Сега на слънчицето се любуваме, през Ноември бебешки дупета ще целуваме

  • 10 366
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 329
Den4o благодаря за съвета, ама аз тъкмо реших да ви казвам лек ден за сега, че тръгвам по жегите newsm09 ама няма начин Tired работа.

# 271
  • Мнения: 33
Хайде мамиии - и да не ходите по жегата - ужас заспивам пред компа  hahaha
hahaha Сеедно аз съм го казала Joy smile3507

# 272
  • Мнения: 24
абе мами - помощ - искам да си сменя лентичката с такава от Бейби Гага - ама нещо не става - стигам до момента с кода и ме праща към страницата и там не става ясно от где да го изтегля - ще ударите ли едно памо  newsm78

# 273
  • Мнения: 3
Здравейте,мамита!Ето ме и мен на хоризонта....Е дин месец бях в болничен и добре ми се отрази почивката,а сега пак на работа...Държа да ви кажа,че ние сме добре и ритаме усилено,няма спирка...С нетърпение очаквам 4D на 15.08.Честити минали и настоящи празници на всички с най-хубавите пожелания от мен.За сега ви казвам чао!

# 274
  • Мнения: 398
Така.Мистерията с нашата чурка си остава.Доки нищо не видя. newsm78.Дет се вика ноември повече.
Сутринта лекцията за кърменето беше интересна, но малко дълго.Утре някой иска ли да ходим в АГ-то.Да разгледаме родилното?
Ние с татито сме заедно от три години.Миналата година на 19.08 правихме годеж и той си избра датата за сватбата.В интерес на истината аз му предложих.Подписа няма значение, но веднъж в живота е усещането да си булка.А бебчо ни изненада много приятно за осми март. Heart Eyes
Денчо имаш готина лентичка. hahahaСтанала е.

# 275
  • София
  • Мнения: 293
Ели, голяма мистерия около вас, но ноември ще я разбулите.  Hug
Денчо, наистина си с новата лентичка  Joy

# 276
  • Мнения: 280
tsvetkova_elica много ви е срамежливо бебончето. Нека да са живи и здрави, пък....другото не е толкова от значение.

Ох, днес и на мен ми е малко топло...а сега и като напече насреща  Confused Добре, че малко остана до края на работния ден  Sunglasses

# 277
  • Мнения: 24
Смей те се - отне ми 30 мин. да вдена от где да дръпна линка Joy Joy Joy - разплитат ми се ганглиите hahaha

# 278
  • Мнения: 81
Пак  здравейте  Hug
Имам една питанка -някой случайно да има идея колко струва ФМ във Фемина newsm78

# 279
  • Мнения: 297
Ейййййййй малко да ме няма и пак прекалихте с писането,не мога да ви изчета.Честит рожден ден на Мишле -много здраве,да си щастлива,да си  обичана,да родиш леко и да е най-прекрасното бебчеи да  е послушно   bouquet Heart Eyes
Верич,честит рожден ден и на теб-много здраве,щастие,да си обичана,леко раждане и бебоците да са невероятни и да слушкат   bouquet
Таккааа да ви призная и аз имах рожден ден на 2ри август,но станах в 9 и отидох на басейн и после у дома се замотах и така-направих 25 годинкииии  newsm44 newsm08
Виждам ,че има и други булки,но  явно аз ще съм 1вата-на 09.08.08
Сега се занимавам с останалите неща за  довършване и затова няма да влизам много често.Ще кача снимки да ме видите.Айде това е от мен,когато мога ще пиша сладуранкииии newsm51

# 280
  • Мнения: 10
shoppy-мими Зависи на какво D те гледат. На 3D-50лв. 4D-80лв.

# 281
  • Мнения: 81
shoppy-мими Зависи на какво D те гледат. На 3D-50лв. 4D-80лв.
Мерси това е достатъчно ,просто ми трябваше ориентир Hug

# 282
  • Мнения: 24
didipidi Честито на патерици - да си жива и здрава за рождение ден и много щастлив семеен живот Hug

# 283
  • Мнения: 34
Здравейте момичета!

Шамс, с пожелания за много щастие! Това, че няма голям купон не пречи подписа да е едно приятно преживяване!  Wink

Диди, честит рожден ден на патерици! С пожелания за много приятни емоции на сватбата и едно сладко бебче ноември!

Верич, честит рожден ден! С пожелания за най-прекрасните бебета ноември!

Ето и по един букет за празника:



Ели, аз докато се събудя да стисна палци и ти се отчете. Thinking

Радослава, стискам палци за прегледа.  Peace

По темата за брака.  Crazy Ние сме 12 години заедно.  newsm78 Бяхме 5 години гаджета, а от почти 7 сме женени.  hahaha Оженихме се за да променим нещо.  Mr. Green Интересно, но след подписа се оказа че и двамата сме много различни,  #Cussing out #Cussing out  а уж се познавахме след 5 годишна връзка.  ooooh! Сватбата за нас беше едно приятно преживяване.  Heart Eyes Аз и сега като видя бели рокли и го карам да се женим понеже съм бременна,(нали бременните се женят)  Joy но той каза че втори път една и съща грешка няма да направи.  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 18:14 от Yuliya2008

# 284
  • Мнения: 827
Нова тема

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 21:57 от ladybebi

Общи условия

Активация на акаунт