През АВГУСТ много ще се смееем и малки бебчета ще люлеем

  • 14 965
  • 294
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 207
ssieber миличка стискаме палци. Не се притеснявай, всичко ще мине наред, а и ти е време вече  Hug
Някоя от мамите, която е раждала да каже какво следва след тапата, но то май е ясно  Wink А ние ще чакаме хубави новини от теб  newsm44

# 196
  • Мнения: 1 266
Айде, още бебета! Simple Smile
Честит Денис на Доника! Бързо да се жръща, че ни липсва! Simple Smile
Честити девойки на Светла и Криси! - Така де, засега сериозно изоставаме в женския отбор - трябва да се отсрамим Wink

Стела - улкопролът трябва да ти предпази стомашната лигавица и да предотврати гаденето от упойката. Освен това преди операция нали трябва да си гладна - ще притъпи малко неприятното усещане от стомашните сокове. Желая ти успех, бъди сигурна, че всичко ще бъде наред!

Бебетата взеха да стават много, а на мен ми е още едно такова не съвсем актуално Wink Утре ще ходя на ЖК, но и този път няма да ми даде направление и обменна карта, а чак следващата седмица.

Знае ли някой дали тези ПУК-ове ги раздават само в НОИ на Стамболийски или може и в кварталното подразделение?

Да ви се изфукам с кухня тип "направи си сам" Simple Smile Много пипкава работа това ПВЦ-фолио и изобщо стана доста криво и набръчкано, ама на кой му пука Simple Smile Нали е весело Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=269124

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 22:07 от Котката Марта

# 197
  • Мнения: 92
Ти хубаво си решила да ни се изфукаш ,но линка е на началната сртраница Laughing
Честото бебе на Светла  bouquet
Честита Наталия на мама Криси  bouquet
След тапата може и да роди още днес,може и да мине седмица PeaceВалени  си стои в тях вече няколко дни с паднала тапа.
Мен ми падна сутринта ,имах и болки и вечерта родих.Всичко е индивидуално.Стискам палци да Стелка за утре
 Peace

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 22:09 от tsvetelinka

# 198
  • Мнения: 1 266
Ти хубаво си решила да ни се изфукаш ,но линка е на началната сртраница Laughing

Поправих се Simple Smile

# 199
  • Мнения: 10
Честити принцеси. Да са живи и здрави красавици Simple Smile. Милото Светле поизмъчили са я, но всички казват, че тези неща бързо се забравят след като си прегърнеш рожбето. Simple Smile Ей сега като повлякоха крак момиченцата и ще видите вие мъжките мами Simple Smile

# 200
  • Мнения: 31
Честити принцески на Светлето и на Криси живи и здрави да сте
  SSieber,Стискам ти палци миличка и вярвам че ще се справиш успешно. HugЧакаме с нетърпение.
Стелче пожелавам ти успех Hugутре

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 197
Честити принцеси на Future_mama и на мама kristina82 stork-girl stork-girl
Бързо възстановяване им пожелавам   bouquet
Успех и на Стелчето утре, дано всичо мине по вода  Praynig и скоро да ни зарадва с хубави новини

# 202
  • Мнения: 202
Честито и от мен на Светлето и на Криси! Всичко е добре, когато свършва добре  bouquet
Ние днес ходихме до Пигис за последни покупки: взехме матраче, термометри за ваничката и за телесна температура, комплект чаршафчета за количката; за мен-помпа, подплънки, колан за след раждане; а, и една пееща играчка за над леглото
Ето, че почнаха да се появяват и принцесите Flutter
Стелка-на теб утре ти желая всичко да мине безпроблемно и да цункаш Дара и от нас Hug

# 203
  • Мнения: 82
Последно включване и от мен(абе не мога без вас  Hug )
Коте,благодаря ти за бързия отговор   bouquet

Криси да ти е жива и здрава голямата мома-ми тя си е направо като едномесечно бебе,браво на теб!!!

# 204
  • София
  • Мнения: 1 338
Ето ме и мен.. да ви остави за малко човек и то се родили още бебета.. браво Peace
Да се отчета след днешния преглед - бебо е добре, аз съм още +2кг. /мерки: 93/112/105; височина 162, +14кг./ Mr. Green
Стели, мила всички сме с теб!!! Всичко ще бъде наред и след няколко часа ще гушкаш своята кукла Hug
ssieber, скоро и ти ще гушкаш своето мъниче.. късмет и на теб Hug
Селена, добре дошла при нас welcome


Честити дъщерички на future_mama и kristina82!!!
Да растат здрави, красиви и усмихнати деца, за радост на семеиствата им!!!
На двете мами бързо възстановяване желая!!!

