Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 12

  • 89 106
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 543
Здравейте!
Нахлувам в темата ви с питане за моята малка кръщелница. Тя е на годинка и от известно време има проблеми с някакви бактерии в урината. След терапия с антибиотици, бактериите изчезнаха, но днес са я завели на ехограф в Токуда (забравих името на лекарката Embarassed) и се е оказало, че единият й бъбрек е страшно увеличен. Sad Тя се роди доносена, но по-мъничка и явно това е била причината. За съжаление проблемът не е бил забелязан по време на бременността, а сега вече имат съмнения дали бъбрекът изобщо функционира. Cry Все пак, лекарката е изразила надежда, че има някаква функция, но при всички случаи ще се наложи операция. Tired Другата седмица постъпват в болница за още изследвания... Питането ми е - къде е добре да се направи операцията, като се стигне до там? Моля да споделите опита и наблюденията си! Благодаря предварително и се извинявам за оскъдната информация, но с майката говорихме само по телефона.
Поздрави!

# 286
  • Мнения: 1 908
Ieppe , доколкото знам детска урология в България има само в Пирогов. Мойто детенце също беше оперирано там и от набюденията ми там мисля че може да се доверите най-много на д-р Момчилов,лично аз съм много доволна от него и мисля че той прави наистина сполучливи операции.Много добър доктор е и д-р Чаначев, но той прави операции предимнно свързани с пикочния мехур.Надявам се да  съм ти била полезна и успех на твоита кръщелница. Hug

# 287
  • Мнения: 3
zdraveite na vsi4ki predi vreme byh pisal 4e sina mi na 6 meseca ima dvustranen vur. Na 19 noemvri mu napraviha operaciy v tokuda i sme mnogo dovolni deteto se podobryva mnogo burzo. Operaciyta y napravi d-r Hala4ev.

# 288
abigale, благодаря Simple Smile
Ще го заведа при същия доктор.
А друг проблем откриха ли освен бактериите?
След колко време всичко отшумя?

# 289
  • Мнения: 163
Стоян, радвам се за вас, това са хубави новини. Желая ви много здраве и дано всичко лошо е зад гърба ви. Не знаех, че в Токуда е открита клиника по детска урология и хирургия. За др.Халачев също не съм чула, трябва да се поинтересувам.

# 290
  • Мнения: 2 543
Ieppe , доколкото знам детска урология в България има само в Пирогов. Мойто детенце също беше оперирано там и от набюденията ми там мисля че може да се доверите най-много на д-р Момчилов,лично аз съм много доволна от него и мисля че той прави наистина сполучливи операции.Много добър доктор е и д-р Чаначев, но той прави операции предимнно свързани с пикочния мехур.Надявам се да  съм ти била полезна и успех на твоита кръщелница. Hug

Благодаря!

# 291
  • Мнения: 3
 Ne iskam mnogo da gi hvaly no si razbirat ot rabotata i razpolagat s nova aparatura nyma da sujalyvate.

# 292
  • Благоевград
  • Мнения: 333
Стоян, радвам се за вас, това са хубави новини. Желая ви много здраве и дано всичко лошо е зад гърба ви. Не знаех, че в Токуда е открита клиника по детска урология и хирургия. За др.Халачев също не съм чула, трябва да се поинтересувам.
Аз също не съм чувала в Токуда да има детски уролози, път даже и хирурзи!? Знам, че там доц. Лилова е поела децата с уропроблеми, но тя е завеждащ на педиатричното отделение и не оперира.
 Да не объркаме хората, а?

# 293

Общи условия

Активация на акаунт