За годините м/у ражданията...

  • 1 578
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 574
При мен също разликата беше 9 години-второто го родих много бързо.

# 16
  • Мнения: 1 674
разликата при децата ми е 12,5 години.Родих втория път по-бързо/за 1 час/,по-лесно и по- безболезнено/нормално раждане./Леко раждане!

# 17
  • Мнения: 140
Не искам да те плаша, но когато аз раждах имаше една жена, на която последното раждане е било преди 18 г. и сега пак. Горката цял ден вика от болки докато роди, а лекарите обясниха, че като са минали толкова години е все едно не си раждал Rolling Eyes Но ти все пак питаш за по-малко години, а и сигурно си зависи и от други фактори Peace

# 18
  • Мнения: 228
Разликата между моите деца също е 8 години. Първият път родих за 4 часа; вторият път за 5... Болката е същата, но аз се чувствах подготвена за нея и я очаквах. Мина леко. Възстановителният период след раждането беше много по - кратък, а пък и си спестих епизиотомията, която ми взе здравето при раждането на баткото. Според мен, от значение е не толкова времето между ражданията, а възрастта на майката.
Желая ти леко раждане и здрав юнак!

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Не бой се, аз съм с разлика 9 и половина години между двете деца - второто с килограм по-голямо от първото - и раждането беше по-бързо и по-лесно.

# 20
  • Мнения: 79
За страх не ме е страх!Според мен голяма роля има психическата нагласа-знам го от личен опит NaughtyПросто искам да знам как са нещата при другите,за което ви благодаря,че споделяте  bouquetА и нали знаете,колкото повече време наближава време за раждане,толкова повече въпроси си задава човек... Rolling EyesПожелавам на всички,които им предстои това изпитание-УСПЕХ

# 21
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравей  Hug Ти всъщност защо изчезна от нашата отчетна тема, в началото пишеше...
Аз също чакам трети син през септември, живот и здраве.  Praynig
При мен и първото, и второто раждане минаха бързо и безпроблемно. Надявам се и третото да е така  Praynig
Пожелавам, естествено, същото и на теб.  Praynig Hug
П.П. за разликите в годините - справка - подписа ми  Wink

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 10:48 от irinaradeva

Общи условия

Активация на акаунт