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 23:32 от IntRiGa_GirL

# 205
  • София
  • Мнения: 1 139
Хайде и аз да се включа.Много сте изписали,докато аз пропътувам пътя София-Свищов.Няма друга като мен,толкова път да бие в напреднала бременност.Поне обаче не ми личи в кой месец съм-според мен корема ми е много малък и просто незнам това бебе дали има 2 кила SadВзех да си мисля,че аз съм виновна,че не ям много newsm78Гледам мерки сте обсъждали,сега не ми се търси метър,мога само да споделя,че съм 160см/46кг преди да забременея,сега съм 53кг.Доктора вчера ми мери обиколката на корема-92см newsm78На мен ми се струва малко,ама като не ме погледна на ехограф съм в чуденка колко е бебо. Thinking
Другата седмица пак ще пътувам обратно за София,че най-накрая мъж ми се прибира от Франсето.Иначе вече си имам обменна карта и направление за хоспитализация Simple Smile

Сега е ред да честитя на новите мами smile3525 smile3525 smile3525Браво на тях!!!Бързо възстановяване,за да може да се радвате на малките буби!!!

Стелче,с теб сме. HugВсичко ще мине с един добър завършек-малката беба Дара!!!Успех  Peace
Това е от мен,лека нощ на всички можещи да спинкат!

# 206
  • Мнения: 143
ЧЕСТИТИ НОВИ БЕБЕТА!
 Наистина заваляха днес.

# 207
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Добро утро  Grinning
Само аз ли съм днес таласъм, от 3 сутринта бродя из къщи. А и много я мисля Стелето, след няколко часа ще си гушка бебчето, стискам и палци всичко да мине бързо и леко.

Днес ще ходим до Пигис хаус за количката, вчера след голяма разправия с мъжа ми, накрая отстъпи да я купим, той не искаше нищо да пазаруваме за бебка, преди да се е родила. Ама и аз съм си магаре и този път стана на мойта, само да не са свършили, че вчера бяха само две бройки.
Иначе аз съм учудващо добре, колкото повече наближава термина, толкова понвече ми намаляват контракциите, спряла съм магнезия от 2 седмици и нищо. А до 7-мия месец все си се влачех по болници за задържане. Ненормална работа, май ще си пренося, като гледам Simple Smile
Още нещо да питам, откриха ми гъби, макар, че нямам симптоми, и трябва еднократно да си натъпча някаква химия, но се притеснявам, да не навреди на беба. Аз като пробвах и с пръст и се напипва твърдата глава, ужасно ниско се е смъкнала, те и лекарите това коментираха,че е прекалено ниско. И се чудя дали е по добре да си стоя гъбясала, или да си сложа мазилото,то ще и се падне точно на фонтанелата отгоре, е вярно, че има ципи, тапи и т.н., ама все пак и е главичката с мозъка много близо, да се натровя детето.

Пак се олах в писане, лек ден ви желая на всчики и чакам бебешкш новини с нетърпение. На тези, на които днес ще е големият Ден, леко раждане Simple Smile

# 208
  • Мнения: 2
добро утро   bouquet

ЧЕСТИТИ БЕБЕТА НА КРИСИ И СВЕТЛА!!!!!!!!!!!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ

за историята на светла направо нямам думи.. #2gunfire тия доктори в ред ли са?? какво значи: не обърнаха внимание, че съм за секцио.." ?!?!?!?! #Crazy направо нямам думи  #Cussing out такива заслужават да ги съдиш до дупка !!! аааааааааааа

и аз съм се събудила преди 2-3 часа ама не ми се ставаше, то няма какво да правя освен да слушам сега малоумните сутрешните блокове

mama_galka, щом ти е казал доктора сложи си това лекарство..скоро тук Гица разказваше, че дъщеря й се родила с гъбички и било кошмар, щом е еднократно едва ли може да е опасно, не знам, така мисля.

леле досега си мислех, че наистина то взе че дойде бебешкия дъжд и нашето време, мърдане няма вече..и така ме стяга под лъжичката Sick умирам от страх баси пъзлата Sick

# 209
  • Мнения: 990
Хайде и момите взеха да излизат  Mr. Green

Честити нови девойчета Жаклин и Наталия на мама Светли и мама Криси!

Аз отивам на преглед, после на разходка и като се върна дано има новини от ssieber и от Стелка! Hug Praynig

Интрига, хайде в новата темичка да си напишем след потребителските имена и истинските, че така не е хубаво, някои знаем други не! Ако и другите са съгласни де!  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт