Домашни дрехи

  • 24 314
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 529
 Всички у дома след като се приберем се преобличаме в удобни и чисти дрехи. Не ходя с дрехи от преди 20 години макар ,че биха ми станали. Аз лично съм с анцуг нов или шорти и тениски потници блузи ,горнища. Не обичам да съм с лекьосани ,избелели и развлечени дрехи. За празнични поводи задължително се обличаме по официално.

# 16
  • Мнения: 7 186
Аз нося спортни дрехи- клинчета, къси панталони, потничета, полички, суичъри, които са купени специално за целта. Принципно стават и за навън. Не бих облякла дреха, с което ще ме е срам да сляза до магазина, примерно.
Захабените дрехи не ги нося вкъщи, а ги изхвърлям.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 616
носа анцузи, клинчета и резни дрешки които са ми по-удобни. Не ми се вижда нормално да остана със същите дрехи дето са събрали прахоляка по улицата и съм сядалатук там - съответно да се пльосна на дивана където се катерят и играят децата.
 Но пък родителите ми имаха съсед, който нямаше други дрехи освен ризи и костюми  - наложи се да се копае някакъв канал преди години около блока и съответно да се почисти околоблоковото пространство. Събраха се мъжете от блока и въпросния господин дойде със копринена риза и черен панталон - баща ми го гледаше като цапнат с мокър парцал  Shocked Ама как каза ще копаеш с това  #Crazy - Ами, каза, аз друг тип дрехи нямам !! И така си и копа
та хора сякакви - кой както му е кеф  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 965
Няма начин да нямам домашни дрехи. На работа ходя с високи токчета, костюми и т.н. Вкъщи обичам да се чувствам удобно и лежерно - спортни панталони, тениски (ама не захабени и износени), често си обличам едно сари и подобни...
Не мога да си представя да се търкалям по диваните и леглата със същите дрехи, с които съм седяла по заведения, коли или в метрото (където седи кой ли не), а и при цялата градска мръсотия.
Същото важи за мъжа ми и за децата...
Но определено говоря за дрехи, с които не бих се притеснила да ида до магазина или да посрещна гости...

# 19
  • София
  • Мнения: 140
Разбира се, че има домашни дрехи с които спокойно и до магазина мога да отида.Интересна е твоята приятелка, според нея трябва да пържа кюфтета с бална рокля или да метам мекици със сандали на Маноло Бланик, а сега се замислям дали пък печенето на чушки няма да е по-приятно с Шанел и малка черна Прада newsm78
Тук бях срещала подпис на една мама -Най-мразим обикновена кифла да ми се прави на кроасан Mr. Green

# 20
  • Мнения: 203
Аз също имам домашни дрехи..но с тях мога да отида до магазина...всмисъл не са някакви в който никой нетрябва да ме вижда.
Спокойно си посрещам гости и не се срамувам...добре изглеждам в тях..не са някой проядени от молци и с петна от години, а и те не са от някоя забравена мода Shocked

# 21
  • Мнения: 125
-Най-мразим обикновена кифла да ми се прави на кроасан Mr. Green
Култ!!! Laughing Laughing Laughing Тая мама е гениална!
Извинете за спама, ама не се сдържах просто Laughing

# 22
  • Мнения: 2 388
Имам - няколко спортни комплекта ( летни и зимни ), полички, потничета, все неща, които са в графа - домашни и до магазина. Купувала съм си ги специално за тази цел.
Май за гости ги ползвам повече, защото обичам да си ходя по бельо из къщи.

# 23
  • Мнения: 2 022
Напълно възможно е да няма домашни дрехи ако начина й на живот е такъв, че почти не се задържа у дома или пък живее на квартира с приятелки. Имала съм такъв период от живота си докато бях студентка по квартири и и общежития, бяхме огромна компания във всеки един момент идваше някой на гости и излизахме (мога да кажа че не стояхме в квартирата дълго време и на спокойствие дори и в сесия или заверка). (ех, купон) Но пък мога да кажа, че не съм се чувствала у дома си.
Обичам в къщи да съм с удобни дрехи - това имам предвид домашни.

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Имам си домашни дрехи. Не мога да си представя да извършвам домашните си задължение с дрехите си за навън. Навик си ми е като се прибера да се преобличам.

# 25
  • Мнения: 3 034
не бих казала, в смисъла, в който си задала въпроса. имам дрехи за работа (налага се да са костюми) и дрехи за след работа. като върша нещо вкъщи, най-лесно ми е след това да ги хвърля за пране и не ми се налага да ходя вмирисана на готвено.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Имам домашни дрехи - използвам удобни дрехи, най-често спортни. С тях излизам най-много до магазинчето до входа.
Не мога да си представя да съм готвила и така вмирисана да тръгна из града, или след няколко часа обикаляне да се чувствам удобно със същите дрехи у дома.
Малкият също има домашни дрехи - поокъсяли панталонки, поизбелели дрехи. С тях и като се храни и капе - много важно, на вън е чист и спретнат.
Мъжът ми също веднага след влизането в къщи се преоблича.

# 27
  • Мнения: 65
Да, имаме домашни дрехи
като се приберем веднага се преобличаме

# 28
  • Мнения: 804
От прочетеното до тук, оставам с впечатление, че всички имат "домашни дрехи", а от други сходни теми, че и чехлички, терлички и др. подобни се използват, банята не коментирам... И се питам, ако бях млад мъж и след като цял ден на работа съм бил заобиколен от свежи "натокани" колежки, дали щях да съм щастлив да се прибера при жена си шляпаща по чехли и облечена в "домашни дрехи" с които дори до магазина не може да отиде. Всъщност вие за кого се обличате? За да ви видят хората (колеги, съседи, магазинерки...) или за собственото си самочувствие?

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Че какво пречи домашните дрехи да са секси, особено сега- лятото? Wink

Общи условия

Активация на акаунт