През АВГУСТ много ще се смееем и малки бебчета ще люлеем

  • 14 977
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 65
Добро утро!

Стелче, стискам палци! Честито и на Криси! Добре, че има грамотни хора да влезнат тук и да се похвалят. На моя мъж не може да се разчита. Той си знае някакъв турнир по табла в интернет и до там са му възможностите. Как веднъж не прочете нещо на тема бебета и бременност!!! Ако не му сложа ръката на корема само ще си стои тъпо усмихнат. Много се дразня! Обяснявам му колко ще му се иска да пипне мърдащ тумбак после, а той недоумява за какво говоря. Мъжка му работа. Която и жена да ме види все иска да ми гали корема. Само майка ми не е изявила желание, ама и тя като мъж ми не искаха бебе. Кой ги пита изобщо? Нали е по-лесно да си пиеш питието с цигарка в ръка, да си мечтаеш и да те мързи да дишаш /и двамата са Риби-никой да не се обижда/!?

Коте, хубаво е станало! И аз от три дни съм разгърнала фолио и рулетки и се пребивам в тях, че ме е страх от тоя въздух, дето трудно се изкарва. Много неща ми побира раклата на "Пристата" и хич не ми се хвърля, независимо преклонната и възраст. Та, на нея ще и правя "Пълна промяна". Нали знаеш номера с иглата, дето пукаш мехура и въздуха излиза? Сега ти напомням да се изкажеш за разделното пране и гледам един контакт не е както трябва-оправете го, че да не стане беля. Аз "играх" брейк в третия м. и оттогава съм нащрек.
Иначе нарочно си оставям по нещо за вършене и се правя пред бебо, че не съм подготвена за него, белким се пръкне на термин. Засега ни контракции, ни тапи ... Остана ми и на мен още малко и вчера за сефте ревах от болки в кръста-ни наляво, ни надясно, ни по гръб се спи. А ребрата в дясно са ми като насинени. Чак кожата ми е като изтръпнала, една безчувствена. Ще устискам. Сега засичам кога след тапата ще роди ssieber. Късмет и на нея.

Хайде, че фолиото ме зове, ама дали да не сложа първо лещата?

Усмихнат ден!

П. П. Аз съм съгласна със Steli_Meli.

# 211
  • Мнения: 229
Момичета Благодаря ви за огромната подкрепа!

Обаче преди да отида в болницата искам да поздравя всички нови Мами! Със спокойствие, сладки и здравички бебончета и татковци които много да помагат!  bouquet  bouquet  bouquet

аз имах странна нощ от както почна да ми пада туй онуй от там. през нощта към 1-2 часа имах конкракции на всеки 10 минути, като всяка ме държеше по 1 минута. обаче бая си болеше, добре че спираха и във времето в което нямах болки все едно нищо нямаше бебо мърдаше как си иска. така и по едно време заспах!!!  #Crazy успях да спя като човек, супер дълбоко!!!  #Crazy после пак се събуждам от контракция с ужасна болка, която пак ме държи 1-2 минути ..и хоп свършва!  newsm78 при което аз пак заспах като труп и сега преди малко пак се събудих от ужасна болка и контракция  #Crazy, която пак свърши. ходих до тоалетна, още ми изтича туй нещо от вчера, демек на части е.

добре че с мъжленко засичахме .. ама няма никаква система .. сигурно са още подготвителните, обаче тая болчица хмм  newsm78 #Crazy

та чакам да станат по-регуляре и тичаме към болницата ..
за сега съм спокойна  Praynig
но мисля че вече идва момента нали?! newsm17

На всички мами, които сме в едно и също положение. Мами ще се справим! Стигнахме до тук и няма да се отказваме заради някакви си болки нали? Пък и никой не е казал, че се става майка лесно. Успех! newsm17 newsm10  love001

# 212
  • Мнения: 92
Добро утро!!!
ssieber   днес е май деня за среща с бебо PeaceВсичко ще мине леко и бързо Hug

Яна много добре сте го измислили.Направи си сам ,весело е станало и цветовете са  Peace

magy_m78 радвам се че стискаш още.А другата мама с близнаците да се яви и тя на отчет ,че бая дни не е давала Peace

mama_galka сериозно ли с пръст напипваш главата на бебето #Crazy #Crazy

# 213
  • Мнения: 1 266
За разделното пране  Mr. Green
За да изтрепеш каквото и да е било, трябва да переш с Т над 50 градуса - повечето от вас споделиха, че на бебето нещата ги перат на 30 цветните и на 40 белите. Аз у нас пера на 40 цветните и на 60 белите, но въпреки това не ми се иска на първо време да смесвам на детето дрешките с нашите. Все пак, ние ходим по автобусите, по улиците, а то почти никъде не се допира. После, като тръгне да пълзи, да ходи, да пада, да става - вече май няма значение.
Иначе мисля поне блузи, тениски и т.н. да ги пера с бебешкия прах, за да не рискувам да получи алергия от това, че се допира в нас (в Клиниката сме имали не един и два подобни случаи).
Помисли си за Персил Сенситив - не съдържа ензими, но съдържа оптически избелители, а напоследък и парфюми (поне някои хора ми се оплакаха, че последните партиди са парфюмирани). За фосфатите не знам - не успях да намеря информация. Аз пера с БамбиноМио - когато се намира или с еко- препарат на АлмаВин.
За дезинфекция (нали това те интересува) - БамбиноМио имат една добавка към праха - МиоФреш се казва, която се добавя към перилния препарат и действа като дезинфектант и при Т около 40 градуса (мисля  newsm78).

