Перете ли на мъжете си гащите

  • 23 838
  • 366
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ок де, разбрахме, че си имате автоматични перални, нужно ли е да се дъвче една и съща глупост вече? И ние си имаме у нас, но ако се наложи ще пера и моите и неговите. Не съм тръгнала да спамя темата обаче с това постоянно.
Ако още някоя напише нещо подобно :
Перем си всичко в пералнята
е ще повърна вече.
Все едно сме от Зимбабве дето да имаш пералня е като да си бог и е гордост да се хвалиш.

   Не се хаби. И аз се опитах , но не стана.

Мхм, не е за вярване. Чудя се какво ли ни се пише ако трябва всички 66 020 потребители към този момент да минат и се изповядат, че имат пералня. Никак не е интересно вече. Досада...

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 21:42 от Mims-Mims

# 346
  • Мнения: 332
Не...хващам ги с пинсети и противогаз.Дезинфекцирам с белина,сярна киселина и там по избелващи препарати и ако случайно не стане нищо...бам в кошчето  #Shocked Hands Fist

# 347
  • Мнения: 364
Аз пак повечето неща пера на ръка в пералнята слагам работни дрехи и вече захабени другото на ръка wash hang 1ironing

# 348
  • Мнения: 759
Мдам има перални, но не веднъж ми се е случвало да му ги пера и то при положение, че не сме нито женени, нито деца имаме. Даже когато ми се случи бяхме заедно от около година... И хич не ми е направило впечатление. Той мой мъж ли е или не...баси! Още повече, че е достатъчно чистоплътен и не ме е гнус! Обичам го с всичките му недостатъци Simple Smile Но определено той все още не е прал моите и не мисля, че бих му позволила  Naughty

# 349
Мдам има перални, но не веднъж ми се е случвало да му ги пера и то при положение, че не сме нито женени, нито деца имаме. Даже когато ми се случи бяхме заедно от около година... И хич не ми е направило впечатление. Той мой мъж ли е или не...баси! Още повече, че е достатъчно чистоплътен и не ме е гнус! Обичам го с всичките му недостатъци Simple Smile Но определено той все още не е прал моите и не мисля, че бих му позволила  Naughty
това все едно аз съм го писала. Peace
но пералнята ми е винаги първи жокер и винаги е права, уважавам този уред и не бих се разделила за нищо на света.

# 350
  • Мнения: 759
Между другото, според мене по правилно е заглавието да е "Перете ли гащите на мъжете си", ако имам мама филолог - да каже дали е така.
Peace То не че е абсолютно грешно, но мааалко по- правилно е така, както си го написала Simple Smile

# 351
  • Мнения: 1 171
Сега се сетих, че познавам жена, на която мъжа и и переше прашките  Simple Smile Но вече не са зедно  Thinking

# 352
  • Мнения: X
Сега се сетих, че познавам жена, на която мъжа и и переше прашките  Simple Smile Но вече не са зедно  Thinking
Joy

# 353
  • София
  • Мнения: 44 245
аз нищо не пера, пералнята върши тази работа.
Иначе пъхам ги вътре и после ги простирам.

# 354
  • Мнения: 1 427
Сега се сетих, че познавам жена, на която мъжа и и переше прашките  Simple Smile Но вече не са зедно  Thinking
Joy
И аз познавах такава двойка-негово задължение беше да й пере на ръка всички прашки и дантелени сутиени.Един път,горкия,нямал време и дамата остана без чисти сутиени.Малееее ooooh!-случайно бях свидетелка на скандала,който му спретна....И го заплаши,че ако се повтори,ще излезе БЕЗ сутиен,с прозрачна блуза. hahaha
 offtopic SORRY за отклонението

# 355
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Между другото, според мене по правилно е заглавието да е "Перете ли гащите на мъжете си", ако имам мама филолог - да каже дали е така.
Peace То не че е абсолютно грешно, но мааалко по- правилно е така, както си го написала Simple Smile

Мисля,че и двете са правилни.Няма по-правилно и по-малко правилно. NaughtyВ българския език май не съществува правило за подредбата на сказуемо,подлог,допълнение и т.н.  Thinking

А що се отнася до гащите... Simple Smile все още не сме на това ниво на връзката да му ги пера,но бих го направила.Не ме е гнус от него Simple Smile

# 356
  • Мнения: 265
Не мога да повярвам, че още коментирате на мъжете си гащите! Моят мъж отдавна пере както неговите, така и моите, че и на децата.Обикновенно той пуска пералнята Wink

# 357
  • Мнения: 1 427
Добре,мисля че темата с прането се изчерпа.Предлагам да минем на следващото,по-високо ниво:
"Простирате ли на мъжете си гащите?" и след това
"Гладите ли на мъжете си гащите?"
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 358
Става ли дума за бельо, аз пералнята съм я зачеркнала категорично.
Ние на практика почти живеем заедно, та се случва от време на време аз да му пера неговите, или той моите.

# 359
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ок де, разбрахме, че си имате автоматични перални, нужно ли е да се дъвче една и съща глупост вече? И ние си имаме у нас, но ако се наложи ще пера и моите и неговите. Не съм тръгнала да спамя темата обаче с това постоянно.
Ако още някоя напише нещо подобно :
Перем си всичко в пералнята
е ще повърна вече.
Все едно сме от Зимбабве дето да имаш пералня е като да си бог и е гордост да се хвалиш.

А ти от опит ли говориш? Била ли си в Зимбабве, че ме съмнява newsm78
Отговора е по темата, а това, че темата отдавна е за ключ е друг въпрос Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт