Перете ли на мъжете си гащите

  • 23 819
  • 366
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 44 122
Ок де, разбрахме, че си имате автоматични перални, нужно ли е да се дъвче една и съща глупост вече? И ние си имаме у нас, но ако се наложи ще пера и моите и неговите. Не съм тръгнала да спамя темата обаче с това постоянно.
Ако още някоя напише нещо подобно :
Перем си всичко в пералнята
е ще повърна вече.
Все едно сме от Зимбабве дето да имаш пералня е като да си бог и е гордост да се хвалиш.

А ти от опит ли говориш? Била ли си в Зимбабве, че ме съмнява newsm78
Отговора е по темата, а това, че темата отдавна е за ключ е друг въпрос Crossing Arms

аз пък не виждам защо ви дрезнят тези отговори - просто си е конкретни отговори на въпроса - не пера на никой гащите, щото пералнята го върши...това не е фукня, че имаш пералня....няма нищо общо с гнус или не ...може би ако нямах пералня щях да пера и неговети...като малка съм прала на брат си, та на мъжът ми ли няма да му пера.....но просто не виждам за нужно да правя това нещо на ръка в момента....нищо не им става на памучните гащи в пералнята, а той дантели не носи, че да ми се налага да се грижа специално за тях....Wink

# 361
  • Мнения: 308
аз пък не виждам защо ви дрезнят тези отговори - просто си е конкретни отговори на въпроса - не пера на никой гащите, щото пералнята го върши...това не е фукня, че имаш пералня....няма нищо общо с гнус или не ...може би ако нямах пералня щях да пера и неговети...като малка съм прала на брат си, та на мъжът ми ли няма да му пера.....но просто не виждам за нужно да правя това нещо на ръка в момента....нищо не им става на памучните гащи в пералнята, а той дантели не носи, че да ми се налага да се грижа специално за тях....Wink

   И ти си права. И аз написах, че по принцип ги пера в пералнята, но допълних, че ако ми се развали, за периода, в който не работи ще ги пера на ръка. Еми да, на мен ме дразни да гледам цели страници с отговори "Имаме си пералнята", Пера ги в пералнята", Пералнята ми върши тази работа" и т.н.

# 362
  • Мнения: 152
Предлагам да си напишем и марките на пералните, за да разберем коя дава нужната белота, свежест и т.н.

# 363
  • София
  • Мнения: 44 122
Може, а като ответ перящите на ръка може да пишат дали ги киснат преди това, дали ги перат отделно, какви сапунчета ползват и дали  случайно добавят омекотител.....имат ли си скрити техники и трикове...
и картинката ще е пълна...

.

   И ти си права. И аз написах, че по принцип ги пера в пералнята, но допълних, че ако ми се развали, за периода, в който не работи ще ги пера на ръка. Еми да, на мен ме дразни да гледам цели страници с отговори "Имаме си пералнята", Пера ги в пералнята", Пералнята ми върши тази работа" и т.н.

то по тази логика трябва да те дразнят и страници с отговори - пера ги, не ми пречи или гнус ме е, не се докосвам до тях дори....каква е разликата....???
Тази тема си предполага именно тези 3 отговора - пера. не ги пера. ползвам пералня....
естествено и култувото - той ми пере прашките Wink

# 364
предимно на пералня карам и аз. моите си ги пера на ръка, защото наистина им излизат ластици и т.н , когато са прани в пералня. все пак женското бельо е по-фино или поне така се предполага. но да- случвало ми се е да пера и неговото на ръка. не виждам никакъв проблем в това Simple Smile

# 365
  • Мнения: 152
Хоп, цели 20 страници пране.

# 366
  • Мнения: 924
АМА МЪЖЕТЕ ВИ ДА ПРОЧЕТЪТ КВО СТЕ ПИСАЛИ smile3514

Общи условия

Активация на акаунт