Кои от вас няма да почиват това лято и защо?

  • 1 415
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
По отделно и дума не може да става. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 763
Аз ще почивам, но миналото лято не почивах, защото бях бременна и не ми разрешаваха да пътувам. Случвало се е и друг път да пропускам почивката. Но съм забелязала, че ако някое лято не отида на море, задължително зимата ме тръшва грипче. До десети клас ходех всяко лято на море и тази болест не я бях боледувала. Затова задължително ще водя детето. Надявам се да имам възможност всяко лято да го правя.

# 17
  • Мнения: 2 099
1 няма на кой да харижа децата;
2 бебето е малко;
3 дебела съм и цяла в стрии и ме е срам да се фърля по бански;
4 мъж ми няма да може да вземе отпуска.
Шибано лято ще е тази година Twisted Evil

Ако някоя двойка планира да има деца в скоро време и иска да види как е с деца,моля да пише на ЛС.Предлагам 2 броя,едното е съвсем прясно на 3 месеца,другото е голямо на 4.И двете са изключително лакоми и са невъзпитани Mr. Greenпредлагам скромно заплащане Mr. Green

  Mr. GreenДеца от мен-торба нерви за вас!Обадете се ако ви стиска Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Възможно е някой де не почива това лято, защото ще почива тази есен или идната зима или просто защото не се е изморил от нищо  Mr. Green...
Изобщо лятото е много набеден сезон. Кой къде завари първо за отпуската се сеща да пита.

# 19
  • Мнения: 419
Отпуск ще ползвам през септември, но няма да е за почивка fiuuuuuu .

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ние почивахме и пак ще почиваме. Не мен ми омръзна от почивки, а на мъжа ми все не му стигат

# 21
  • Мнения: 139
1 няма на кой да харижа децата;
2 бебето е малко;
3 дебела съм и цяла в стрии и ме е срам да се фърля по бански;
4 мъж ми няма да може да вземе отпуска.
Шибано лято ще е тази година Twisted Evil

Ако някоя двойка планира да има деца в скоро време и иска да види как е с деца,моля да пише на ЛС.Предлагам 2 броя,едното е съвсем прясно на 3 месеца,другото е голямо на 4.И двете са изключително лакоми и са невъзпитани Mr. Greenпредлагам скромно заплащане Mr. Green

  Mr. GreenДеца от мен-торба нерви за вас!Обадете се ако ви стиска Mr. Green

Ей ме - дай хлапетата и пари за храна (спането вече съм го платила) и една седмица не ме търси. Гледам, че и памперси ще трябват. Ама аз ще ти харижа половинката  Twisted Evil
Дебелината и стриите си ги задръж - разполагам със собствено наднормено тегло + целулит (може и стрии да имам), ама баш ме брига, другите да не би да нямат.
Договорихме ли се?

# 22
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Аз няма да почивам Cry, предложиха ми нова работа трябва да напусна старата и да започна веднага.А дори сме резервиали апартамент,мисля да попитам дали ще ме пуснат но много се съмнявам.Както и да е,поне мъжът ми заминава с детето и едни наши приятели.

# 23
  • Мнения: 2 099
Ех Порцеланова надушвам,че сме от една порода Mr. Greenмайтапя се за децата ,пожелавам ти скоро твои,ако щеш и близнаци даже  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт