..::..Медиите отразяват ССК 2008!..::..

  • 8 919
  • 195
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
   Следващата година предлагам при изявите в медиите да се наблегне не само на ползите от кърменето,но и на късното захранване.И всички педиатри най-сетне да се ограмотят и да излязат с единно становище по въпроса.Иначе Бу е права,някои журналисти си пишат ей така,колкото да отбият номера.Пълни недомислици в цитираните от нея статии!
Мараидара, зависи каква ще е темата на ССК Simple Smile
Миналата година беше за ранно поставяне на гърда и съответно беше наблегнато на това.
Тази година е за подкрепа на майката (в родилен дом, от педиатър, семейство, работодател, други майки) и разбира се, това е водещото.

# 61
  • Мнения: 3 022
Има ли и други клипчета освен официалния? Струва ми се, че четох, че и други са представяли клипове за кърменето. Тях дали ги има някъде?

# 62
  • Мнения: 128
Току що в обедните новини на БНТ дадоха кратък приятен репортаж. "Ще кърмя докато имам ккърма" каза едно мамче. Акцентът беше, че жените,  които доброволно спират да кърмят го правят заради фигурата си.

# 63
  • Мнения: 1 735
Благодаря. Сигурно можеше и по-добре, но бях малко ядосана на журналистическото братство,което зад гърба ми нахлу при нищо неподозиращите родилки. Отчитам като много голям успех това, че бяхме допуснати до бебетата и майките. Това е революция за Русе. Директорът на МБАЛ-Русе проявява интерес към акредитацията и ми благодари за инициативата. Каза,че така вече може би има шанс нещата да се променят.
Кис 13-русенската кабелна ще върти клипа ни. Канал Север към БНТ не, защото БТВ им били конкуренти...

Не се ядосвай на журналистите - ако не бяха те, нямаше да има репортаж, нито по БТВ, нито по Север. А и родилките не бяха нищо неподозиращи.  Flutter

Север ще ни дадат репортажа без проблеми, но Кис искат 24 лв.   Twisted Evil

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 12:49 от infinity

# 64
# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
Има ли и други клипчета освен официалния? Струва ми се, че четох, че и други са представяли клипове за кърменето. Тях дали ги има някъде?
Има клип, който е общ за ССК и промотира самата Седмица за кърмене и участниците. Другият е нашият. Би трябвало да се излъчват и двата по БТВ.


Току що в обедните новини на БНТ дадоха кратък приятен репортаж. "Ще кърмя докато имам ккърма" каза едно мамче. Акцентът беше, че жените,  които доброволно спират да кърмят го правят заради фигурата си.
Супер Simple Smile Ако някой намери линкът, да даде Simple Smile

# 66
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
чакаме телевизия ММ да даде отговор за 4-минутната версия  Simple Smile

Точно мислех да питам, дали имате идея да се излъчва по музикалните канали. Аз евентуално мога да питам за MAD - шефката ми е позната. Мисля, че няма да има проблеми. Какво ще кажете?

# 67
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
Да! Grinning

# 68
  • Мнения: 1 896
Много ми хареса материалът в Труд. По тв днес не мога да хвана нищо.

# 69
  • Мнения: 510
В понеделник ще ни отговорят от ММ, щом има "връзка" в МAD, задължително пробвай   bouquet в немузикалните телевизии беше много трудно,минава се през програмни съвети,защото това излъчване не им носи приходи от рекламно време, а и защото се показват гърди и си имат някаква автоцензура. Например едни от най-отзивчивите,които гледаха клипа и го взеха на прима виста Heart Eyes -  ВВТ го излъчват след 22 часа...
А  за БНТ,не зная какво да кажа, защото имат линк към ftp, на което има качен клипа, на dvd също, имат и писма с молба за сътрудничество- 4 броя. Уви, седмицата винаги ще съвпада с топ отпускарския период.

# 70
  • Мнения: 1 896
Това за след 22 ч. е интересно  Laughing  Остава и да сложат една червена точка за над 18. Какви абсурди само с женските гърди!

# 71
  • Мнения: 128
http://news.bnt.bg/content/view/video/(news)/249857 ето го ликът към репортажа от обедната емисия на БХТ

# 72
  • Мнения: 3 718
Нищо не мога да изровя в БТВ освен това http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=116173
То е стара информация вече, ама клип не намирам

# 73
  • Мнения: 3 161
Удивена съм от 'компетентния' въпрос на журналистката по БНТ към майката в Майчин дом: "А не се ли притеснявате за фигурата си?" Така се поддържат митовете за кърменето.

По БТВ пък инфото е базирано на пресконферецията на Глобалния алианс за защита на детското здраве, който се проведе на 31 юли и твърди, че здравната ни система е неефективна. Определено МЗ не биха застанали зад тази информация като организатори на пресконференцията на 1. 08. Wink

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
Това за след 22 ч. е интересно  Laughing  Остава и да сложат една червена точка за над 18. Какви абсурди само с женските гърди!

Не ставай смешна! Голи гърди в клип за кърмене, от които никой не суче? Абсурд. Ужас, дори.

Интересно, че днес цял ден гледам социалната кампания за рака на гърдата по БТВ - където голите гърди очевидно не смущават никого.

Общи условия

Активация на акаунт