Използвали ли сте Gyno-Pevaryl 50 по време на бременност?

  • 32 042
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 360
galina_borisova  в 9 месец взимат влагалищен и анален секрет
Мен в 18 седмица ми предписаха полижинакс-2 пъти се лекувах ама без резултат.Сега доки ми беше предписал Гиназол и вчера ми го постави.Между другото получих кървене вчера и отидох по спешност в болниццата и оттам ми казаха,че кървенето ми било от гъбичната инфекция-да бе,да-полип на шийката на матката се оказа.Даже ме навикаха защо не съм лекувала течението и аз казах на лекарката,че именно тя ми изписа полижинакса,която тя нарече "слабо лекарство".Като и да е и на мен в болницата ми изписаха гино певарил,но трябва да изчакам поне 10 дена докато действа гиназол-а
Дано не родя в този интервал

# 46
  • Мнения: 943
Аз се боря с гъбичките от 3 месец , а сега съм в 5 месец , какво ли не съм ползвала и полиженакс - 2 пъти и флажил , и още куп други глупости , ефект никакъв.утре пак съм на лекар и ще нахалствам отнова за  микробиология , то така на сляпо повечето лекари , какво си мислят че лекуват.имам парене , бяло течение и бодежи във влагалището , а резултата е - нямала съм гъбички , ама лекаря казва , че се виждали като ме качи на магарето , защото гъбичките се виждат - набъбва влагалището.и се чудя как така не се показват на резултата , а всъщност ги има , значи толкова изледват , откриха ми между другото златисто - жълт стафолокок , дано поне него да ми е излекувал.незнам колко са нормални по време на бременност , но са ужастни , късмет на всички които ги лекуват.

Общи условия

Активация на акаунт