# 214
  • Мнения: 1 410
ПОнеже е рано сутрин и не върви да се запием от сега - моля ,по кафенце за новите ни бебета!


Добре дошли на новите ни бебета и честито на щасливите мами.

Аз съм барманката във форума! ppp
Момичета,ще пиша повече следобед - сега излизам на разходла с малката!


# 215
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета добро утро!
Намесвам ви се в хубавата темичка със страхотна новина!

Ralfi76 в 12,30 тази нощ роди малкия юнак Виктор с манекенски размери 3500 и 51 см.

И мама и бебето са добре.
ох от 7 и половина искам да го пусна тоя пост, но нямах интернет  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 216
  • Мнения: 215
ЧЕСТИТ ЮНАК ВИКОТО НА МАМА РАЛФИ76!!!
 newsm32 1crib smile3525
Дано скоро да са си и у дома и да се радват един на друг!!!

# 217
  • Мнения: 215
Момичета, да ви попитам - вие купували ли сте си нагревател за кърма, мляко и тн. и смятате ли да си купувате? Смятате ли тази покупка за основателна? Аз този уред въобще не съм го слагалав сетките си, но се замислих вчера опокрай други майки. Вие аккво ще кажете по въпроса?

# 218
  • Мнения: 2 376
Леле, колко много бебета ! newsm44

Честито на всички мами, които вече са успяли да гушнат своите прекрасни бебчета! Да са ви живи и здрави и с късмет в живота!


Морска фея, в кърмаческия четох, че кърмата не се подгрява. Дори когато е замразена се оставя сама да се стопли до стайна температура, защото подгряването променя качествата и.
Лично аз си мисля, че ти е излишен, освен ако не ти харесва да го имаш Simple Smile . Ние си купихме миналата година една кана за подгряване на вода, още не сме я разопаковали. Ползваме микровълновата.


Мен ме дупчиха тази сутрин, за последните изследвания. Довечера ще знам резултата.

# 219
  • Мнения: 2 376
Момичета, хемоглобинът ми е 138!!!!  newsm44 преди 3 седмици беше 121

Възможно ли е да са ми объркали резултата?  newsm78
 

# 220
  • Мнения: 3
Здравейте,майчета! Доста сме се увеличили май! Simple Smile Честито на новите мами, много да ви радват бебчетата, да ви слушат и да ви растат живи, здрави и засмяни!

# 221
  • Мнения: 143
 Звездичка, разкажи за бебо!

# 222
  • Мнения: 64
То човек преспи и хоп още 2 бебока   bouquet

Честити бебчовци на мама Криси и Ралфи Да растат живи и здравички, усмихнати и обичани!

Стели, Сайбер, ще ви мислим днес и чакаме чудни новини!

Коте, много идейно, цветно и "усмихнато".  Peace

Абе доста бебоци се народиха напоследък, пък никоя мама, която се е завърнала, още не се е включила да разкаже как са. Хайде момичета-много ще ви се зарадваме-та нали това чакаме всички. Hug  Hug  Hug

Стели Мели, аз не разбрах къде трябва да включим и имената си честно казано  Embarassed ... ама и аз се водя към русото племе.

Пууу все Стелито ми е в ума... Hug

Брит, ти си желязна  Joy

# 223
  • София
  • Мнения: 413
С голямо вълнение в сърцето и сълзи от радост в очите,
искам да ви съобщя новината че моята скъпа приятелка Стели е вече мама на прекрасната Дара!



За сега знам, че всичко е наред и бебка е 50см и 3, 450!
Да им е жива и здрава и много да ги радва!

Бързо възстановяване на милата Стели, за да може да се радва пълноценно рожбата си!



Щом имам още новини ще пиша веднага!

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 11:05 от little_sweet_didka

# 224
  • Мнения: 2
хайде на бебетата топли топли  Mr. Green честито на мама Ралфи, да сте живи и здрави   bouquet

 Praynig Praynig Praynig за ssieber и Стела baby_neutral

за имената съм съгласна, но давайте да си ги оставим за да може Интрига / Таня да ги сложи все пак.

аз съм Цена, приятно ми е.  bowuu

БРАВО СТЕЛИИИИИИИ  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт