Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 423
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 338
Didi, мила разбирам те, но гледай изобщо да не обръщаш внимание на подобни коментари.. едни са доволни от една болница, а други от друга.. мисли позитивно и не се притеснявай.. имам позната, което роди май месец в Шейново без уговорки.. просто почна раждането и тя отиде.. каза, че е страшно доволна от екипа, които и се е паднал на смяна.. имам и друга позната, която роди октомври`07 и тя е много доволна от Шейново.. така, че както има недоволни така има и доволни..  Hug
Аз обещавам като се върна в неделя от прегледа да разкажа каквото съм разбрала Peace

# 61
  • Мнения: 207
Чета за раждане в Шейново пишете - избор на екип 800лв.  newsm78 Е не е ли много?  newsm78 В МД е 450лв. нормално с епидурална упойка, секциото е 500 лв.

Миленка, е айде де ooooh! и аз това викам, иди разбери. Абе живи и здрави, всичко да е наред само.
И Камето беше май в Шейново, future mama и тя по мой спомен, ама нещо за ІІ градска разбрах последно, че е родила newsm78


Ей сега май се изложих, ама 2-ра градска и Шейново не е ли едно и също?  newsm78 Нали Щейново се пише II САГБАЛ"Шейново" Съвсем се оплетох с тези болници  ooooh!

# 62
  • Мнения: 202
 melfin -и двете са втори, ама разликата е в абревиатурите: едната е  II САГБАЛ "Шейново", а другата е II МБАЛ-София АД

# 63
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, аз предлагам да си впишем и skype в табличката.. Съгласни ли сте?

# 64
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен, сладури Laughing. Много бързо изписвате темите  и едвам смогвам да ги прочета.
Много се зарадвах като видях колко много бебчета вече са се появили на бял свят. Честито на новите мами за голямата им радост!
Аз вчера бях на доктор и пак ме бъркаха за разкритие/доста неприятна и болезнена интервенция/, но нищо Sad.Доки ми каза, че сигурно и другата седмица ще изкарам, защото все още нямам нищо, което да подсказва , че скоро ще родя. Другата седмица е термина обаче  и се надявам бебчо да реши да излиза вече, защото не ми се влиза в болница за преносване и не искам да ми предизвикват раждането изкуствено.
Иначе е голяма агония последните дни, защото всичко ме боли , едвам се движа вече, пък и ми се появиха едни киселини, направо УЖАС.
Всеки ден в тоалетната се оглеждам за тапа, защото и мен ме е страх че ще я изпусна, но уви няма нищо.
Приятен ден пожелавам на всички ! Grinning

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 47
Днес в 09:00 се роди ГЕОРГИ, бебчето на VENISLAVI - ВЕНЕТА.
Тежи 4,070 кг. , 51 см.
Да ни е живо и здраво.


от:
Щастливия Татко Слави  newsm44


P.S. Има снимки и в албумчето ви.  smile3503

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 13:33 от venislavi

# 66
  • София
  • Мнения: 1 338
Честито синче на щастливите родители!!!
Да расте здраво, силно и щастливо дете!!!
На мама бързо възстановяване!!!



Ето го и първото ни Августинче newsm44

# 67
  • Мнения: 365
Честит Георги на Венислави!!!
Да, наистина накрая един истински августовски мъж:)
  bouquet

# 68
  • Мнения: 202
Честито на Вени-да са живи и здрави с Георги!!!

Аз откак съм вече у нас, не ползвам skype, защото съм си забравила паролата Embarassed, пък и моя беше малко служебен, но пък по цял ден ми е включено ICQ-то: 296-616-032, така, че който иска, може да заповяда Grinning
Нали щеше да има слънчево затъмнение? newsm78
Мен нали вчера лекарката ми изписа Гиназол за гъбите, незнам дали сте го ползвали, представлява апликатор за еднократно внасяне на вагинален крем, та сложих си го снощи и днес съм като напикана Shocked, вярно, че противогъбичните предизвикват силно течение първите дни, ама това е кошмар някакъв-без превръзка, и то не ежедневна , а за цикъл, която сменям начесто, съм заникъде Tired

# 69
  • Мнения: 26
Вени и татко (Слави предполагам) от сърце желая на Вас и малкия-голям и първи августовски мъж много здраве, щастие, късмет и любов

 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 70
  • Мнения: 12
  А относно епилацията -и аз смятах да ползвам депилатоар този път,ама сега не знам,позната ми е миризмата му-меко казано е ужасна,но не предполагах,че остава за дълго newsm78
 Аз по принцип използвам епилатор,ама сега не виждам как е там положението ,а с огледалото не мога да оправя посоките Laughing

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm18 newsm18 newsm18Честито на мама и татко ,да е жив и здрав Георги-първото истинско августинче

# 71
Честито бебе Георги на Вени. Да са живи и здрави цялото семейство!!!

Много големи бебета се раждат напоследък. То много хубаво, ама ние родилките да му мислим. И мойто май ще е големичко, но гледам да не се притеснявам  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 502
Честити бебета на barabarnuni_3 и  venislavi! Да са им здрави и щастливи!

Аз бях на преглед, нямам нито контракции, нито разкритие. Ако не съм родила до неделя, ще ходя на преглед вече в болницата и дано да успея да ги накарам да ме приемат и задействат раждането.  Crazy


Момичета, не се ли притеснявате да си публикувате личните данни директно в Интернет? Не искам да звуча като параноичка, но достатъчно време съм във форума, за да знам, че и много недоброжелатели четат за съжаление. Един листинг на мненията ви и всеки може да научи много за вас, а като добавим името и телефона, не ми се мисли какви може да ги натвори. Дано на никого не се случва, но не е излишно да бъдем малко по- предпазливи. В предната ми отчетна тема правихме такъв списък, но данните ги пращахме на 1 човек само на ЛС и после Парола към  готовия списък получиха, само записалите се в него. Мисля, че така е много по- разумно. Телефоните на вестителките, нека си останат. На тях само можем да им благодарим, че са поели този риск. Но другите все още не е късно да си редактирате мненията.

# 73
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТО ЮНАЧЕ НА ВЕНИСЛАВИ И НА ЩАСТЛИВИЯТ ТАТКО !!!
[/size][/color]
Да ви е жив и здрав Георги  и да расте много жизнено детенце !
[/size][/color]
 smile3525 smile3525 smile3525

# 74
  • Мнения: 207
Честит Георги на Венислави  smile3525 Първото ни Августовско бебе  newsm44

И какви бузи имаааааааааааааааа  smile3504

Хайде и ние да не се стискаме вече, че да не прескочим зодия лъв  gydi

Общи условия

Активация на акаунт