Manhattan vs. Maybelline

  • 4 090
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По скоро Манхатън, познавам марката от едно 15 години. Относитело доволна съм!

# 31
  • Мнения: 4 447
Като споменахте Римел- струва ми се, че ще ги спират. В много магазини гледам, че нищо тяхно не зареждат, а чакат да се изчерпят продуктите. Даже на места лиспваха вече стелажите им Rolling Eyes Иначе от тях харесвам само една спирала, пудрата им също не ми допадна. За пудра препоръчвам Максфактор и Лореал.

Ако говориш за Бонжур-а, знам там защо е така, иначе
и аз съм доволна от псиралите, моливите и лаковете.
Предложих Римел, защото е по-достъпна като цени,
а Максфактор и Лореал вече вдигат летвата  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 2 388
Манхатън. Peace
А това с промяната на повърхността на пудрата се получава от неправилна поддръжка на гъбичката. Обикновено, ако кожата е склонна към омазняване.

# 33
  • Мнения: 580
Момичета,благодаря за съветите .Аз си взех крем-пудра на Manhattan .сравнително доволна съм от покривността .....сега остава само да видя ,дали ще запушва пори и колко ще държи   bouquet

# 34
  • Мнения: 222
на мейбълин серията стои по естествено.специално антибактериалнитеп родукти на манхатан за мен са прекалено покривни.може би са подходящи за изключително проблемна кожа

# 35
  • София
  • Мнения: 4 752
Манхатън. Peace
А това с промяната на повърхността на пудрата се получава от неправилна поддръжка на гъбичката. Обикновено, ако кожата е склонна към омазняване.

По принцип си права ама доста пудри съм изхабила и знам как се ползват. А и повечетопъти даже нанасям с голяма четка за пудра, а не с тампончето от кутийката.

# 36
  • Мнения: 2 388
По принцип си права ама доста пудри съм изхабила и знам как се ползват. А и повечетопъти даже нанасям с голяма четка за пудра, а не с тампончето от кутийката.
illy аз просто изказвам мнение. Peace Сигурно знаеш как се ползват пудри, не се и съмнявам.
Ползвала съм антибактериалната пудра на Манхатън и то доста години. Имала съм проблем само поради тази причина.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 752
По принцип си права ама доста пудри съм изхабила и знам как се ползват. А и повечетопъти даже нанасям с голяма четка за пудра, а не с тампончето от кутийката.
illy аз просто изказвам мнение. Peace Сигурно знаеш как се ползват пудри, не се и съмнявам.
Ползвала съм антибактериалната пудра на Манхатън и то доста години. Имала съм проблем само поради тази причина.


Hug Явно не съм имала късмет.

# 38
  • Мнения: 2 388
Hug Явно не съм имала късмет.
Hug
Може пък и да са я развалили. Confused Аз вече не ползвам пудри изобщо и нямам наблюдения върху новите партиди.

# 39
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Manhattan  Peace
Не съм забелязала до сега дефект в козметиката им.

# 40
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Искам да попитам дали сте доволни от червилата на манхатан, дали изобщо имат такива и каква им е цената.аз използвам гланц за устни тейсти липс и съм доволна.не съм използвала нищо на мейбълин, затова мнение няма да изказвам.благодаря предварително за отговорите.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 752
На мен ми харесват и на Мейбълин, и на Манхатаън ама аз от червила не разбирам. На Манхатън ползвам двойно, дълготрайно, а на Мейбълин блестящо watershine diamonds и двете ми харесват. Манхатън имат по-голямо разнообразие и видове червила по мое наблюдение.

# 42
  • Мнения: 4 292
Не ползвам редовно антибактериална пудра, а само когато кожата ми няма кой знае колко добър вид.  От двете марки предпочитам тази на  Maybelline. Пудрата на Manhattan стои като брашно на лицето, никак не я харесвам. Все пак ще препоръчам трета - на Максфактор.

# 43
  • София
  • Мнения: 232
Манхатън. Peace
А това с промяната на повърхността на пудрата се получава от неправилна поддръжка на гъбичката. Обикновено, ако кожата е склонна към омазняване.

е добре де, аз съм с много мазна кожа и нямам този проблем с пудрата  Simple Smile

Момичета,благодаря за съветите .Аз си взех крем-пудра на Manhattan .сравнително доволна съм от покривността .....сега остава само да видя ,дали ще запушва пори и колко ще държи   bouquet


май няма пудра която да не запушва порите. чувала съм че има, ама аз не го вЕрвам

# 44
  • Мнения: 3 294
Още един глас за Манхатън  Peace

Общи условия

Активация на акаунт