Юлски бебчета`2008 - тема 86

  • 15 336
  • 241
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 223
Ей, Веси, ти се появи. Вчера се чудех къде се губиш. Дано скоро ви минат неволите!

# 211
  • Мнения: 479
Веси, понеже имахме аналогичен проблем, ще споделя опита ни, въпреки, че не е голям  bowuu

Та аз преди кърмене изцеждам по малко от двете гърди, така че да поомекнат зърната и не са така напрегнати, иначе Катето хич и не иска да ги захапе. Пробваше от тук, от там и се оказваше с рев, докато разберем какъв е проблемът  newsm78

Това цедене е адски уморително, по-добре опитай всичко преди да е свикнал юнака, че после няма измъкване  Simple Smile

# 212
  • София
  • Мнения: 979
Само да се разпиша в последната ни тема в Очакващи. Някакси ще ми липсват - това са си девет месеца в очакване и един месец изпълнен с появата на нашите малки слънчица !!!
 Heart Eyes Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 163
Здравейте, момичета!
Днес (1.08.2008 г.) се роди Кирил (3500 гр.) на мама Dylgonoska!
Да са живи и здрави и да се слушат взаимно!  Hug  Simple Smile

# 214
  • София
  • Мнения: 545
Vessi_to, и аз съм така, спя по няколко часа само, но без кафе не мога, пия по едно сутрин, ако съм много зле пия едно, по- слабо следобяд. Аз за кърменето, имам позната, която 9 месеца се изцеждаше и си хранеше детето само и единствено с шише. Така, че не се притеснявай, дано и ти да успееш, въпреки че аз сигурно не бих се наела с такова нещо, много трудно ми се струва.  Embarassed Успех!

Честито на мама Dylgonoska !

# 215
  • Мнения: 223
Честито на Дългоноска Simple Smile Да й е жив и здрав бебока! Дано всичко е минало както го искаше!

# 216
  • София
  • Мнения: 334
Честита рожба на dolly, rapunzel и Dylgonoska! Пожелавам им много здрави, вечели и жизнени дечица! Simple Smile
ТоНи, добре дошла отново при нас! Радвам се, че добре е минало всичко! Simple Smile
Астарта, браво на Илия! Голям е бързак, да се обръща вече! Все така да те изненадва приятно!

И на мен ще ми е мъчно за тази тема. Надявах се даже 100 броя да направим, но не би. Още не съм писала в новата, да уважа старата за последно Simple Smile

Вие нали сте чували, че бебетата се успокояват от шум от течаща вода или по-добре от сешоар? А Дари се успокоява от... вентилатор на сървър!  hahaha Мъжът ми е взел на частно един сървър да прави, ама то мощно животно, включа ли го, така фучи, че чак в спалнята се чува Laughing В резултат, когато е включен и взема Дари в хола, за нула време се унася... Party Завиждайте ми, преди малко я приспах така и отивам и аз да й правя компания в сънищата Mr. Green

# 217
  • Мнения: 2 171
Честито на Доли, Рапунзел и Дългоноска  bouquet! Да са им живи и здрави бебчетата!

Рапунзел, Доли, Тони, добре дошли отново Hug! Чакаме снимки на бебчетата ви Grinning.

# 218
  • Мнения: 4 371
Да е жив и здрав Кирил на Мама Дългоноска  newsm30
Ние с нея бяхме с еднакъв термин
Simple Smile

# 219
  • Мнения: 1 584
Вие нали сте чували, че бебетата се успокояват от шум от течаща вода или по-добре от сешоар? А Дари се успокоява от... вентилатор на сървър! 

Моята заспива на прахосмукачка Joy
Каката като беше на 10 дена заспа на една толкова проглушителна аларма в един магазин - аз едва издържах, а тя само затвори очите и заспа Shocked

# 220
  • Мнения: 4 371
И Пепи спеше на прахосмукачка hahaha

# 221
  • Мнения: 690
Оле, наистина раздвоение на личността ще взема да получа  Shocked  Joy

Ния пък се унася от пералнята. Включвам я към 23.00 заради нощната, а тя взе че й действа на съня  Party

Честито на празнуващите   bouquet

# 222
  • Мнения: 1 427
Ох,да ви се оплача-такава гадна настинка ме е пипнала,само кашлям и подсмърчам.Добре,че майка е в отпуска и съм изолирала Лора в нейната стая.Вземам я само да я накърмя,като си слагам маска и съм много нещастна,че не мога да си я гушкам Cry Вижте каква ми е малка кокона отсега http://www.snimka.bg/album.php?album_id=267817&pid=6727644&lp=-2745

# 223
  • Мнения: 2 171
Ели-пате, не се притеснявай Hug. Аз бях така преди 2 седмици. Много ме беше страх за бебо Sad. Опитах и аз с маска, но ми беше много горещо и се потях под нея и я хвърлих. Тогава Белинда ме успокои, че с кърмата предавам на бебето антитела и по този начин го предпазвам да не се разболее. Е, оказа се права, да чукна на дърво. Бях наистина много зле, с ужасна кашлица, но бебо не се разболя за мое огромно облекчение и щастие Grinning.

# 224
  • Мнения: 1 427
Всички ме успокояват с това,че кърмя,но мен много ме е страх.Като я гледам такава мъничка и безпомощна,как ще се справи с хрема и кашлица Sad

Общи условия

Активация на акаунт