Сега на слънчицето се любуваме, през Ноември бебешки дупета ще целуваме

  • 10 342
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33
pepena, затова обичам да споделям с вас. Mr. Green Давате добри съвети на такива неопитни като мен. Hug

# 31
  • Мнения: 24
Добър ден и от мен  Hug
Шопи - и аз се надявам всичко да е ок Praynig
Бях на доктор днес, че имам някйкво течение - момичета много е важно ако имате течение да идете давидите какво е - нелекувано възпаление на влагалището може да проникне в матката да възпали околоплодния мехур и да предизвика преждеврменно спукване - - направо как се опулих като ме светна док ooooh! -  не знаех, че е така!
А иначе 30 дни преди раждането трябвало да се направи стерилна урина - и ако има бактерии в урината, задължително се лекуват с антибиотик. Това се отбелязва ва картона на бременната и при раждането се уведомява педиатъра, за да могат да вземат мерки за бебето - иначе има опасност бебето да развие инфекция след раждането newsm78 - баси какви неща има - вие чували ли сте ги тия работи?

А колкото до количките ние ще купим ето тази - две много близки семейства са с такива - много са удобни и за новородени и за по-големи бебоци - и двете семейства са със зимни бебета
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … a0988f0cdc7fef2bd

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 14:47 от Den4o

# 32
  • София
  • Мнения: 2 006
Денчо, не се шашкай! Най-вероятно и ти си гъбясала като мен (и като всяка втора бременна). Иначе това за нелекуваните инфекции е вярно. На мен досега два пъти са ми взимали стерилна урина, а като имах течение - само секрет. Аз вчера питах доки кога пак ще ми точат кръвчица и ще давам урина, ама имало още време. То пък аз какво се натискам да ме бодат Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 72
Денчо, мен затова ме е яд на ЖК на Шейново, защото последния път ги подсетих да ми направят микробиология и да ми дадат бележки за кръв и урина, а те бяха учудени, че отдавна не са ми правили изследвания. Въпреки това ме оставиха за 15.08. И аз си имам течение, но това не значи задължително, че има проблем. Просто е добре да се следи. Чакам с нетърпение да ми дойде времето за тази консултация, за да се успокоя.

И още нещо за количките - добре е да ги разглеждате в магазин. Задължително опитайте дали лесно се повдигат за качване на бордюр например. Същото направете и след като обърнете дръжката в другата посока, ако има такава опция. Ако количката се качва лесно по бордюрите, не е толкова фатално и да е малко по-тежка. Като купувах моята, в магазина кошът беше в посока към майката и количката се повдигаше с едно пръстче. Да, обаче като я купихме и вкъщи пробвах всичките й положения, се оказа, че в обратната посока, когато бебето гледа напред, количката се повдига доста по-трудно. А всъщност в това положение я ползвах по-дълго.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз вчера питах доки кога пак ще ми точат кръвчица и ще давам урина, ама имало още време. То пък аз какво се натискам да ме бодат Joy
Ивенце, тя наркоманията до там ще те доведе, ти какво друго очакваш  Joy
Аз вече до такава степен съм претръпнала с това боцкане, че само сядам и протягам ръка - да дупчат, мат'риал има колкото щеш  Mr. Green

За триколките - одеве се чух с една приятелка и тя ми каза как видяла днес едно бебе д се обръща и да пад на земята именно от такава количка  Naughty  На мен лично не ми допадат като модел Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 24

 

За триколките - одеве се чух с една приятелка и тя ми каза как видяла днес едно бебе д се обръща и да пад на земята именно от такава количка  Naughty  На мен лично не ми допадат като модел Crossing Arms

Леле - дано да му няма нищо - и аз съм против триколките - не ми вдъхват доверие  Naughty

# 36
  • Мнения: 827
Аз пък съм за триколка- много са удобни за нашите пътища . А относно това с обръщането мисля че не е до триколка а до внимание! Аз пък имам една приятелка беше с триколка и не е имала такъв проблем.
Темичка и аз съм харесала втория вариант на Бертонито или пак една триколка на Кангаро. Има друго че освен всичко триколките са по леки (някои модели)- другите хубави колички които са на 4 гуми (голями гуми) са над 12 кг.А според мен за една количка е много важно да са и голями гумите заради дупки и тротоари.

# 37
  • Мнения: 398
Олеле.Ден без нет и вие сте изписали света.
Мише гофретките станаха суперски.Голямо ядене падна.Нещо май не си измерих продуктите както трябва та се наложи да слагам още мляко, но всичко е добре, когато завършва добре.
За количките аз съм си харесала тази http://www.kasidabg.com/x-lander-xa-green-2008.html
Шопи стискам палци всичко да е наред

# 38
  • Мнения: 8 530
Мами, колко пъти са ви прамили микробиология на влагалищен секрет. На мен само един път до сега и първата бременост също само един път.Но не съм сигурна това достатъчно ли е?

# 39
  • Мнения: 24
Вита до сега нито веднъж - днес ми взеха за сефте - обясниха чи, че се прави само при оплакване.
Иначе е задължително да се направи и 30 дни преди раждането

# 40
  • Мнения: 33
Хей, коремчета, аз след малко си тръгвам към вкъщи. Е ще направя една разходчица де Mr. Green с лелята и корема. Лека и приятна вачер на всички Hug пък ако мога ще се включа и от вкъщи newsm32  love001

# 41
  • София
  • Мнения: 167
И на мен само в началото един път ми взеха секрет и микробиология, а след като кървих ми дадоха да си слагам някакви глобули 10-тина дена. Лекарката си ми каза още в началото че е нормално да имам малко по-силно от обикновеното течение...
А за количките, момичета не се настройвайте срещу някой модел или вариант, само защото на някоя приятелка не й е удобна. Може да е перфектната количка за вас Mr. Green

# 42
  • Мнения: 280
Ехе, голяма веселба е тук.....Къде съм бляла досега  Thinking   Здравейте на всички  Hug
 Аз съм определена за 17.11. Писах в една друга темичка за ноемврийските бебчета, но tsvetkova_elica ме светна, че сте се изместили  Rolling Eyes

# 43
# 44
  • Мнения: 81
marojinka-добре дошла в отбора Hug
Уффф днес се спуках да звъня потелефони...мерси на всички Hug
В крайна сметка от всичко координати които намерих в Фемина ми записаха час за вторник навсякъде е лудница ,че и периода отпускарски... ooooh!
Остава само да се  Praynig Praynig Praynig
Руми -голямо мерси ...няма да се наложи

Общи условия

Активация на акаунт