте, от мен е днес обядът!

# 295
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Момичета, много вкусно изглежда обяда ви. Аз пък съм седнала тук и се мъча с едно пакетче солети.
И аз ходя във фризьорския салон на Марияна от сигурно 5 - 6 години.  max-mama, Светлана сигурно е новото момиче? Мен пък ме подстригва Катя. Много съм доволна оттам.

# 296

Общи условия

Активация на акаунт