Юлски бебчета`2008 - тема 86

  • 15 335
  • 241
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 979
Всички ме успокояват с това,че кърмя,но мен много ме е страх.Като я гледам такава мъничка и безпомощна,как ще се справи с хрема и кашлица Sad
Ти и предаваш имунитет чрез кърмата и то точно срещу болестта ти - е и към околната среда също  Joy

# 226
  • София
  • Мнения: 979
ЧЕСТИТО И НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА !!    bouquet   bouquet   bouquet

# 227
  • Мнения: 223
Полудях с тия 2 теми. Не знам къде на кого и какво съм писала вече  Crazy  Ама като гледам не съм само аз.

Искам отпуска.  Joy 

Ееегати. Тва не става и да се пошегувам с тая работа. Като си осмислих шегата - да съм без Александър и ми стана мъчно чак. Не искам отпуска. Е така ще си кретам  ooooh!

# 228
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда е изписана Grinning Благодаря на всички за милите думи, прегръщам ви Hug Ще чета и пиша утре, че днес ми идват в повече изписване, посещение от педиатъра, рожденника се вълнува, детско парти имаме довечера и направооооо Crazy Ама е супер кеффффф Sunglasses

# 229
  • Мнения: 690
Хора, от НОИ ми вдигнаха телефона  Shocked

Белинда, добре дошла  Hug

# 230
  • Мнения: 2 171
Белинда, добре дошла и още веднъж честит ти рожденник Hug!

Хора, от НОИ ми вдигнаха телефона  Shocked

И на мен ми вдигнаха, но ми се вдигна и кръвното #Cussing out. Счетоводителката ни чак днес ми е занесла първия 45-дневен болничен + втория от болницата. Бясна съм просто Close. Не съм получавала пари от месец май, карам на парите на мъжа ми, които не са безкрайни, още повече, че точно сега си сменя работата. Думи нямам за нашата фирма ooooh!. Първо ми изгубиха болничния, вадих дубликат, сега ги бавят безумно дълго. Май няма да се върна при тях след като ми свърши майчинството Crossing Arms.


# 231
  • София
  • Мнения: 545
Честит рожден ден на Никола! Добре дошла на Белинда! Весело изкарване на празника!   bouquet

Криси спи на Z- rock  Laughing

# 232
  • Мнения: 690
Белинда, добре дошла и още веднъж честит ти рожденник Hug!

Хора, от НОИ ми вдигнаха телефона  Shocked

И на мен ми вдигнаха, но ми се вдигна и кръвното #Cussing out. Счетоводителката ни чак днес ми е занесла първия 45-дневен болничен + втория от болницата. Бясна съм просто Close. Не съм получавала пари от месец май, карам на парите на мъжа ми, които не са безкрайни, още повече, че точно сега си сменя работата. Думи нямам за нашата фирма ooooh!. Първо ми изгубиха болничния, вадих дубликат, сега ги бавят безумно дълго. Май няма да се върна при тях след като ми свърши майчинството Crossing Arms.




Ужас  #2gunfire Много са некоректни!! Да оставят една майка без средства толкова време...Ужасна постъпка.

Елен, ти май си имаш рокерка,а?   Mr. Green

# 233
  • Мнения: 219
Ха, в тази тема са новините! Белинда, добре дошла! Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 979
БЕЛИНДА  Hug ДОБРЕ ДОШЛА !!
ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК !!


и мойта Криси е така, а на Меноар се унася веднага  Laughing  Laughing

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 19:03 от ine

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Ще взема и аз да пробвам да приспивам с музика Sunglasses

Разпунзел, добре дошла Hug Жалко че така си се измъчила. Като имаш време разкажи по-подробно.

Белинда, утре съм на консултация в кабинета по кърмене Laughing После ще докладвам Peace

Ох, ама съм смотана - Честити бебчета на новите мамита!

Мацки, айде всички да ходим в новата тема вече и да не пишем тук!

Пускам пак линка:

Новата тема

# 236
  • Мнения: 349
Здравейте,  аз отдавна не съм се включвала в темата,но мисля че вече е време.Родих на 03,07,2008 най-сладкото момченце  Денис, тежи 3,550, и е висок 50 см. Термина ми беше на 05,07,2008. Сега вече сме на 1м.и 12днитежиме 4,500 и сме високи 55 см. Пожелавам на всички мами щастливо отглеждане на своите бебчовци! И да не забравиме имениците днес. Честит имен ден! Wink

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Cveti, честито ти момчеце, адашче ни се пада, и моят син се казва Денис.

Ние сме вече в родени 2008.

# 238
  • Мнения: 631
Здравейте момичета как сте всички, как са малките съкровища?
Да ви попитам вие правите ли на вашите бебета масаж и гимнастика и кое бебе какво прави хвалете се .
Ние се родихме на 01,07 3,200 52 см на 05,08 бяхме 4200 и 56см само на кърма
общо взето е кротичка на фона на околния шум който създават батковците и
момичета с по големи дечица как се справяте ходят ли две три годишните ви деца на детска градина или ясла, моето не и направо го чувствам че откача покрай мен , а като взема да излизам с трите няма да ви кажа какво е докъто се нагласим ... абе ясно ви е защо пиша в четири през ноща ...

# 239
  • Мнения: 121
Здравейте мами,

Нека и аз да се похваля. На 28 юли се роди съкровището ни Калоян (3350 гр. 50 см.) Бях с термин 15 август, но Малчо взе че избърза, та така попаднахме при вас Simple Smile

Първа бременност ми е и сме много щастливи с таткото.

Честито на всички щастливки!

Общи условия

Активация на акаунт