Колко често правите супа?

  • 8 626
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 642
Правя доста често, особено в студеното време, тогава почти всеки ден има супа.

Правя всякакви супи, но най-често супа-оборка на хладилника, картофена крем супа (дъщеря ми само на това може да живее и не й омръзва), супа топчета, зеленчукова, пилешка. Застройка правя с яйце и кисело мляко, а много често и само кисело мляко във вече сервираната в паницата супа.

Виж таратор правя сравнително рядко, що - не знам.

# 31
  • Мнения: 107
Готвя супа веднъж седмично. Харесвам супите със застройка - яйце + 1/2 коф. кис. мляко, прибавяна към супата на принципа на изравняване на температурата на двете. Без застройка правя само телешко варено и гъбена супа.

# 32
  • Мнения: 311
Почти веднъж седмично пилешка супа, супа-точета готвя зимата по-често. Готвя със застройка. Никога не съм пробвала да готвя гъбена. Ентусиазирах се. Ще споделя  Peace

# 33
  • Мнения: 2 172
Никога  Peace Просто и да направя никой не я яде.Аз си сипвам два пъти и това е.Ама аз един човек няма да готвя  Crossing Arms На бебка праих 2-3 пъти облиза си пръстите.Тъй,че ако това се брои-2 пъти седмично поедна купичка за бебка-пилешка и топчета със застройка от жълтък,кисело мляко и мъничко брашно.става страхотна  Peace

# 34
  • Мнения: 1 021
Може би 2, понякога 2 пъти седмично. Застройки не правя.

# 35
  • Мнения: 9 973
1 седмично,че и по-рядко

# 36
  • Мнения: 774
...правя една гъбенакрем-супа,която децата обожават...

Много ще съм ти благодарна за рецепта!  bouquet

Вчера за първи път правих такава супа по рецепта от Бон Апети, но нещо не ми хареса кой знае колко. Специално си купих пасатор, за да я направя, защото мъжът ми много я обича. Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 478
Обожавам супа и ако зависи от мен бях яла само това. Даже сега като прочетох и много ми се прияде. Най - често приготвям картофена крем супа, пилешка, агнешка и супа топчета. Фен съм и на всякакви крем и зеленчукови супи. Не съм засичала колко често ги готвя, но определено е често Crazy Правя застройки без брашно, само от яйце и заквасена сметана или в краен случай кисело мляко.

# 38
  • Мнения: 4 111
Не готвя супи, не обичаме никакви супи, освен таратор, но и за него не умираме. 
Пилешка съм готвила 2-3 пъти, вкусна беше, но един път в годината стига.  Joy

# 39
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Рядко правя супи. Застройката е с яйце и сока на половин лимон.

# 40
  • Мнения: 376
Зимата често и всякакви , лятото по рядко . Винаги с варена  застройка, не обичаме бистри супи.

# 41
  • Мнения: 402
Готвя супа през ден и децата свикнаха и ядат супи с кеф, но никога не правя застройка, нито ми и е вкусна, нито я намирам за полезно допълнение към супата.

# 42
  • Мнения: 13 191
Почти всеки ден и главно за вечеря, защото тогава се връщам от работа.
Правя супи от всичко, даже съм правила една с ябълки, банани и прясно мляко. Облизаха си пръстите мъжете ми Grinning
Застройката обикновено я правя с яйце или яйце и кисело мляко. Брашно не слагам.

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Веднъж седмично задължително правя супа.  Peace

# 44
  • Мнения: 948
Правя супа два пъти седмично.Редувам пилешка, зеленчукова и супа топчета.
Малкият обича супите да са застроени с яйце и кисело мляко.

Общи условия

Активация на акаунт